I
I
I
S
h
TELEVISIE 15
RTL 7///
YIkomca
f
I CANVAS
IN
IN
Hatfields and McCoys
Tegen het eind van de Amerikaan
se burgeroorlog leidde een buren
ruzie langs de grens van West Vir
ginia en Kentucky bijna tot een
nieuwe burgeroorlog. RTL 7 laat
vandaag, morgen en overmorgen
zien hoe de vork in de steel stak.
RTL 7, 20.30 uur
tl»
mr
Here comes Honey Boo Boo
Tweede seizoen van realityshow
rond 7-jarige minimiss en haar ge
zinsleden begint passend met een
inpandige geboterde glijbaan.
TLC, 21.00 uur
De week van Filemon
Filemon Wesselink doet dit sei
zoen alles zelf: hij kiest zijn BN'er,
doet camerawerk en monteert de
boel eigenhandig tot een item.
Nederland 3, 21.50 uur
Het uur van de wolf: de
vrouwen van Bert Stern
Portret van Bert Stern, die iconi
sche beelden schoot van Marilyn
Monroe, Sophia Loren en Madon
na. Gemaakt door zijn veel jonge
re muze Shannah Laumeister.
Nederland 2, 23.00 uur
uitenlan
DINSDAG 3 SEPTEMBER 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 10:20 Watt Nu?!
10:40 RTL Z Nieuws 14:20 On
dernemerszaken 14:40 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35 RTL Z Nieuws
15:50 RTL Z Opening Wall
Street 16:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids 17:05
Judge Maria Lopez 17:35 Goe
de Tijden, Slechte Tijden
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Ice Road
Truckers, Reality
18:05 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:05 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
06:55 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:05
Born2Cook 14:40 Master
Chef Australië: The professio
nals 15:35 MasterChef Austra
lië 16:35 Poh's Kitchen 17:05
MasterChef Australië: The pro
fessionals
06:01 Disney XD: De Tofu's,
Amazing spiez, Davincibles, Phi-
neas Sr Ferb, The suite life on
deck, Pair of kings, Ranger die-
renjournaal vanuit Emmen, Jake
en de Nooitgedachtland pira
ten, A cars toon, Amazing spiez,
Davincibles, Casper's griezel-
school, Rekkit Rabbit, De To
fu's, Matt's monsters, Dude,
that's my ghost!, Phineas
Ferb, Zeke St Luther, The sui
te life on deck, Lab Rats, Ranger
dierenjournaal vanuit Emmen,
Ultimate Spider-man, Davinci
bles, Sidekick, Kick Buttowski,
Phineas St Ferb, Het Speelplein,
Dude, that's my ghost!, Kickin'
it, Lab Rats, Pair of kings, Crash
St Bernstein
18:00 Veronica's funniest com
mercials ever!
18:10 That 70'sShow
18:40 Mike Molly
19:05 Rules of engagement
19:35 According to Jim
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zomerbeelden 12:20 Dage
lijkse kust 12:35 De premieja
gers 13:00 Het journaal 13:30
Het Weer 13:35 ledereen be
roemd 13:55 Thuis 14:20 Rond
de wereld, rond de zee 14:45
Baantjer 15:25 Kinderen van
Dewindt 16:15 Two Greedy Ita
lians 17:15 Clips 17:35 Buren
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kust
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 ledereen beroemd
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:20
St. Elsewhere 11:05 Zomer
beelden 12:30 Zender uit de
ether 14:47 Login 15:11 100"
15:13 Extra Time 16:03 100"
16:06 Dockland 17:01 100"
17:03 St. Elsewhere
18:00100"
18:02 Cheers
18:28100"
18:30 BackroadsUSA
19:28100"
19:30 Login
O
CO
20:30 Hatfields And McCoys,
Dramaserie
20:30 New York, New York
Week: Ghost, Dramafilm
20:00 The little couple, Reality
20:30 Sex and the city 2, Ko
medie
20:00 The big bang theory, Co
medy
20:30 Get him to the Greek,
Komedie
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 Reizen Waes
21:25 CaféCorsari
20:00 TerZake
20:40 Nooit meer dezelfde
21:10 Dockland
22:35 A few good men, Thriller
23:05 RTL Sneak Preview:
Smoorverliefd, Voor
uitblik
23:10 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:45 Dr. Phil, Talkshow
23:30 Golden sisters, Reality-
programma
22:35 Meet Dave, Filmkomedie
22:15 Het journaal laat
22:30 Koppen XL
23:01 Keno
23:02 Euromillions
23:05 Het Weer (h)
23:10 Richard E Grant's Hotel
Secrets
23:55 Dagelijkse kust (h)
22:00 De leraarskamer
22:30 Reyers Laat
23:10 Memotv
01:20 1000 Ways To Die, Re
ality
01:50 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:51 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:40 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
