J 3O I familieberichten dinsdag 3 september 2013 (Densenlinq.nl Dorien Roelse - van Eenennaam /- Dorien Roelse - van Eenennaam Zingend Vrolijk Sprankelend Spontaan Onze lieve en altijd belangstellende nicht Dorien Roelse is er niet meer. We zullen haar vreselijk missen. We zijn in gedachten bij hen die haar lief hebben. Wim en Leni Dominicus |et en Jeroen loos en Marieke Daan Dorien Roelse - van Eenennaam Antoinetta Gelijn-Buunk - Nettie - Lief en zorgzaam Vlissingen, 30 augustus 2013 lieve man, onze vader en opa is ook zij 's Hertogenbosch, 16 december 1918 Een hall jaar na haar bij ons weggegaan. Lieve moeder en oma van: Ingrid en Kees Steneker-Gelijn Larissa V en Wim Tjibbe en Evy Banda, Maria Marlisse en Peter Ronald Gelijn Charles Correspondentieadres: I. Steneker-Gelijn, Anna Blamanlaan 33,4385 KM Vlissingen Op donderdag 5 september om 9.30 uur nemen wij afscheid van haar tijdens een samenkomst in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen,Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 10.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij zijn het team van de Vondellaan, woning 11heel dankbaar voor de uitstekende en betrokken verzorging en begeleiding. Telkens weer zullen wij je tegen komen. Zeg nooit: "Het is voorbij". Slechts je lichaam werd ons afgenomen, niet wat je was en ook niet wat je zei. Vol van mooie herinneringen nemen wij met veel liefde, warmte en dankbaarheid afscheid van mijn sterke sportieve man en onze lieve vader en opa Kees Geijs in de leeftijd van 72 jaar Gerda Remco, Davinia Elvera Joel, Yazzmin Miranda Kezban, Zeynep Angèle Yeraldo, Giovanni Goes, 31 augustus 2013 Correspondentieadres: Prinsenhof 19 4461 TV Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 september van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van het "Gasthuis" aan de Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 5 september om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ont\'angen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een kort ziekbed is vrij plotseling onze dynamische en ondernemende jongste broer van ons heengegaan. Wij wensen Gerda. kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Kees, wat zullen we je missen. Zussen, schoonzussen en broers, zwagers, neven en nichten Familie Geijs Francis Lokerse Recife, tGoes, 30-1-1984 1-9-2013 Francis Lokerse Francis Lokerse Biezelinge Martijn Leonie Goes Ramon Linda Mees Yerseke Marc Femke Chimène Goes Ernst Patricia Jen te Fiene Yerseke Raymond Mariëlla Luca Kloetinge Michel Jolien Goes Bram Brouwer Met verbijstering en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Francis Lokerse Francis was een geweldige collega, altijd bereid anderen te helpen, vriendelijk en zeer geliefd bij onze gasten. Francis maakte tijd om met iedereen een praatje te maken en was het zonnetje op de haven. Wij wensen zijn ouders, zus, familie en vrienden heel veel sterkte bij het dragen van dit ongelofelijk verlies. Directie en medewerkers Delta Marina B.V. Kortgene, 2 september 2013 Dag lieve mama.... Dag lieve Dorien.... Ja zeggen tegen jou in het leven was makkelijk. Nee zeggen was moeilijk, maar werd uiteindelijk onvermijdelijk. Vlissingen, 25 april 1984 Goes, 1 september 2013 Wat zullen we jouw onvoorwaardelijke liefde voor ons missen! Correspondentieadres: Noorderbaan 12 4386 CA Vlissingen Bas, Rens en Lars Roelse y V De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden in besloten kring. Op vrijdag 6 september is er van 15:00 uur tot 17:00 uur gelegenheid tot condoleren in 't Spiegeltheater, J.V. Sprengeriaan 6 in Middelburg. Wanneer u nog even bij Dorien wilt zijn, is er de mogelijkheid op donderdagavond 5 september van 19:30 uur tot 20:00 uur bij een gesloten kist. Adres: Rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Tevens is er een mogelijkheid tot condoleren. Kom zoals je bent Stil en verdrietig zijn wij door het op veel te jonge leeftijd overlijden van onze schoondochter, schoonzus en tante Wij zullen haar heel erg missen en zullen Bas, Rens en Lars bijstaan waar we kunnen. Vlissingen: Jos en Riet Roelse Wageningen: Margriet en Martijn Luking, Alice en Blake Vlissingen, 1 september 2013 Woorden te kort. Emoties te over. Wij wensen Bas, de kinderen en familie enorm veel sterkte toe met dit zware verlies. Jeroen, Sabine en Maud Niels en Puck Christian Midden in 't leven nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over in één keer voorbij. Francis, voor ons was je een kei. Wij zetten ons leven, in jouw nagedachtenis voort. Diep verslagen laten wij u weten dat in zijn slaap is overleden onze in de leeftijd van 29 jaar Kloetinge: Ab en Tini Lokerse - de Puijt Dordrecht: Ellen en Marco Keano Correspondentieadres: J.Q.C. Lenshoeklaan 9, 4481 BR Kloetinge Wie wil, kan afscheid nemen op woensdag 4 september en donderdag 5 september van 19.00-20.30 uur in het ouderlijk huis, J.Q.C. Lenshoeklaan 9 te Kloetinge. De dienst van afscheid en herinnering wordt gehouden op zaterdag 7 september om 10.30 uur in de Geerteskerk, Geerteplein 24 te Kloetinge. Aansluitend begeleiden we Francis naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Hierna ontmoeten we elkaar in de Geerteskerk. Kom zoals je bent. Francis kende heel veel mensen. Mocht u geen rouwbrief ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. Diep geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve neef Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Oostburg Jesse de Puijt en Sara van Dale, Frank en Jacqueline, Jesse Annet Kapelle André en Nelleke Lokerse-Mostert Marije en Jan-Maarten, Tijmen Naomi en Arjan Oostburg Corien en Sjaak-Jan Nortier-Lokerse Laurens en Jantien Yves-Jan en Laura Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Wij wensen Ab, Tini en Ellen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30