colofon f11ensenlinq.nl Janna Cornelia Jumelet-Padmos Cornelis Tange Kees - Jacoba Doortje Christina Johanna Janzen - van Oosten (0111) 45 07 17 amilieberichten 2 I familieberichten dinsdag 3 september 2013 IHensenlinq.nl Eén ding Iteb ik van de HERE gevraagd, dit zoek ik: te verblijven in het huis des HEREN. Psalm 274a Met droefheid geven wij kennis dat, een week na het overlijden van haar man, van ons is heengegaan mijn lieve zus en schoonzus, onze lieve tante echtgenote van Jan Jumelet f 25 augustus 2013 13 december 1925 11 september 2013 L. de Vos-Padmos M.J. de Vos neven en nichten Bruinisse, Noordstraat 15 Correspondentieadres: Marmerstraat 56, 8084 XD 't Harde De herdenkingsdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 5 september om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.45 uur plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar verder te ontmoeten in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Jacobus Johannes Faas Wij zien terug op een periode van ruim 18 jaar waarin hij, laatstelijk als assistent-agent van de aanlegplaats Breskens bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland werkzaam is geweest. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn functie bij Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen de achterblijvenden veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 2 september 2013 Wat is toch de mens, dat U om hem geeft Psalm 8 vers 5 Vertrouwend op God's beloften is van ons heengegaan, voor ons geheel onverwacht, mijn lieve, zeer zorgzame man, onze lieve vader, opa en ouwe-opa in de leeftijd van 88 jaar. Echtgenoot van: Bep Tange-van Noppen Vader van: Arjen, Els, Erica Schoonvader van: Anneke, Sam, Han Opa en ouwe-opa van: klein- en achterkleinkinderen Goes, 1 september 2013 Langeviele 101,4416 CE Kruiningen Hij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op vrijdag 6 september om 14.30 uur in de 'Johanneskerk', Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in 'Ons Dorpshuis', Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Geen bloemen. Op zondag 1 september 2013 is in Middelburg onze lieve Doortje gestorven Geboren te Yerseke op 21 augustus 1925 Judith en Edwin Misja en Map Liesbeth Misja Machteld en Hans Judikje Correspondentieadres: Judith Sanders Nieuwe Prinsengracht 1 1018 ED Amsterdam Tel: 06-51267956 judithrsanders@gmail.com Overeenkomstig haar wens zal zij naast haar Herman worden begraven op de begraafplaats aan de Molenlaan te Yerseke. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 6 september om 12.30 uur. Voorafgaand zal er gelegenheid tot afscheid nemen zijn om 10.30 uur in de Bogardstraat 19, te Middelburg Met droefheid delen wij u mede dat onze geliefde zuster is overleden Maria de Jonge-van Eijkeren in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Ovezande, 31 augustus 2013. Corrie en Cees van Eijkeren Mr. Dr. Messtraat 37 4441 AV Ovezande Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Jacob Janse De heer |anse is in de periode van januari 1958 tot januari 1990 werkzaam geweest bij Provincie Zeeland in de functie van kantonnier dienstkring Walcheren van de toenmalige Provinciale Waterstaat in Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn functie bij Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 2 september 2013 Uitvaartverzorging V\ Schouwen-Duiveland V y M. de Bruijne Dog en nacht bereikbaar op www.i0tvoartXhau*readureek!rttLat De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu <1 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Zoeken j Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenünq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande volq ons op WÊT3 »ke ons op Twitter KJ Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32