<1 fTlensenlinq.nL Ü!/srJüdai) Ada (Bof maandag 2 september 2013 familieberichten I 25 Een mengeling van pijn en tranen slechts af en toe een sprankje hoop Gedreven door een sterke wilskracht hoewel het onheil nader sloop Je gedachtenis zal immer blijven nu je van ons bent heengegaan. Na een moeilijk en pijnlijk jaar, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn lieve vader, onze opa en overgroot-opa Johannes Andries Adriaansen - Johan - weduwnaar van Koos Michielsen in de leeftijd van 91 jaar. TerneuzenSannie Duinkerke-Adriaansen Tonny Duinkerke - in herinnering - Etten-Leur Patrick en Corina Joost, Thijs Terneuzen Stefan en Miranda Casper, Pepijn Sluiskil, 31 augustus 2013 Spoorstraat 29 correspondentieadres: Ferlemanstraat 194 4535 -JA Terneuzen Donderdag 5 september is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geschokt zijn wij door het onverwachts overlijden van onze schoonzus en tante Tannie Bakker-Kallemem echtgenote van Thijs Bakker Wij wensen Thijs, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. 's-Heer Arendskerke: I.M. Bakker J. Bakker-Nijsse en kinderen Zijn ziekte heeft hij stil aanvaard vanaf de eerste dag. Ondanks angst en ondanks pijn was er telkens weer zijn lach. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en schoonvader Jacobus Johannes Faas Jaap echtgenoot van Annie van de Walle Breskens, 24 juli 1933 Breskens, 31 augustus 2013 Breskens: Annie Faas - van de Walle Oostburg: Marco Faas en Anniek Martens Burg.van Zuijenstraat 55 4511 GL Breskens Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 september van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 5 september om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28 c in Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid.tQt condoleren in de koffiekamer van het crematorium. indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden thuiskomst. In liefde met haar en met elkaar verbonden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder en oma Ada van de guchte - (BoC Yerseke, 20 januari 1942 Sint Laurens, 30 augustus 2013 Mart van de Guchte Marco en Sonja Yannick, Iris Hugo en Edith Niels Evelien en Wim Marsha, Kirsten Van Cittersstraat 13,4333 KT Sint Laurens De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 4 september om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats in Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemde kerk. Lieve oma Ada Bedankt voor de goede, leuke en mooie tijd met ons samen. We zullen je missen. Kusjes; Yannick, Niels, Iris, Marsha en Kirsten "In Zijn Rust Geborgen" Met verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve zus en tante echtgenote van Mart van de Guchte Haar blijde, vrolijke lach zal ons altijd bijblijven. Jan en Dinie (in herinnering) Pia en Jaap (in herinnering) Lunteren: Jacob en Carla Cor (in herinnering) Mariakerke (B): Hugo en Janny Oost-Souburg: Wim en Joke Kapelle: Dick en Carien (achter-) nichten en neven Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van (tante) ADA v/d Guchte Bedankt voor alle momenten die we gedeeld hebben Wij wensen idereen die haar zo dierbaar waren veel sterkte toe Rens en Jill Alexander en Kim Verdrietig zijn we nu we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Ada van de Guchte Groot is de leegte die zij achterlaat. We zullen haar missen. We wensen Mart. de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Joop en Catrien van Sparrentak Wim en Nel van den Broeke Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze buurvrouw Ada van de Guchte Wij wensen Mart, kinderen, kleinkinderen en verdere Familie veel strekte dit verlies te dragen Sint Laurens Cor en Willy Jan en Rudy Johan en Lien Bert en Antoinette Nel Sint Laurens 2-9-2013 Time to say goodbye Ada van de Guchte Moeder van onze schoonzoon, zwager en oom Hugo We leven mee met Mart, kinderen en kleinkinderen Joke en Fred Martin, Evelyn, Christoph en Emma Willem Jobse Wim Jobse 29 augustus 1922 31 augustus 2013 Boven de sterren daar zal het eens lichten Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor een lang, zorgzaam, optimistisch en humorvol leven, geven wij u kennis dat wij afscheid moesten nemen van mijn dierbare man, onze vader, grootvader en overgrootvader. Wat zullen wij hem missen. Oostkapelle: Oostkapelle: Hambers (Frankrijk): Voorburg: Oostkapelle: Hambers (Frankrijk): Oostkapelle: Oostkapelle: Utrecht: A. Jobse - Bastiaanse Rian en Wim Coppoolse - Jobse Arjen en Valérie Adrien, Mathis, Mael Martijn Job Guillaume Klaas en Bernardien Jobse - Albach Kim en Tessel Amber Duinbeekseweg 22, 4356 CG Oostkapelle De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op donderdag 5 september om 13.30 uur in de Dorpskerk, Waterstraat 2 te Oostkapelle, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Domburg: D. Labrujere - Bastiaanse A. Labrujere in herinnering Domburg: P. Roelse - Bastiaanse J. Roelse in herinnering Domburg: L. Bastiaanse R. Bastiaanse - Joosse Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 25