6 AHAI3 Contacta experimenteren Experimenteren met looproutes Commissaris van de Koning Han Polman opent de Contacta.nl. Digitale informatie van zowel ex posanten als bezoekers biedt een schat aan mogelijkheden. Voor organisator LMG strategie +creatie zou Contacta.nl 2013 dé try-out kunnen worden van het registreren en het optimaliseren van diverse marketing tools. Tekst: An net van de Ree Foto: Anda van Riet GOES - "Er zijn legio variaties moge lijk om de bezoekers optimaal te voe den met interessant nieuws en te be dienen van aantrekkelijke aanbiedin gen," zegt organisator Perry Kentin. "Op dit moment zoekt ons team naar een optimale registratietool, die een meer individuele benadering van een bezoeker op de beurs mogelijk maakt. Door een scancode toe te voe gen aan badge, bandje of sleutelhan ger, kunnen standhouders na een posi tief gesprek eenvoudigweg de bezoe kersbadge scannen. Uiteraard na toe stemming van die persoon! De fol- low-up wordt voor de standhouders een stuk makkelijker en het ordenen van alle visitekaartjes na drie drukke beursdagen kan vervallen. Maar er is meer mogelijk. Via de scan- bare badges zouden bijvoorbeeld de looppatronen van vooraf geselecteer de bezoekers kunnen worden vastge legd in een zgn. 'heatmap'. In combi natie met de registratiegegevens le vert dit een interessant plaatje op en kan er dagelijks branchegerichte infor matie worden aangeboden, afgestemd op het interessepalet van de bezoeker. "Doel is het efficiënt bij elkaar breng en van bezoekers en exposanten, zo dat de respons nog groter wordt. Wij kunnen als organisatie als geheel, en exposanten individueel, gerichte spe cials en acties opzetten, omdat we groepen breed kunnen filteren," aldus Perry. "Maar we zoeken nog naar wat er mogelijk is, het zit nog in een experimentele fase." De aloude beursvloer krijgt hierdoor bij wijze van spreken een tweede scherm. Een 'next level online' met een breed scala aan extra mogelijkhe den. Om dit te realiseren moet er ui teraard wel een goedgevulde beurs vloer zijn. Binnen LMG strategie+creatie lag de lat dan ook hoog. "Het doel was om eind augus tus rond te zijn met de invulling van de beursvloer en zoals het er nu uit ziet gaat dat lukken. Er is nog wel ruimte, maar beperkt. We gaan nu volop verder met het uitbouwen van het programma met o.a. het Contacta College, waarin een gevarieerd aan bod komt met sessies over onderwer pen die leven in ondernemersland zo als een Google Class. De Pleinen - dit jaar acht! - staan als een huis, dankzij de onvermoeibare inzet van diverse coördinatoren," benadrukt Perry. Een aantal prominente nieuwkomers geeft de beursvloer extra cachet. "Delta/Zeelandnet doet mee; MKB Nederland komt met een grote stand inclusief infobus en voorzitter Loek Hermans komt langs in Goes. Het Zeeuws-Vlaanderen' paviljoen groeit verder, het Automotive en Plieger Plein worden nog fraaier en het Schouwen-Duiveland Plein is terug." In de Contacta.nl Arena staan vier prominente sprekers André Kuipers, Heieen Dura-Van Oord, Jack de Vries en Maurice de Hond gepro grammeerd. De nieuwe Commissaris van de Koning Han Polman gaat zijn eerste Contacta.nl openen. Een nieuw initiatief ontrolt zich nu in de vorm van een themaplein met de 'dia manten' van Zeeland. Perry: "We denken dan aan de grote (sportevene menten en publiekstrekkers, die Zee land op de kaart zetten. Het idee is de beleving van Zeeland in sport en cul tuur uit te dragen in combinatie met culinair Zeeland." Ondernemend Schouwen-Duiveland is terug van weggeweest op Contac ta. nl 2013. "Uiteraard waren er wel exposanten individueel vertegenwoor digd," vertelt Cees Bolijn van JMC Signmakers, maar niet in de context van een Plein. "Tijdens Contacta.nl 2012 