Colofon Wat blijft is de emotie Q PP familieberichten CiffHp/iTtffflHhran amifieberichten fTlens9olinq.nl woensdag 4 september 2013 familieberichten I 39 Dorien Dorien Roelse Dorien Roelse Voor de vele blijken van deelneming via kaarten, telefoontjes en persoonlijke contacten na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Iet Vader-Dekker zeg ik u hierbij, mede namens mijn kinderen, hartelijk dank. S. Vader 't Hof Lustenburg 6, Middelburg fa milieberichtenonli ne.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Na ruim 5 weken tussen hoop en wanhoop te hebben geleefd moesten we onze lieve Dorien loslaten. De 29 jaren met haar samen waren één groot feest. Ze zal door wie zij was ons blijven inspireren. Bram en Truus Marjolein en Fabian Zoë en Nina Oma Jannie Oost-Souburg 4 september 2013 Zo jong Tot ons grote verdriet is overleden echtgenote van onze neef Bas Roelse moeder van Rens en Lars In gedachten zijn wij bij jullie Paul Daalhuizen en Jacqueline Schot Catharina en Bert Jaap en Francien Thijs en Jolijn Els en Rinus Dieleman Gideon en Harriet Mirjam en Robert Joel en Rubi Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dit bericht heeft ons diep geraakt. Wij hebben Dorien in de periode dat zij in onze praktijk werkzaam was als huisarts in opleiding mogen leren kennen als een warm en open persoon. Haar ongecompliceerde levenshouding en haar betrokkenheid blijven in onze herinnering. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Bas, Rens, Lars en familie. Wij wensen hen veel sterkte en troost toe in deze moeilijke tijd. Huisartsenpraktijk Arnemuiden Hugo, Aukje, Ruben, Petra, Mariska, Janny, Anjo, Heidi, Inge, Linda, Lenny, Liesbeth, Lies, Marieke, Nicole, Sandra, Suzanne UITVAART VERZORGING Peter Butler Vooreen persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Email Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39