r
TELEVISIE 23
RTL 7//#
vEkqnica
I CANVAS
Tattoo stories
Een fan van GTST heeft een afbeel
ding van Ludo Sanders op het
been. „Daar hoefik niets mee te
maken te hebben", zei acteur Erik
de Vogel twee weken geleden.
RTL 5, 18.30 uur
10 x Beter: buiten leven
Buiten leven, is beter leven: bood
schap van komende vijf afleverin
gen. Met tips voor daktuinen, bui
tenplaatsen en openluchtbaden.
Nederland 2, 19.20 uur
DNA onbekend
Caroline Tensen gaat in nieuwe
reeks van de serie opnieuw aan de
slag met het desoxyribonucleïne
zuur van mensen die zich afvra
gen wie hun moeder of vader is.
Nederland 1, 20.30 uur
Econoshock 2.0
Wat zijn de wortels, gevolgen en
mogelijke oplossingen van de hui
dige financiële wereldcrisis? In de
ze vierdelige documentaire reist
journalist Michael Van Droogen-
broeck naar alle uithoeken van de
planeet, op zoek naar antwoorden.
Canvas, 21.10 uur
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 11:20 Watt Nu?!
11:40 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35
De Succesfactor 16:00 RTL Z
Nieuws 16:20 Ondernemersza
ken 16:40 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids 17:05
Judge Maria Lopez 17:35 Goe
de Tijden, Slechte Tijden
07:00 Move that body 07:30
Born2Cook 08:05 Tommy Tele
shopping 11:05 Astro TV 13:05
Tommy Teleshopping 14:05
Born2Cook 14:40 Master-
Chef Australië: The professio
nals 15:35 MasterChef Austra
lië 16:35 Poh's Kitchen 17:05
MasterChef Australië: The pro
fessionals
06:0t1 Disney XD: De Tofu's,
Amazing spiez, Davincibles, Phi-
neas Ferb, The suite life on
deck, Pair of kings, Ranger die-
renjournaal vanuit Emmen,
Jake en de Nooitgedachtland
piraten, A cars toon, Ama
zing spiez, Davincibles, Cas
per's griezelschool, Rekkit Rab
bit, De Tofu's, Matt's monsters,
Dude, that's my ghost!, Phine-
as k Ferb, Zeke k Luther, Ran
ger dierenjournaal vanuit Em-
men, Zeke k Luther, Lab Rats,
Phineas k Ferb, Dude, that's
my ghost!, Lab Rats, Crash k
Bernstein, Pair of kings, Phi
neas k Ferb, Het Speelplein,
Dude, that's my ghost!, Kickin'
it, Lab Rats, Pair of kings, Crash
k Bernstein
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zomerbeelden 12:20 Dage
lijkse kust 12:35 De premieja
gers 13:00 Het journaal 13:30
Het Weer 13:35 ledereen be
roemd 13:55 Thuis 14:20 Rond
de wereld, rond de zee 14:45
Baantjer 15:30 De topcollec
tie van... 16:00 Sporza: Ronde
van Spanje
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Lou Grant 11:05 Zomerbeel
den 12:30 Zender uit de ether
15:37 100" 15:40 Login 16:05
100" 16:07 Docview: Econo-
shock 2.0 17:00 100" 17:02
Lou Grant
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Ice Road
Truckers, Reality
18:05 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:00 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
18:00 Veronica's funniest com
mercials ever!
18:15 That 70's Show
18:40 Mike Molly
19:10 Rules of engagement
19:35 According to Jim
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kust
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 ledereen beroemd
18:00100"
18:02 Cheers
18:28100"
18:30 Backroads USA
19:28100"
19:30 Login
O
00
20:30 Hatfields And McCoys,
Dramaserie
20:30 New York, New York
Week: Big, Komedie
20:00 The little couple, Reality
20:30 High crimes, Thriller
20:00 The big bang theory, Co
medy
20:30 Criminal minds, Misdaad
serie
21:25 Chase, Misdaadserie
20:00 Joker+ en Lotto
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 Volt
21:25 CaféCorsari
20:00 TerZake
20:40 Een Laatste Groet
21:10 Docview: Econoshock
2.0
22:35 The brothers Grimm,
Avonturenfilm
22:35 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:10 Dr. Phil, Talkshow
00:50 Grijpstra De Gier,
Thriller
02:01 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:02 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:05 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
00:56 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
22:45 The general's daughter,
Thriller
01:00 Raising the bar, Drama
serie
01:55 Raising the bar. Drama
serie
02:40 Astro TV, Interactieve
show
03:10 Raising the bar (h), Dra
maserie
22:20 Flashpoint, Misdaadserie
23:10 Las Vegas, Dramaserie
00:05 Nitro circus live: Vegas
baby, Realityprogramma
