üvsrJailan *30 Ifamilieberichten dinsdag 3 september 2013 0 fflensenlinq.nl Met droefheid delen wij u mede dat onze geliefde zuster is overleden Maria de |onge-van Eijkeren in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Ovezande, 31 augustus 2013. Corrie en Cees van Eijkeren Mr. Dr. Messtraat 37 4441 AV Ovezande Francis Lokerse Francis Lokerse Met verbijstering en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Francis Lokerse Francis was een geweldige collega, altijd bereid anderen te helpen, vriendelijk en zeer geliefd bij onze gasten. Francis maakte tijd om met iedereen een praatje te maken en was het zonnetje op de haven. Wij wensen zijn ouders, zus, familie en vrienden heel veel sterkte bij het dragen van dit ongelofelijk verlies. Directie en medewerkers Delta Marina B.V. Kortgene, 2 september 2013 Na jaren van moeite en zorg is door de Fleere van ons weg genomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Hubertus Leendert Vogelaar Bert - Annet Vogelaar-van de Velde Christine en Dennis van Stee, Rowan Miriam en Emiel Tromp, Ruben. Mathijs Bettie Vogelaar en Benny Salm deCapellerie 16 4401 DZYerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 6 september om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Verdrietig geven wij kennis dat na een lange lijdensweg is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Mijnie Vogelaar Ria Priem-Vogelaar Karei Priem (in liefdevolle herinnering) Leo Vogelaar Sonja Vogelaar-Slabbekoorn Corrie Poppe-Vogelaar Cor Poppe Neven en nichten Yerseke, 2 september 2013 Dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve papa, opa en mijn maatje Petrus (osephus Ivens Peter weduwnaar van Anna Maria Augustina Maes in vriendschap verbonden met leanne Faber A Rotterdam, 9 september 1935 t Vlissingen, 31 augustus 2013 Heikant: Marie-Cecile en John Eva Heikant: Marie-Louise en Ron Anne Vlissingen: Jeanne Correspondentieadres: Roterij 114566 BR Heikant U kunt afscheid nemen van papa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 4 september van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 5 september om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willi- brordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Jacob Janse De heer Janse is in de periode van januari 1958 tot januari 1990 werkzaam geweest bij Provincie Zeeland in de functie van kantonnier dienstkring Walcheren van de toenmalige Provinciale Waterstaat in Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn functie bij Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. I.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 2 september 2013 Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker, de heer C. Meijer Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Nederland B.V. Rilland Flubertus Laurentius Romanus Rijk Huib Dorien Roelse - van Eenennaam Midden in 't leven nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over in één keer voorbij. Francisvoor ons was je een kei. Wij zetten ons leven, in jouw nagedachtenis voort. Diep verslagen laten wij u weten dat in zijn slaap is overleden onze in de leeftijd van 29 jaar Recife, tGoes, 30-1-1984 1-9-2013 Kloetinge: Ab en Tini Lokerse - de Puijt Dordrecht: Ellen en Marco Keano Correspondentieadres: J.Q.C. lenshoeklaan 9, 4481 BR Kloetinge Wie wil, kan afscheid nemen op woensdag 4 september en donderdag 5 september van 19.00-20.30 uur in het ouderlijk huis, J.Q.C. Lenshoeklaan 9 te Kloetinge. De dienst van afscheid en herinnering wordt gehouden op zaterdag 7 september om 10.30 uur in de Geerteskerk, Geerteplein 24 te Kloetinge. Aansluitend begeleiden we Francis naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Hierna ontmoeten we elkaar in de Geerteskerk. Kom zoals je bent. Francis kende heel veel mensen. Mocht u geen rouwbrief ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. Diep geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve neef Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Oostburg Jesse de Puijt en Sara van Dale, Frank en Jacqueline, Jesse Annet Kapelle André en Nelleke Lokerse-Mostert Marije en Jan-Maarten, Tijmen Naomi en Arjan Oostburg Corien en Sjaak-Jan Nortier-Lokerse Laurens en Jantien Yves-Jan en Laura A 17 oktober 1956 t 2 september 2013 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afd. B en Hinkelhof voorde liefdei'olle verzorging. Hubertus Leendert Vogelaar - Bert echtgenoot van Annet Vogelaar-van de Velde in de leeftijd van 56 jaar. Wij wensen Annet, die hem altijd trouw en liefdevol heeft verzorgd, samen met Christine en Dennis, Miriam en Emiel, Bettie en Benny en de kleinkinderen Gods nabij heid toe. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste dagen stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Bijzondere dank aan het team van Zorgzusters en Ter Reede voor hun liefdevolle verzorging. Algemene kennisgeving. Van het concert des levens krijgt niemand een program Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Marie Poissonnier Cadzand, 23 juni 1931 t Terneuzen, 31 augustus 2013 Oostburg: M. A. Rijk-Poissonnier Oostburg: Lidy in herinnering Oostburg: Martin en Petra Schoondijke: Mare en Loes en kleinkinderen Correspondentieadres: Grote Beer 33, 4501 EN Oostburg Wij nemen in besloten kring afscheid van pa. Dag lieve mama..., Dag lieve Dorien.... Ja zeggen tegen jou in het leven was makkelijk. Nee zeggen was moeilijk, maar werd uiteindelijk onvermijdelijk. Vlissingen, 25 april 1984 Goes, 1 september 2013 Wat zullen we jouw onvoorwaardelijke liefde voor ons missen! Bas, Rens en Lars Roelse Correspondentieadres: Noorderbaan 12 4386 CA Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden in besloten kring. Op vrijdag 6 september is er van 15:00 uur tot 17:00 uur gelegenheid tot condoleren in 't Spiegeltheater, J.V. Sprengerlaan 6 in Middelburg. Wanneer u nog even bij Dorien wilt zijn, is er de mogelijkheid op donderdagavond 5 september van 19:30 uur tot 20:00 uur bij een gesloten kist. Adres: Rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Tevens is er een mogelijkheid tot condoleren. Kom zoals je bent

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66