Petrus Marinus van Druenen (Piet) Cor Selen Louise Corri de Jonge - Versé (Ilensenlinq.nl dinsdag 3 september 2013 familieberichten I 31 De contente mens Verdrietig geven wij er kennis van dat, 11a een goed en welbesteed leven en een lange periode van afnemende gezondheid, wij afscheid hebben genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa 's-Hertogenbosch, 17 juli 1924 Vlissingen, 31 augustus 2013 Echtgenoot van: Johanna Isabella van Druenen - van Oosten Kinderen en kleinkinderen: Peter van Druenen Harrie van Druenen Karin van Druenen - Aerts Els Verhage Pieter en Rosa Joost én Chiara Toon en Marleen Tim en Ona Correspondentieadres: Mevrouw J.I. van Druenen - van Oosten, Walstraat 178, 4381 GV Vlissingen. Wij nemen afscheid van Piet op vrijdag 6 september, 12.30 uur in het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid ontmoeten we elkaar in hotel Arneville, Buitenruststraat 22, 4337 EH Middelburg, telefoon: 0118 638 456. Geen bloemen. 't Liefste waf ik heb bezeten jaren de spil van mijn bestaan waai; mij niet dit te vergeten en gewoon weer door te gaan. Na een kort maar heftig ziekbed hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, vader, schoonvader en opa 18 januari 1947 1 september 2013 Arnemuiden: C.M.E. Selen-Levering Josje Brazilië, Rio de Janeiro: C. Selen I. Selen-Luyk Kim Kai Middelburg: Carlo Selen I Iouston, Texas, USA: D.C. Selen I. Selen-Lobanova Kiril Katarina Arnemuiden: Mark Selen Nick Selen Daphne Selen Dokstraat 17,4341 ES Arnemuiden. Wij nemen afscheid van Cor op donderdag 5 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na alloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Cor Selen Wij wensen Connie ,de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen: Jaap en Gré t Jo en Betsie Rinus en Ina Ko en Marja Neven en nichten Vlissingen, 1 september 2013 Na jaren van moeite en zorg is door de Heere van ons weg genomen mijn lieve man. onze lieve vader en opa Hubertus Leendert Vogelaar - Bert - A 17 oktober 1956 t 2 september 2013 Annet Vogelaar-van de Velde Christine en Dennis van Stee, Rowan Miriam en Emiel Tromp. Ruben, Mathijs Bettie Vogelaar en Benny Salm de Capellerie 16 4401 DZ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 6 september om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke. afd. B en Hinkelhof voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig geven wij kennis dat na een lange lijdensweg is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Hubertus Leendert Vogelaar - Bert - echtgenoot van Annet Vogelaar-van de Velde in de leeftijd van 56 jaar. Wij wensen Annet, die hem altijd trouw en liefdevol heeft verzorgd, samen met Christine en Dennis, Miriam en Emiel, Bettie en Benny en de kleinkinderen Gods nabij heid toe. Mijnie Vogelaar Ria Priem-Vogelaar Karei Priem (in liefdevolle herinnering) Leo Vogelaar Sonja Vogelaar-Slabbekoorn Corrie Poppe-Vogelaar Cor Poppe Neven en nichten Yerseke, 2 september 2013 Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker, de heer C. Meijer Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Nederland B.V. Rilland Met ontsteltenis hebben we het bericht ontvangen dat onze collega Andreas Louws is overleden. We hebben Andreas ervaren als een fijne collega die altijd zeer begaan was met zijn werk en collega's. Velen van ons hebben heel fijn met Andreas samen gewerkt. Wij wensen de familie heel veel sterkte. Collega's en ex-collega's van PostNL Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste dagen stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve papa, opa en mijn maatje Petrus Josephus Ivens Peter weduwnaar van Anna Maria Augustina Maes in vriendschap verbonden met leanne Faber -V Rotterdam, f Vlissingen, 9 september 1935 31 augustus 2013 Heikant: Marie-Cecileen John Eva Heikant: Marie-Louise en Ron Anne Vlissingen: leanne Correspondentieadres: Roterij 11,4566 BR Heikant U kunt afscheid nemen van papa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 4 september van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 5 september om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willi- brordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bijzondere dank aan het team van Zorgzusters en Ter Reede voor hun liefdevolle verzorging. hi mijn hart is een speciaal plekje voor jou Dankbaar voor alle mooie herinneringen nemen wij afscheid van Loes Sinds 23 december 1993 weduwe van Jacob Cornelis de Jonge Goes, 20 september 1927 f Kapelle, 31 augustus 2013 Heinkenszand: Loes en David Myrthe (in liefdevolle herinnering) Woubrugge: Ruben en Danielle Sittard: Jaap en Joke Nadine Capelle aan den IJssel: Dennis en Marie Doom: Hotze de Jager Correspondentieadres: Duikeend 5 4451 EJ Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst waarvoor u bij deze bent uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 6 september om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Cederhof' voor de goede verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen verzoeken wij u dit bericht als zodanig te beschouwen. V post

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31