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
22:15 Het journaal laat
22:30 Bye Bye Mama
22:57 Winst Joker+ en Lotto
22:58 Keno
22:59 Euromillions
23:00 Het Weer (h)
23:05 Dagelijkse kust (h)
23:15 ledereen beroemd (h)
23:35 Journaallus (h)
22:05 Dag
22:30 Reyers Laat
23:10 The Killing II
<N
M
00:05 Sporza: EK Basketbal
2013(h)
00:25 Canvaslus (h)
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:15 Het Weer
07:17 Regioned 07:27 Verzeeuwigd
07:30 Herhaling programmering
07:00-07:27 08:00 Zeeland NU
08:15 Het Weer 08:17 Regioned
08:27 Verzeeuwigd 08:30 Herhaling
programmering 08:00-08:27 09:00
Zeeland NU 09:15 Het Weer 09:17
Regioned 09:27 Verzeeuwigd 09:30
Herhaling programmering 09:00-
09:27 10:00 Zeeland NU 10:15 Het
Weer 10:17 Regioned 10:27
Verzeeuwigd 10:30 Herhaling pro
grammering 10:00-10:27 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:18 Het Weer 18:20 Zeeuwse
Top 40 clips 18:30 Zeeland NU 18:49
Het Weer 18:51 Regioned 18:57
Verzeeuwigd 19:00 Zeeland NU
19:18 Herhaling programmering
18:18-19:00 20:18 Het Weer 20:20
Zeeuwse Top 40 clips 20:30 Zeeland
NU 20:49 Het Weer 20:51 Regioned
20:57 Verzeeuwigd 21:00 Zeeland
NU 21:18 Herhaling programmering
20:18-21.00 22:18 Het Weer 22:20
Zeeuwse Top 40 clips 22:30 Zeeland
NU 22:49 Het Weer 22:51 Regioned
22:57 Verzeeuwigd 23:00 Zeeland
NU 23:18 Het Weer 23:20 Zeeuwse
Top 40 clips 23:30 Zeeland NU 23:49
Het Weer 23:51 Regioned 23:57
Verzeeuwigd 00:00 Zeeland NU
Buitenlan
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Rip Off Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Don't Get Done, Get Dom
12:45 Plan It, Build It 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather 14:45
Doctors 15:15 Perfection 16:00 Es
cape to the Country 16:45 Wanted
Down Under 17:30 Put Your Money
Where Your Mouth Is 18:15 Pointless
19:00 BBC News at Six 19:30 Region
al News and Weather 20:00 The One
Show 20:30 Rip Off Food 21:00 Ce
lebrity MasterChef 22:00 Who do
you think you are? 23:00 BBC News at
Ten 23:25 Regional News and Weath
er 23:35 The call centre 00:35 The
Edge of Love
BBC2
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 Don't Get Done, Get Dom
08:45 Plan It, Build It 09:15 The A to
Z of TV Gardening 10:00 Rick Stein's
India 11:00 Natural World - Sri Lanka:
Elephant Island 12:00 BBC News
12:30 Daily Politics 14:00 The Weak
est Link 14:45 Classic Mastermind
15:15 Great British Menu 15:45 Ani
mal Park 16:30 Talking Pictures 17:15
How We Built Britain 18:15 Vintage
Antiques Roadshow 19:00 Eggheads
19:30 Flog It! Trade Secrets 20:30
Swansea Market 21:00 Hairy Bikers'
Meals on Wheels Back on the Road
22:00 The Many Faces of Michael
Crawford 23:00 The Culture Show:
YouTube - The Future of TV? 23:30
Newsnight 00:20 The Midwives - Old
Mum, Young Mum 01:20 Dara O
Briain's Science Club
ARD
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Tagesschau 09:05 Rote Rosen 09:55
Sturm der Liebe 10:45 Brisant 11:00
Tagesschau 11:05 ARD-Buffet - Leben
genieRen 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben genieSen
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda, Goril
la Co. 16:58 Die Parteien zur Bun-
destagswahl 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 17:58 Die Parteien zur Bun-
destagswahl 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich: München 7
19:45 Wissen vor 8 Werkstatt 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Eine mörde-
rische Entscheidung 21:45 Anne Will
22:58 Die Parteien zur Bundestags-
wahl 23:00 Tagesthemen 23:28 Die
Parteien zur Bundestagswahl 23:30
Koalition der Frommen 00:15 Nacht-
magazin 00:35 Eine mörderische Ent
scheidung
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 Heute 15:05
inka! 16:00 heute - in Europa 16:10
Soko Kitzbühel 17:00 Heute 17:09
Die Parteien zur Bundestagswahl
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Wismar 18:54
Lotto Ziehung am Mittwoch 19:00
heute 19:20 Wetter 19:21 Die Partei
en zur Bundestagswahl 19:25 Kiisten-
wache 20:15 Aktenzeichen XYun-
gelöst 21:45 heute-journal 22:15
Wahl 2013 im ZDF 23:45 Auf der
Flucht - das Experiment, Teil 2: Auf-
bruch ins Ungewisse 00:30 heute
nacht 00:45 Ulrich protestiert 01:30
Aktenzeichen XYungelöst
