Dvat Jsilsn Gabrielle Maria Sofia Verguijze Gaby "T 38 I familieberichten donderdag 29 augustus 2013 I11enseniinq.nl Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met veel verdriet en vol ongeloof, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mee dat totaal onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en onze lieve, trotse opa Simba Pieter Leonardus Jakob Houmes - Piet - in de leeftijd van 69 jaar. Kortgene: Hinnie Houmes-Hanning Kerkwerve: Vera en Gerrie van den Hoek Robin Sophie Hannah Wissenkerke: Jim en Esther Houmes Tom Nina 26 augustus 2013 Trintellaan 25,4484 RH Kortgene De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 31 augustus om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid om uitsluitend schriftelijk te condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve opa Simba, Wat zullen we het missen om even met je te kroelen en logeren zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou. Lieve opa, we zullen je nooit vergeten! Dikke knuffels Robin Sophie Hannah Verdrietig zijn wij om het plotselinge overlijden van onze lieve zwager en oom Piet Houmes Driewegen: Maria en Ad Ossendrecht: Jannie en Jos Ridderkerk: Maria en Maurice Ossendrecht: José en Willem Wij wensen Hinnie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Niet alles is voorbij Je blijft bij ons Door wie je was en wat je zei En wat je voor ons hebt betekend Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve (schoon)zus en tante Frieda Zwier-de Wandel Willy de Wandel (in herinneringen Anita de Wandel-Joosten Piet Feleus Sandra en Herman Harold, Friso, Lode Paul (in herinnering) Frieda Maria Zwier-de Wandel niet in sombere dagen. in de stralende zon. hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en grootopa Jan Pieter Jonkman weduwnaar van Leuntje Dingemanse Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Hulst: Gerard en Coosje Gavin en Kirsten, Irie Terneuzen: Peter Christel 27 augustus 2013 Correspondentieadres: Lange Bellingstraat 52,4561 EE Hulst U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 30 augustus van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 31 augustus om 10.30 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum Hulst, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraaf plaats, naast het uitvaartcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie daar persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en schoonmoeder weduwe van Petrus Maes *27-01-1915 Westdorpe t 28 - 08-2013 Sas van Gent Gent (B): Johan en Rita Familie Verguijze Familie Maes Sas van Gent, 28 augustus 2013. Corr.adres: dhr. W. Westbroek Stevenstraat 14 4551 CK Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 3 september om 11.00 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. Moeder ligt opgebaard in "De Geslootene Boom", waar u voorafgaand aan de dienst om 10.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Beetje bij beetje moesten we je verlaten, we konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed vaak zeer, de ma van vroeger, was je niet meer. We zagen heel goed je stille verdriet, helpen konden we je niet. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben en dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder Adriana Cornelia de Rijger weduwe van Pieter Jan Mol in de leeftijd van 83 jaar. Baarland: Ad en Jannelien Mol-Wisse Baarland, 27 augustus 2013 Correspondentieadres: Delischeweg 14435 NB Baarland. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 31 augustus om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Iriz" voor de liefdevolle verzorging tijdens haar laatste levensfase. Old soldiers never die, They just fade away... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame, strijdvaardige vader Jacobus Marinus Raas -Ko- weduwnaar van Johanna Raas - Geus 4- 2 mei 1926 -f27 augustus 2013 Borssele: Richard Raas en Monique Dingemanse Niels Andries Correspondentieadres: Monsterweg 10 4454 AB Borssele Vrijdag 30 augustus is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Ko te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 2 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief mocht ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve broer, zwager en onze oom We zullen Ko erg missen, maar zijn humor houdt de herinnering aan hem levend. Goes: Lenie de Koster-Raas Rinus de Koster t Lewedorp: Piet Raas t Jo Raas-Janse Neven en nichten Simba 9 Sjakie Dankbaar voor de vele jaren vriendschap, maar verdrietig omdat onze dierbare onvergetelijke lieve vriendin is overleden Wij wensen Harm, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij dit groot verlies. Odiel en Anneke Vermeire Herinner mij Herinner mij Herinner mij Ko Raas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 75