üvar ladsri 38 I familieberichten Jacoba van Oorschot-de Meulmeester Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat is overleden Kees Geijs Niet lang na de oprichting van de toerclub in 1983 is Kees jarenlang zeer betrokken geweest aan de toerclub als secretaris en later als erelid waar we veel aan te danken hebben gehad. We zullen Kees missen maar zijn fietsprestaties en gevatte opmerkingen houdt de herinnering aan hem levend. Wij wensen Gerda en (klein)kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Toerclub Goes en commitee Jo de Roo Toertocht woensdag 4 september 2013 fllpnseniinq.nl Petronella Johanna van Oorschot - Nel - Betreurd wordt het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Nel van Oorschot "wij blijven Nel herinneren in haar gedichten" Vlissingen M.J.P. de Wijze - van Oorschot Neven en nichten Bedroefd en geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze collega en vriend: Francis Lokerse Wij zullen zijn inzet, humor en goede samenwerking enorm missen. Wij wensen zijn ouders, zus en zwager veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens Piet, Anita en medewerkers- 'Eetcafe Boot' Christiaan en Rosarrne- 'installatiebedrijf Weststrate' Francis Bert Vogelaar In plaats van kaarten Moeder zijn is alles geven Rust zacht lieve mama Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Arnemuiden, Vlissingen, 7 februari 1924 2 september 2013 Nel en Laauw Joosse-van Oorschot Yolanda, Dean Iannie en Bram Zegelink-van Oorschot Den nis en Renate, Sam, Finn Piet en Ina van Oorschot-Blom Romana en Ronnie Maikel Coby en Leo de Rijke-van Oorschot Richard Nathalie en Mitchel Johan van Oorschot en Thais Verhulst Correspondentieadres: C. de Rijke-van Oorschot, Van der Manderestraat 16, 4381 VS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 september van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar om 10.15 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis omstreeks 11.00 uur zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Een zomermorgen, zon op zee verbroken wordt de sleur een monotone regelmaat verdwijnt in klank en kleur het water wordt één groot ballet en danst wel duizend maal in zilverzachte siddering een eindeloos verhaal van liefde, jeugd en joligheid de wind vervangt het koor en streelt in stille mijmering zijn sprakeloos gehoor mijn hart slaat met de golfslag mee de tijd is mij ontgaan ik zie alleen nog jouw gezicht vóór alle dingen staan. Nel van Oorschot uit de bundel: "Geen dierder plek..." Na een kortstondige ziekte is vredig ingeslapen 29 december 1924 Vlissingen 2 september 2013 Vlissingen: Sinds 7 augustus 1954 Lieve- en zorgzame levenspartner van Marianne Helene Cornelissen Rotterdam Moeder (mama Nel) van Cornelis Pieter Mulder De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 6 september om 11.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Mw. M.H. Cornelissen, Vredehoflaan 742, "Rooseveltstaete", 4382 CK Vlissingen -Geen bezoek aan huis- Lieve Francis, Waarom? Veel te vroeg van ons heengegaan. Nooit meersamen lachen, klussen, werken, varen, gamen, muziek luisteren en met de kinderen op pad, maar wel voor altijd in ons hart. We zullen je vreselijk missen. We wensen Ab. Tini, Ellen, familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Ernst Patricia lente Fiene Te jong en volop in het leven Mocht jij je dromen niet meer beleven. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Francis zoon van onze collega Tini. Wij wensen Tini, Ab en Ellen veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Directie en medewerkers Sportpunt Zeeland Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van zoon van onze medewerker Ab Lokerse. Wij wensen Ab, zijn vrouw en familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, drs. C.G.M. Maas de burgemeester, mr. L.). Verhulst Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Francis zoon van onze collega Ab Lokerse. Dit bericht heeft ons diepgeraakt. Wij wensen onze collega Ab, zijn vrouw en familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's afdeling Vergunningen en Handhaving Gemeente Goes Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom in de leeftijd van 56 jaar. Sterke de Heere Annet met de kinderen en kleinkinderen in deze smartelijke weg. Krabbendijke: Leen en Mien van de Velde-van Geel Krabbendijke: Corrie van de Velde Krabbendijke: Toon en Hennie van de Velde-Schrier Zeist: )oke van Dijk-van de Velde Wout van Dijk, in herinnering Krabbendijke: Jannie en jaap de Bat-van de Velde Krabbendijke: Co van de Velde Cobie van de Velde-Paauwe, in herinnering Goes: Rien van de Velde Neven en nichten Krabbendijke, 2 september 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38