Wilt u binnen 1 dag veilig douchen? NIEUW! molenaar GEZOND 3 www.sport-supplementen.nl Comfort Douche Nieuw: Veilige douche voor senioren Bel gratis 0800 - 27 40 400 en ontvang de uitgebreide brochure thuis! Vrijblijvend thuisadvies? Bon voor gratis uitgebreide brochure! e bron Veel senioren merken dat het baden de nodige inspanning kost. En dat is niet verwonderlijk: u staat in een natte, gladde ruimte met weinig houvast. Elk jaar belanden ruim vierduizend mensen in het ziekenhuis na een val in de badkamer. U hebt er misschien wel eens over gedacht uw badkamer aan te laten passen, maar u ziet tegen de verbouwing op. Molenaar heeft nu de oplossing! Compleet aangepaste douche in slechts 1 dag Uw oude bad wordt door ons afgevoerd De wand en vloertegels worden niet weggebroken U heeft geen last van rommel en stof in huis lishr: Ja, stuur mij de gratis uitgebreide brochure over badkamers Q Mevr O Dhr Naam Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet Wij komen graag bij u thuis langs voor een gratis vrijblijvende demonstratie. Bel gratis 0800-27 40 400 en maak een afspraak! wwrw.roofenaarwetï!5Jï.rd Telefoon Ö8CCK27 4® 400 rnf©#molenaafweiz3in^«i DINSDAG 3 SEPTEMBER 2013 Eczeem soms wegbereider voor voedselallergie Britse onderzoekers tonen aan dat sommige kinderen die nog uitslui tend borstvoeding hebben gehad, al antistoffen in hun lichaam hebben te gen bepaalde voedingsmiddelen. Met name bij kinderen met eczeem komen deze antistoffen voor. De door eczeem beschadigde huid laat blijkbaar al voedselallergenen door, waardoor de vorming van antistoffen op gang kan komen. Dit kan later uit monden in een voedselallergie. http://bit.ly/166LVnN Borstvoeden vertraagt het ontstaan van borstkanker Het geven van borstvoeding is niet al leen goed voor de gezondheid van het kind, maar ook voor die van de moeder. Bij vrouwen die langer dan zes maan den borstvoeding geven, ontstaat borstkanker op gemiddeld latere leef tijd dan bij vrouwen die nooit of kor ter dan zes maanden borstvoeding hebben gegeven, zo blijkt uit Ameri kaanse cijfers. http://bit.ly/16zlqG2 Neusspray is niet volkomen ongevaarlijk Het gebruik tijdens de zwangerschap van een neusspray tegen een ver stopte neus, bijvoorbeeld bij hooi koorts, vergroot de kans op het ont staan van een geboorteafwijking bij de baby. Dit blijkt uit Amerikaanse cijfers. Met name de kans op afwij kingen aan het hart, de oren en aan het spijsverteringskanaal neemt toe. Ter geruststelling: de absolute kans op een dergelijke afwijking is ook dan nog erg klein, in de orde van en kele gevallen per 10.000 geboorten. http://bit.ly/13Yti0g Statines beschermen mogelijk tegen Parkinson Statines - veelgebruikte medicijnen om de hoeveelheid cholesterol in het bloed te verminderen - lijken de kans te verminderen om de ziekte van Parkinson te ontwikkelen. Dat blijkt uit onderzoek onder ruim 44.000 Taiwanezen. De groep die voor het eerst statines kreeg voorge schreven en stopte met het statine- gebruik zodra de cholesterolwaarde weer normaal was, bleek twee keer zo vaak de ziekte van Parkinson te krijgen als de groep mensen die de statine nog steeds bleven slikken na dat de cholesterolwaarde weer nor maal was. http://bit.ly/12mklnv antidopmg.nl/nzvt Hel UZVT logo geef» do gjrantir dal voedingssupplementen van De Rode Pilaren geconiroifvd zijn op de afwezigheid van dopmg geteiateeide stoffen om hei nsko op een positieve dopingcontrole txj topsporters te minimalisei en. Op deze manW kunnen sporters gebruiken en er zeker van zi)n d.n de kwaliteit tde weg in ziekenhuiswereld gaat om 63 patiënten die hebben gereageerd. Dat geeft natuurlijk geen uitputtend beeld. Wel den ken we erover bij negatieve oorde len contact op te nemen met kla gers, daar kunnen we van leren. Zelf krijgen we jaarlijks duizenden reacties op ons eigen patiënttevre- denheidsonderzoek. Met hoge ge middelde waarderingen boven de 8, zowel voor het ziekenhuis, de poliklinieken als de afdelingen." WEiZiJNSP&ODUCTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35