Patty Brard zegt af Samsung Galaxy Sill Mini voor een fantastische prijs! Rapelle verslaat Kapelle met een K 'Deze mensen trekken 24 BEVELANDEN en THOLEN LEERLINGENVERVOER Sportcentrum Delta naar Goes Bestel nu op: hollandsriieuwe.nl/pzc hollands nieuwe. Voordeel voor lezers van de PZC je betaalt slechts per maand! Samsung Galaxy Sill Mini t.w.v. €359,- En iedere maand KAPELLE - Wegens tv-verplichtin- geii voor SBS op Ibiza staat Patty Brard vandaag niet op het po dium van de Kapelse Dag. Vanaf Ibiza liet zij weten dat het een Delta heeft momenteel vestigin gen in Hulst, Terneuzen en Axel, maar steekt nu dus de Wester- schelde over. In drie units aan de Beukenstraat wil Delta het trai ningssysteem Milon Cirkel aanbie den, vertelt mede-eigenaar Rob bert de Moor. „De future of fit ness", zoals wij zeggen. De Milon Cirkel heet op dit moment het meest innovatieve trainingscon cept in de fitnessbranche te zijn. De high-tech, volautomatische toestellen bevatten een chipkaart waarop alle persoonlijke instellin gen van de gebruiker zijn opgesla gen en die ook individueel kan worden aangepast. „We willen dus niet direct concurreren met commerciële fitness, we zijn een wat exclusievere studio", zegt De Moor. Klanten - De Moor kan er in Goes maximaal 500 kwijt - krij gen bijvoorbeeld ook voedingsad vies. De Moor sluit niet uit dat er bij een voorspoedige start mensen zullen worden aangenomen, maar voorlopig zullen werkne mers van Delta in Zeeuws-Vlaan deren die op de Bevelanden wo nen, worden overgeplaatst naar Goes. De commerciële ruimten onder het Casembroot-gebouw, die sinds de oplevering twee jaar gele den leeg stonden, lijken nu lang- zaaman bezet te raken. Recent openden een fruitwinkel en een bakker er hun deuren. THOLEN - Manager Peter Wagener van Dutax zegt het sneu te vin den dat de twaalf voormalige chauffeurs van taxibedrijf Bakker nu zonder werk zitten. „Maar wij kunnen de ritten die zij in het ver leden uitvoerden met eigen perso neel invullen", zegt hij. Dutax heeft bij de afgelopen aan bestedingsronde de Thoolse rit ten naar scholen in Zeeland ge wonnen, maar volgens Wagener is het bedrijf andere Thoolse rit ten kwijtgeraakt. „Ook in andere gemeenten winnen en verliezen we wel eens wat. De chauffeurs van de ritten die we kwijtraken, zetten we dan in op de ritten die we erbij krijgen. Dat is ook hier het geval. Wij hebben absoluut geen nieuw personeel aangeno men voor de Thoolse ritten die we erbij hebben gekregen." Wagener erkent dat het Sociaal Fonds Taxi nog geen dispensatie heeft verleend aan Dutax, waar door het bedrijf geen personeel van Bakker zou hoeven overne men. „Er is door miscommunica tie wat vertraging ontstaan. Wij hebben nu bewijslast overlegd waarmee we aantonen dat we het met eigen personeel kunnen op vangen. Ik verwacht dat de dispen satie alsnog wordt verleend." Vol gens Wagener is er absoluut geen moeilijke keus voor haar was, maar SBS gaat toch voor. Als ver vangers treden de Gebroeders Ko omstreeks 17.30 uur op het Kerk plein op. De wedstrijd is ontstaan als reac ties op het nummer Hengelo-o-o, waarmee Jeffrey Spalburg een gro te hit scoorde. 'Dat willen wij ook wel', dacht de organisatie van de Kapelse Dag. Drie mensen stuur den een liedje in, maar één deel nemer trok zich terug toen duide lijk werd dat het nummer live moest worden vertolkt op het po dium tijdens de Kapelse Dag. De twee andere kandidaten ston den er gisteren wel. Ans Schilders uit Kapelle zong het liedje 'Kapel le met een K'. Hagenaar Jacob Troost (zijn vriendin woont in Ka pelle) zong Rapelle. De titel is een woordgrapje, het liedje is een soort rap. De vakjury, met daarin onder meer de burgemeester en het pu bliek mochten de winnaar bepa len. Ze hadden beide honderd punten te verdelen. De vakjury gaf zeventig punten aan Troost en dertig aan Schilders. Het publiek maakte een andere keuze. De Ka pelse zangeres kreeg 69 procent van de stemmen, terwijl de Hage naar genoegen moest nemen met 31 procent. Toch was dat net ge noeg om de wedstrijd - met twee punten verschil - te winnen. Troost mag zijn nummer nu in een professionele studio opne men. Er wordt ook een clip ge maakt. De video's zijn te vinden via de website van de Kapelse Dag. €19,50 door Luc Oggel Compact en krachtig - 4-inch Super Amoled touchscreen 5 megapixel digitale camera - 275 belminuten, sms'jes of MB extra 500 MB optioneel: 1000 sms voor €1,- p/m GOES - Het Zeeuws-Vlaamse sport centrum Delta opent eind volgen de maand een vestiging in Goes. Het sportcentrum trekt in één van de casco ruimten onder gebouw Casembroot aan de Beukenstraat in Goes-Zuid. Eenmalige bijbetaling toestel «19,- Berorgkosten «30.-. I Taxibusjes bij Mytylschool De Sprienke in Goes. Thoolse ritten naar deze door Rob Paardekam Ans Schilders won niet met haar liedje, foto Marcelle Davidse door Rob Paardekam KAPELLE - Met het liedje Rapelle heeft Jacob Troost uit Den Haag gis teren de liedjeswedstrijd Sing a Song for Kapelle gewonnen. www.kapelsedag.info Zakelijk abonnement? Ga naar hollandsnieuwe.nl/zakelijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 94