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Berlin 09:45 hier und heute 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Nashorn, Zebra Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45 WDR aktu-
ell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by - 78. Die Stunde des Kometen
14:58 WDR aktuell 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05
hier und heute 18:20 Servicezeit
18:50 Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15 NRW
Duell Extra 21:45 WDR aktuell 22:00
Bericht aus Briissel 22:15 Mord mit
Aussicht 23:05 Der Fahnder 00:45 Er-
lebnisreisen-Tipp 01:00 Domian
Discovery
07:20 Through the wormhole with
Morgan Freeman 08:10 Tanked 09:00
Wheeler dealers 09:50 Mega world
10:40 Auction Kings 11:30 Myth-
busters 12:20 Deadliest catch 13:10
Fast n' loud 14:00 How it's made
14:50 Deconstruction 15:15 Mighty
ships 16:05 Alaska: the last frontier
16:55 Fifth gear 17:20 Ultimate car
build-off 18:10 Auction Kings 19:05
Mega world 20:00 Dirty jobs 21:00
The devils ride 22:00 Yukon men
23:00 Inside the gangsters' code
00:00 Bomb patrol 01:00 Sons of
guns 01:55 The devils ride
National Geographic
07:00 Wicked tuna 08:00 The dog
whisperer 09:00 Made in NL10:00
Undercover USA 11:00 LA Street Rac
ers 12:00 The dog whisperer 13:00
Made in NL 14:00 Locked up abroad
15:00 Car S.O.S 16:00 Bid destroy
17:00 Diggers 18:00 Inside 9/11
19:00 Car S.O.S 20:00 Locked up
abroad 21:00 The escape factory
22:00 Nazi Underworld 23:00 Inside
00:00 The escape factory 01:00 Nazi
Underworld
Animal Planet TLC
07:40 Four weddings US 08:30 LA Ink
09:25 Shocking family secrets 10:20
A baby story 10:45 Kitchen boss
11:10 While you were out 12:00 Ani
mal cops Philadelphia 12:50 Vets in
the sun 13:15 Meerkat manor 13:40
Monkey life 14:05 Michaela's animal
road trip 15:00 Four weddings 15:50
)on Kate plus 816:15 Little people,
big world 16:45 Brides of Beverly Hills
17:10 Here comes Honey Boo Boo
18:00 Cake boss 19:00 LA Ink 20:00
Four weddings US 21:00 Ultimate
shopper 22:00 The fabulous baker
brothers 22:55 Fatal encounters
23:45 Disappeared 00:35 Mystery di
agnosis 01:25 Ultimate shopper
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TVSMonde, le journal 08:40
Atout 5 09:05 Nini Patalo 09:10 Le
petit prince 09:35 Une brique dans le
ventre 10:00 Flash 10:05 Les plus
belles plages du littoral francais 10:15
Les villages de France 10:30 Nec plus
ultra 11:00 Flash 11:05 Roxy 11:30
Plus belle la vie 12:00 Flash 12:05
Voyage dans le potage 12:30 La route
des oliviers 13:30 Journal télévisé de
la RT8F 14:00 Y en aura pas de facile
15:40 Quelques ecchymoses 16:00
TV5Monde, le journal 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
17:05 Diambars, les guerriers du foot
africain 18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 L'Epervier 20:30
Journal de France 2 21:00 Devoir
d'enquête 22:45 Salles de spectacles
23:00 TVSMonde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 00:00 Cain 01:45 0
Diambars, les guerriers du foot afri
cain
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Seinfeld 09:50 Frasier
10:35 Melissa Joey 12:30 Seinfeld
13:20 Frasier 14:05 Melissa Joey
15:35 Psych 16:25 Melissa Joey
16:50 Friends 17:35 South Park
18:50 Psych 19:40 Futurama 20:00
The Roast of David Hasselhoff 21:10
Melissa Joey 21:35 Friends 22:25
Seinfeld 23:20 Frasier 00:10 South
Park 00:55 Melissa Joey 01:20
Seinfeld
Eurosport ~*-
07:00 Tennis: US Open 08:35 Avon
tuur: Ultra trail Mont-Blanc 09:05
Tennis: US Open 12:30 Snooker: 6
Red World Championship 14:30
Wielrennen: Ronde van Spanje 17:45
Tennis: US Open 21:00 Game, Set
Mats 21:05 Tennis: US Open
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 Inside Africa 10:00
World Business Today 11:00 CNN
Newsroom 11:30 Inside the Middle
East 12:00 Amanpour 12:30 CNN
NewsCenter 13:00 Piers Morgan To
night 14:00 News Stream 15:00
World Business Today 16:00 Interna
tional Desk 17:00 Global Exchange
18:00 World Sport 18:30 Inside the
Middle East 19:00 International Desk
20:00 Quest Means Business 21:00
Amanpour 21:30 CNN NewsCenter
22:00 Connect the World with Becky
Anderson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport 00:00 Piers Morgan To
night 01:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong