amutmm 42 Ifamilieberichten zaterdag 31 augustus 2013 0 (Densenlinq.nl Cornelia Johanna de Goffau- Luteijn Jobina Maria Oosthoek onze lieve moeder en oma is nu herenigd met haar lieve Ad. die haar 13 jaar geleden is voor gegaan. Ze had nog tijd nodig voor het creëren van haar keramiek waarmee ze kleur in deze wereld heeft gebracht. Theresia Maria Antonia (Tessa) Braat-Voorhuis Weduwe van Ad Braat, beeldhouwer (t 2000) Keramiste Ridder in de Orde van Oranje Nassau Lichtenvoorde, Zierikzee, 19 februari 1927 29 augustus 2013 Zierikzee: Bas Braat Lidia Luca Tim en Miryea Maaike en Marty Den Haag: Chris Braat Theresia Koelewijn Leiden: Steven Braat Jolanda de Pater f Martijn Simon Victorine Alexander Den Haag: Frédérique Stellwag Poststraat 45 4301 AB Zierikzee De plechtige uitvaartmis zal gehouden worden op dinsdag 3 september in de H. St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat te Zierikzee, aanvang 11.00 uur waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de R.K. begraafplaats St. Barbara aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 12.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren van 14.00 tot 16.00 uur in Restaurant de Schelphoëk, Serooskerkseweg 24, Serooskerke. -\y Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie mochten ontvangen voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke pa en geweldige opa Dries de Groot Hanny de Groot-Platschorre Paul en Willeke Andre Moniek en Marcel en kleinkinderen Met allé mooie herinneringen aan hem gaan wij verder. 1 Vlissingen, augustus 2013 De vele hartelijke blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader en opa Martinus Koole hebben wij zeer op prijs gesteld. Onze hartelijke dank daarvoor. H.Koole-Melis Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2013 Hendrik Louwerse - Henk - ripri Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Franciscus Schoonen Piet heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Sjaan Schoonen - van Dongen Ton en Rina Ben en Marion Dennis Middelburg, augustus 2013 Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen die met ons heeft meegeleefd na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Saar Withagen - Mijnheer Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Augustus 2013 Het was hartverwarmend om zoveel meeleven te ervaren na het overlijden van onze lieve moeder en oma Francina Shizanna Beekman-Vogel Het deed ons goed. Hartelijk dank daarvoor. Fam. Beekman Middelburg, augustus 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Francina Dekker-de Nood Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming, zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. M. Dekker, kinderen en kleinkinderen 31-8-2012 - 31-8-2013 Ed Schuitema groot is de leegte die je achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. (utta Frenk& Heidy, Kiki en Mats Ed zou zeggen Papa deed altijd Deze woorden hebben we het afgelopen jaar talloze keren gezegd. 31-08-2012 31-08-2013 Lieve Ed, lieve papa, we missen je bij alles wat we doen en meemaken. Renate, Jela en Kwint 1-9-2005 1-9-2013 Wim Je mist een enkel mens en de wereld is leeg. fanny Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat ze voor ons betekend heeft, zijn we om' het verlies van onze lieve oma We wensen opa veel sterkte toe in dit verlies. Ellen, Wynston, Dylan Carla en Richard, Indy, Noah Joske Guido en Elze, Lucas, Anna, Jesse Karen en Maarten, Lisa, Nathan Joost, Jeroen en Ilse, Roosmarijn Jori en Lotte, Lilian (in herinnering), Henrik en Marije, Niels, Frank, Koen, Marijke, Bart Kapelle, 29 augustus 2013 "Niets geeft zo veel en vraagt zo veel als liefde" Zonder mijn lieve vrouw Jo, onze schat van een moeder, schoonmoeder en oma is alles anders. We missen haar heel erg! Hartverwarmend was het dat zovelen ons bij het afscheid van Jo terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons wel het gevoel dit niet alleen te hoeven dragen. Uit de grond van ons hart bedanken we u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en kaarten. Mede namens de kinderen en overige familie. Jan Dekker. Goes, augustus 2013. In dankbaarheid kijken wij terug op de dagen dat wij afscheid namen van Het was fijn om van zoveel mensen belangstelling te krijgen en betrokkenheid te voelen. Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. fam. Louwerse Serooskerke, augustus 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22