raakten Jochem de Jonge van Hanse Staalbouw en Ad Verseput, on ze wethouder o.a. van economische zaken, in gesprek over een nieuw ini tiatief voor een eigen Plein. LMG strategie+creatie heeft van Contac ta.nl een serieuze beurs gemaakt en de kwaliteit is enorm verbeterd. Voor De Jonge voldoende reden om deelna me weer op te pakken, maar dan geor ganiseerd door de ondernemers." Al snel daarna stapte ook Cees Bolijn in de organisatie. Het resultaat is een doordacht concept voor een open en duurzaam ingericht plein van ca. 200 m2 met op dit moment 15 deelne mers. "Een gevarieerde groep onder nemers, die elkaar enigszins kennen of elkaar treffen bij dezelfde opdracht gevers, dat schept een band, en dit willen we laten zien in de opbouw van het Plein. We gaan centraal za ken doen aan statafels." Advertentie Analyse Collectief Pensioen Het onderwerp (collectief) pensioen is een lastige materie en kan u als werkgever behoorlijk hoofdbrekens bezorgen. De verschillende vor men en regelingen die bestaan, gecombineerd met de wetswijzigingen die regelmatig plaatsvinden, maken het niet eenvoudiger. Daarnaast worden er ook vanuit de Pensioenwet veel verplichtingen bij de werk gever gelegd. Waar moet u nu wel en niet aan voldoen? De ABAB Analyse Collec tief Pensioen helpt u wel inzicht te verkrijgen. Deze analyse is een duidelijk onderzoek dat speciaal ontwikkeld is om u een compleet en betrouwbaar beeld van uw huidige col lectieve pensioenregeling te geven. De pensioenregeling wordt onder andere getoetst op pensioen-, fiscale en juridische wet en regelgeving. Hierdoor wordt al snel duidelijk wat de aandachts- /verbe- terpunten en eventuele risico's zijn binnen uw collectieve pensioenrege ling. Tevens worden alle documenten met betrek king tot de pensioenrege ling onderzocht. Ook komt tijdens de analyse naar boven of er besparingen kunnen worden gerealiseerd. Door de jarenlange specialistische kennis van de ABAB-adviseurs wordt al snel duidelijk waar en wat voor besparingen realiseerbaar zijn en op welke wijze deze te behalen zijn. ABAB heeft de benodigde vergunning van AFM om onderne mers in deze materie te mogen adviseren. Werkwijze: Onze pensioenadviseur heeft eerst een intake gesprek met u. In dit gesprek komen onder andere vragen aan de orde als: Wat zijn de werkzaamheden bin nen uw bedrijf? Hoe is het personeelsbestand opgebouwd? Weet u of er een verplichting tot aan sluiting bij een Bedrijfs takpensioenfonds geldt? Heeft u een CAO? Tevens zullen wij opgeven welke (aanvullende) documen ten wij nodig hebben om ons onderzoek te kunnen doen. Daarbij worden ook de arbeidsovereenkom sten niet uitgesloten. Kenmerkend voor onze dienstverlening is de gerichte en persoonlijke aanpak. Wij helpen u uw weg te vinden in dit dool hof en samen kijken we of de collectieve pensioen regeling (nog) geschikt is voor uw bedrijf. Hierbij controleren we op een goede balans tussen uw kosten en de hoogte van het pensioen van uw werknemers. Onze pensi oenadviseurs verzorgen alles op maat: het gaat erom wat u wenst en wat het beste aansluit bij uw onderneming. Resultaat: Als de ABAB Analyse Collectief Pensioen is vol tooid, krijgt u een advies rapport waarin alle bevin dingen zijn vastgelegd. Ook zult u zien hoe ABAB Pensioenadvies tot het oordeel is gekomen en treft u aanbevelingen aan. Indien er besparingen en/ of verbeteringen te rea liseren zijn, worden die uiteraard ook opgenomen in het rapport. Dit rapport neemt u dan samen met uw pensioenadviseur in een persoonlijk gesprek door. Daarbij is er uiter aard ook alle gelegenheid om antwoord te krijgen op al uw vragen. ABAB Groep BV I www.abab.nl E info@abab.nl ACCOUNTANTS EN ADVISEURS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66