01:31 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
00:00 Achter gesloten deu
ren (h), Gedramatiseer
de reality
00:55 Poh's Kitchen (h), Culinair
programma
01:30 Poh's Kitchen (h), Culinair
programma
02:00 Raising the bar, Drama
serie
00:20 Human target, Actieserie
01:15 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:15 Hart van Nederland (late
editie)
00:05 ledereen beroemd (h)
00:25 Journaallus (h)
00:05 Canvaslus (h)
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:18 Het Weer
07:20 Zeeuwse Top 40 clips 07:30
Zeeland NU 07:49 Het Weer 07:51
Regioned 07:57 Verzeeuwigd 08:00
Zeeland NU 08:18 Herhaling pro
grammering 07:18-08:00 09:18 Het
Weer 09:20 Zeeuwse Top 40 clips
09:30 Zeeland NU 09:49 Het Weer
09:51 Regioned 09:57 Verzeeuwigd
10:00 Zeeland NU 10:18 Herhaling
programmering 09:18-09:57 11:00
Omroep Zeeland Tekst-tv 18:00
Zeeland NU 18:18 Het Weer 18:20
Regioned 18:30 Herhaling program
mering 18:00-18:2018:57 Verzeeu
wigd 19:00 Zeeland NU 19:18 Het
Weer 19:20 Regioned 19:30 Zeeland
NU 19:49 Het Weer 19:51 Regioned
19:57 Herhaling programmering
18:57-19:51 20:57 Verzeeuwigd
21:00 Zeeland NU 21:18 Het Weer
21:20 Regioned 21:30 Zeeland NU
21:49 Het Weer 21:51 Regioned
21:57 Herhaling programmering
20:57-21:51 22:57 Verzeeuwigd
23:00 Zeeland NU 23:18 Het Weer
23:20 Regioned 23:30 Zeeland NU
23:49 Het Weer 23:51 Regioned
23:57 Verzeeuwigd 00:00 Zeeland
NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Rip Off Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Don't Get Done, Get Dom
12:45 Plan It, Build It 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather 14:45
Doctors 15:15 Perfection 16:00
Escape to the Country 16:45 Wanted
Down Under 17:30 Put Your Money
Where Your Mouth Is 18:15 Point
less 19:00 BBC News at Six 19:30
Regional News and Weather 20:00
The One Show 20:30 EastEnders
21:00 Waterloo Road 22:00 Celebrity
MasterChef 23:00 BBC News at Ten
23:25 Regional News and Weather
23:35 Who do you think you are?
00:35 The greatest
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 Don't Get Done, Get Dom
08:50 Plan It, Build It 09:20 The A to
Z of TV Cooking 10:05 The Sheriffs
Are Coming 11:05 Raymond Blanc:
How to Cook Well 11:35 HARDtalk
12:00 BBC News 12:30 BBC World
News 13:00 Daily Politics 14:00 The
Weakest Link 14:45 Classic Master
mind 15:15 Great British Menu 15:45
Animal Park 16:30 Talking Pictures
17:15 How We Built Britain 18:15
Vintage Antiques Roadshow 19:00
Eggheads 19:30 Flog It! Trade Secrets
20:30 Swansea Market 21:00 Hairy
Bikers' Meals on Wheels Back on the
Road 22:00 Mum and Dad Are Split
ting Up 23:00 Mock the Week 23:30
Newsnight 00:20 Martin Luther King
and the March on Washington 01:20
The Review Show
ARD
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Tagesschau 09:05 Rote Rosen 09:55
Sturm der Liebe 10:45 Brisant 11:00
Tagesschau 11:05 ARD-Buffet - Leben
genieSen 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben St genieBen
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda, Go
rilla Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 17:38 Die Parteien zur Bun-
destagswahl 17:40 Sportschau live
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15 Yo-
geshwar Schöneberger - Die groBe
Ernahrungsshow 21:43 Die Parteien
zur Bundestagswahl 21:45 Kontraste
22:13 Die Parteien zur Bundestags
wahl 22:15 Tagesthemen 22:43 Die
Parteien zur Bundestagswahl 22:45
Beckmann 00:00 Nachtmagazin
00:20 Yogeshwar St Schöneberger -
Die groBe Ernahrungsshow 01:53 Ta
gesschau 01:55 My Life Without Me
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 Heute 15:05
inka! 16:00 heute - in Europa 16:10
Soko Kitzbühel 17:00 Heute 17:09
Die Parteien zur Bundestagswahl
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 Die Parteien zur Bun
destagswahl 18:05 SOKO Stuttgart
19:00 heute 19:20 Wetter 19:21 Die
Parteien zur Bundestagswahl 19:25
Notruf Hafenkante 20:15 Bella Dilem
ma 21:45 heute-journal 22:15 May-
brit Miner 23:15 The Beaver 00:40
heute nacht 00:55 Magnum
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Düsseldorf 09:45 hier und heute
