U®« *gj Oi/arJada/j V Theresia Maria Antonia (Tessa) B raat-Voorhuis Weduwe van Ad Braat, beeldhouwer (t 2000) 42 Ifamilieberichten (Tl0nsenlinq.nl f ■A v V onze lieve moeder en oma is nu herenigd met haar lieve Ad, die haar 13 jaar geleden is voor gegaan. Ze had nog tijd nodig voor het creëren van haar keramiek waarmee ze kleur in deze wereld heeft gebracht. Keramiste Ridder in de Orde van Oranje Nassau Lichtenvoorde, Zierikzee, 19 februari 1927 29 augustus 2013 Zierikzee: Bas Braat Lidia Luca Tim en Miryea Maaike en Marty Den Haag: Chris Braat Theresia Koelewijn Leiden: Steven Braat Jolanda de Pater t Marlijn Simon Victorine Alexander Den Haag: Frédérique Stellwag Poststraat 45 4301 AB Zierikzee De plechtige uitvaartmis zal gehouden worden op dinsdag 3 september in de H. St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat te Zierikzee, aanvang 11.00 uur waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de R.K. begraafplaats St. Barbara aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 12.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren van 14.00 tot 16.00 uur in Restaurant de Schelphoek, Serooskerkseweg 24, Serooskerke. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan mijn moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Marja de Houck-Maes weduwe sinds 30 december 1974 van Richard de Houck A Sas van Gent, 1 juni 1924 t Sas van Gent, 28 augustus 2013 Philippine: RenéenFiny Hoensbroek: Barbara en Onne Barcelona: Marjolein en Joan, Paula Correspondentieadres: Mosselbank 14553 CH Philippine De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden op vrijdag 30 augustus in crematorium "Terneuzen". Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van verzorgingshuis "De Redoute en de Huisartsenpraktijk Sas van Gent. Scheepke onder Jezus 'hoede. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat na een zeer moeilijke levensavond is overleden onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Marinus van Stee sinds 25 april 2007 weduwnaar van Leuntje van der Endt in de leeftijd van 84 jaar. Yerseke: |an van Stee Wilma van Stee-Sinke Marijn en Marieke, Ine Jan-Kees en Daniëlle André Anne-Lies en Marijn Vlissingen: Matjo van Stee Lex Hoogstrate Yerseke, 30 augustus 2013 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Industrieweg 17A 4401 LA Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. S. Dierx, wordt dinsdag 3 september om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel Krabbendijke, afdeling B en Ter Weel Yerseke, woning 77 voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Emmy Apers - de Smet Jobina Maria Oosthoek Johannes Carolus de Poorter Wannes Cor de Paauw Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Francina Dekker-de Nood Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming, zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. M. Dekker, kinderen en kleinkinderen Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Annie Vioen-de Bakker Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. George Vioen Kinderen en kleinkinderen Hulst, augustus 2013 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van ons ma, oma Maria Braem-de Caluwé terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en brieven. José, Ludo en kinderen Koewacht, 31 augustus 2013 zaterdag 31 augustus 2013 \'ijf hartjes hebben elkaar gevonden en zijn voor altijd met elkaar verbonden. Ze kloppen vanaf nn eensgezind, voor ons jongste kind. Hoewel deze zwangerschap ons heeft overdonderd, melden wij u vol trots de geboorte van onze zoon Broertje van Jason t en van onze eerste vier kindjes t Zijn papa en mama zijn: Alf Waatjes en Conny Boussen Bosdijk 1 4515 NC IJzendijke IJzendijke, 25 augustus 2013 V Afscheid nemen is met dankbare handen vasthouden al wat de moeite waard is om nooit te vergeten. De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van onze lieve moeder en oma hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en belangstelling. Carlos en Diana van Regenmortel-Apers en Suzanne Jimmy Miranda Apers-Vaal Debby Koewacht, augustus 2013 "Niets geeft zo veel en vraagt zo veel als liefde" Zonder mijn lieve vrouw Jo, onze schat van een moeder, schoonmoeder en oma is alles anders. We missen haar heel erg! Hartverwarmend was het dat zovelen ons bij het afscheid van Jo terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons wel het gevoel dit niet alleen te hoeven dragen. Uit de grond van ons hart bedanken we u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en kaarten. Mede namens de kinderen en overige familie. Jan Dekker. Goes, augustus 2013. De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve pa, schoonpa en opa hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Speciaal dank aan alle medewerkers van huisartsenpraktijk Breskens, en de dag en nachtzorg van Zorgsaam Zeeuws Vlaanderen voor hun goede en liefdevolle zorgen. Kinderen en kleinkinderen. Hoofdplaat, augustus 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele, vaak zeer persoonlijke, uitingen van betrokkenheid na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame vaderen trotse opa De vele blijken van medeleven hebben ons diep geroerd en getroost. Hartelijk dank hiervoor. Nelly de Paauw - von Hout Fini en Nicole, Manon Peter, in herinnering Suzet en Rob Biervliet, augustus 2013 Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze pa, schoonpa en fijne opa Arie Bogaart Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. J.C.Bogaart-Schilders Sluis, augustus 2013 Wies Braem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 120