Colofon y O fTlensenUnq.nl De grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Twitter Facebook dinsdag 3 september 2013 familieberichten I 31 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Jacobus Johannes Faas Wij zien terug op een periode van ruim 18 jaar waarin hij, laatstelijk als assistent-agent van de aanlegplaats Breskens bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland werkzaam is geweest. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn functie bij Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen de achterblijvenden veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Middelburg, 2 september 2013 Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. I.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Connie ,de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen: Jaap en Gré t Jo en Betsie Rinus en Ina Ko en Marja Vlissingen, 1 september 2013 Cor Selen Neven en nichten amilieberichten Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl mensenlinq.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67