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Nashorn, Zebra St Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45 WDR
aktuell 13:00 Servicezeit 13:30 In
aller Freundschaft 14:15 Mord ist ihr
Hobby - 79. Der Fluch der indischen
Göttin 14:58 WDR aktuell 15:00 Pla
net Wissen: Leben ohne Plastik? Eine
Familie probiert's aus 16:00 WDR
aktuell 16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Ta
gesschau 20:15 Tatort: Architektur
eines Todes 21:45 WDR aktuell 22:00
frauTV 22:30 Menschen hautnah
23:15 Tagesschaum 23:25 Deutscher
Radiopreis 2013 01:25 Die Heimkeh-
rer: Jennifer wagt Athiopien
Discovery
07:20 Through the wormhole with
Morgan Freeman 08:10 Tanked 09:00
Ultimate car build-off 09:50 Mega
world 10:40 Auction Kings 11:30 You
have been warned 12:20 Top hooker
13:10 Fast n' loud 14:00 How it's
made 14:50 Deconstruction 15:15
Mighty ships 16:05 Alaska: the last
frontier 16:55 Fifth gear 17:20 Over
hauls' 2012 18:10Auction Kings
19:05 Mega world 20:00 Dirty jobs
21:00 North America 22:00 Property
wars 23:00 Texas car wars 00:00
Bomb patrol 01:00 Frontline battle
machines with Mike Brewer 01:55
North America
National Geographic
07:00 Wicked tuna 08:00 The dog
whisperer 09:00 Made in NL10:00
The escape factory 11:00 Nazi Under
world 12:00 The dog whisperer 13:00
Made in NL 14:00 Locked up abroad
15:00 Car S O S 16:00 Bid 81 destroy
17:00 Diggers 18:00 Inside 9/11
19:00 Car S.O.S 20:00 King Fishers
22:00 Car S.O.S 23:00 King Fishers
00:00 Scam city 01:00 Car S.O.S
Animal Planet TLC
07:40 Four weddings US 08:30 LA Ink
09:25 Shocking family secrets 10:20
A baby story 10:45 Kitchen boss
11:10 While you were out 12:00 Ani
mal cops Philadelphia 12:50 Vets in
the sun 13:15 Meerkat manor 13:40
Monkey life 14:05 Michaela's animal
road trip 15:00 Four weddings 15:50
Jon St Kate plus 816:15 Little people,
big world 16:45 Brides of Beverly Hills
17:10 The fabulous baker brothers
18:00 Cake boss 19:00 LA Ink 20:00
Four weddings US 21:00 Breaking
amish: Brave New World: 22:00 Se
cret princes 22:55 Fatal encounters
23:45 Disappeared 00:35 Mystery di
agnosis 01:25 Breaking amish: Brave
New World:
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Atout 5 09:05 Nini Patalo 09:10 Le
petit prince 09:35 Jardins et loisirs
10:00 Flash 10:05 Chroniques d'en
haut 10:30 Nec plus ultra 11:00
Flash 11:05 Roxy 11:30 Plus belle la
vie 12:00 Flash 12:05 A table! 12:30
Le doc du dimanche 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 L'Epervier
16:00 TV5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash 17:05 Passe-moi les jumelles
17:55 Vestiaires 18:00 TVSMonde,
le journal 18:20 L'invité 18:35 La
smala s'en mêle 20:00 Escapade,
le magazine des patrimoines 20:30
Journal de France 2 21:00 The Minis
ter 22:50 Lola 23:00 TV5Monde, le
journal 23:10 Journal de la RTS 23:40
TVSMonde, le journal Afrique 00:00
Dancing is living 01:00 Kwame Ryan,
la symphonie d'une vie 01:50 Passe-
moi les jumelles
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My
little pony 09:00 Seinfeld 09:50
Frasier 10:35 Melissa Si Joey 12:30
Seinfeld 13:20 Frasier 14:05 Melissa
St Joey 15:35 Psych 16:25 Melissa St
Joey 16:50 Friends 17:35 South Park
18:50 Psych 19:40 Futurama 20:00
The Roast of Donald Trump 21:10
Melissa St Joey 21:35 Friends 22:25
Seinfeld 23:20 Frasier 00:10 South
Park 00:55 Melissa St Joey 01:20
Seinfeld
Eurosport
07:00 Tennis: US Open 10:00
Snooker: 6 Red World Champion
ship 12:00 Tennis: US Open 14:30
Wielrennen: Ronde van Spanje 17:45
Tennis: US Open 21:00 Game, Set St
Mats 21:05 Tennis: US Open
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 Make Create Innovate
09:45 Art of Movement 10:00
World Business Today 11:00 CNN
Newsroom 11:30 Living Golf 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 17:45 CNN Mar-
ketplace Middle East 18:00 World
Sport 18:30 Living Golf 19:00 Inter
national Desk 20:00 Quest Means
Business 20:45 CNN Marketplace
Europe 21:00 Amanpour 21:30 CNN
NewsCenter 22:00 Connect the
World with Becky Anderson 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Tonight 01:00 CNN
Newsroom Live from Hong Kong