üs/srlsilsn O (I1ensenlinq.nl Mozes Jan MeuCenberg Marius Johanna Pleijte - Baaijens weduwe van Willem Johannes Pleijte familieberichten I 41 Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij kennis van het heengaan van onze.geliefde zwager en oom Jan van Putten Echtgenoot van Marijke Steenbergen Paula en Damntis Corrie en jaap Kees (in herinnering) Ineke en jan Neven en nichten Andreas Johannes Louws 29.05.1984 - 28.08.2013 "Aan de liefde komt nooit een einde" ICor. 13:8a Dankbaar voor haar liefde en zorg delen wij u mee dat God tot Zich heeft geroepen onze lieve, dappere moeder, schoonmoeder en oma 11 oktober 1929 t 29 augustus 2013 Arnemuiden: Adrie en Corien Klung Kung (Indonesië): Frans en Wayan Middelburg: Anneke Middelburg: Wim en Lianne Malétable (Frankrijk): Joke en Ger In liefdevolle herinnering: Jozef en kleinkinderen Wij zijn het personeel van "Binnenhaven" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Nieuw- en Sint Joosland, 29 augustus 2013 Correspondentieadres: W.T. Pleijte, Ter Hoogestraat 46,4335 EP Middelburg. Er is gelegenheid om afscheid van ma te nemen op zondag 1 en maandag 2 september van 14.00 tot 16.00 uur, Gerbrandylaan 67 te Middelburg. Wij nodigen u uit om de dankdienst voor haar leven bij te wonen op woensdag 4 september om 11.00 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Na de dienst bent u welkom om de familie te condoleren, waarna de begrafenis om 13.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Met veel verdriet in mijn hart heb ik afscheid moeten nemen van mijn allerliefste zus. Lieve Jo wat zal ik je missen Johanna Pleijte-Baaijens We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Janny Meedendorp-Baaijens en kinderen Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa en overgrootopa 'Hij heeft het leven tot het laatste moment op zijn manier geleefd.' Andreas Louws Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de zoon van onze collega Dave. Wij wensen Dave, Ineke, Mirjam, Willemijn en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens collega's en oud-collega's: Angela, Annelies, Carta, Cindy, Elbert, Elias, Frans, Henk, Jessica, Karin, Kees, Leoni, Linda, Linda, Loes, Marcel, Marianne, Marga, Melanie, Mirclla, Mona. Peter, Petra, Sandra, Saskia. Shiny, Sophie, Tamara. Willy, Yasmina, Yvonne Scheepke onder Jezus 'hoede. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat na een zeer moeilijke levensavond is overleden onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Marinus van Stee sinds 25 april 2007 weduwnaar van Leuntje van der Endt in de leeftijd van 84 jaar. Yerseke: Jan van Stee Wilma van Stee-Sinke Marijn en Marieke, Ine lan-Kees en Danielle André Anne-Lies en Marijn Vlissingen: Matjo van Stee Lex Hoogstrate Yerseke, 30 augustus 2013 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Industrieweg 17A 4401 LA Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. S. Dierx, wordt dinsdag 3 september om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel Krabbendijke, afdeling B en Ter Weel Yerseke, woning 77 voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat door een tragisch ongeval maandag jl. is overleden onze medewerker en collega, de heer Sander Bart Vellema Wij verliezen in hem een goede medewerker en een gewaardeerd collega. Wij wensen zijn partner, kinderen en naaste familie de kracht toe om dit verlies te dragen Vlissingen, 28 augustus 2013 Directie en medewerkers. Intercrew B.V. en alle andere bedrijven van 1A4 Group Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van ons klasgenootje en leerling Lasse Vellema, de heer Sander Vellema is overleden. We leven mee met Lasse en zijn familie en wensen hen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leerlingen, leerkrachten en directie van OBS 't Kofschip Zierikzee Ouderraad en Medezeggenschapsraad OBS 't Kofschip Zierikzee zaterdag 31 augustus 2013 Een uniek mens Een kunstenaar Verbijsterd en intens verdrietig zijn wij dat ten gevolge van een noodlottig ongeval is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Dave Louws en Ineke Abrahamse Mirjam en Ronnie Matthijsse-Louws Iris, Evi Willemijn Louws Noordweg 491 4333 KE Sint Laurens U kunt afscheid van Andreas nemen op maandag 2 september van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 3 september om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Van Cittersstraat 69 in Sint Laurens. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg in Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. sinds 2007 weduwnaar van Cornelia Meulenberg - Wisse Kamperland, 3 mei 1921 Goes, 28 augustus 2013 Kees Meulenberg, in herinnering Ingrid Nicole en Johan Nell Zuijdweg - Meulenberg, in herinnering Jan en Monique Marius en Jolanda Frank en Rianne Rob en Mariska Leen en Corry Meulenberg - Wolse, in herinnering Marius en Marjan Ton ja en Cor Trudy Jansen - Meulenberg Jan Jansen Carola en Corjaan Annemarie en Martijn Lies Korstanje - Meulenberg Dries Korstanje Eddy Ilse en Philip en achterkleinkinderen Wij willen alle medewerkers van Allévo Team Oost bedanken voor hun liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 2 september om 14.00 uur in dorpshuis 'Casembroot', Alexiaplein 3 te Kamperland. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemd dorpshuis. Correspondentieadres: Villa Delta', Evertsenstraat 5/29 4461 XN Goes Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze lieve neef Sint Laurens Jannie Koster-Abrahamse Age Koster René en Mariëlla Dylan Yannick Rachelle Sint Laurens Chris Abrahamse Sint Laurens Ko Abrahamse Ellie Bustraan in herinnering Marike en Gijs Rosanne SerooskerkeAdri Abrahamse Sint Laurens Bram Abrahamse Sint Laurens 28-08-2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 21