38 I familieberichten donderdag 29 augustus 2013 O (11ensenlinq.nl Je voetstappen die zich verwijderen Alleen wie achterblijft weet hoe afscheid voelt Geheel onverwacht is tijdens onze vakantie overleden mijn lieve man, onze vader en opa Leendert Johannis Heijboer Leen - Nieuwerkerk, - Kemer (Turkije), 3 april 1941 24 augustus 2013 Ria Heijboer-Krakeel Petra en Henk Nieboer-Heijboer Elise en Nico Glenn Senna Miranda Heijboer Kenau Hasselaarstraat 133 4382 AH Vlissingen Wij nemen afscheid van Leen op maandag 2 september om 14.00 uur tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. -« Gerardus Leopoldus Magdalena De Ridder Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met veel verdriet en vol ongeloof, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mee dat totaal onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en onze lieve, trotse opa Simba Pieter Leonardus Jakob Houmes - Piet - in de leeftijd van 69 jaar. Kortgene: Hinnie Houmes-Hanning Kerkwerve: Vera en Gerrie van den Hoek Robin Sophie Hannah Wissenkerke: Jim en Esther Houmes Tom Nina Simba 9 Sjakie 26 augustus 2013 Trintellaan 25.4484 RH Kortgene De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 31 augustus om 14.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid om uitsluitend schriftelijk te condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve opa Simba. Wat zullen we het missen om even met je te kroelen en logeren zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou. Lieve opa, we zullen je nooit vergeten! Dikke knuffels Robin Sophie Hannah Toch nog onverwachts zijn we geschrokken van het overlijden van Piet Houmes de (schoon) vader en opa van Vera, Gerrie, Robin, Sophie en Hannah van den Hoek-Houmes We wensen jullie, Hinnie en de rest van de familie veel kracht en sterkte toe. Bram en Catrien van den Hoek Otto en Petra van Bleiswijk en kinderen Yvon en Marijke van den Hoek en kinderen Marco en Tineke Jochem Oma van den Hoek Verdrietig zijn wij om het plotselinge overlijden van onze lieve zwager en oom Piet Houmes Driewegen: Maria en Ad Ossendrecht: Jannie en Jos Ridderkerk: Maria en Maurice Ossendrecht: José en Willem Wij wensen Hinnie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Piet, kan je me even helpen? Wat dan? Die boom moet er uit, ik krijg dat nooit voor elkaar. A joh, dat doe ik wel. Een groot mens, die zich nooit groot voordeed, is niet meer. Piet Houmes rust zacht. Jan, Maria, Amber Björn Kooren Old soldiers never die, They just fade away... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame, strijdvaardige vader Jacobus Marinus Raas -Ko- weduwnaar van Johanna Raas - Geus 4-2 mei 1926 -f27 augustus 2013 Borssele: Richard Raas en Monique Dingemanse Niels Andries Correspondentieadres: Monsterweg 10 4454 AB Borssele Vrijdag 30 augustus is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Ko te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkcnszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 2 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief mocht ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve broer, zwager en onze oom Ko Raas We zullen Ko erg missen, maar zijn humor houdt de herinnering aan hem levend. Goes: Lenie de Koster-Raas Rinus de Koster t Lewedorp: Piet Raas t Jo Raas-Janse Neven en nichten Beetje bij beetje moesten we je verlaten, we konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed vaak zeer, de ma van vroeger, was je niet meer. We zagen heel goed je stille verdriet, helpen konden we je niet. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben en dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder Adriana Cornelia de Rijger weduwe van Pieter Jan Mol in de leeftijd van 83 jaar. Baarland: Ad en Jannelien Mol-Wisse Baarland, 27 augustus 2013 Correspondentieadres: Delischeweg 1,4435 NB Baarland. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 31 augustus om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Iriz" voor de liefdevolle verzorging tijdens haar laatste levensfase. 3 "Ik had graag iets anders gewild maar het gaat niet meer. Het is goed zo. Ik heb een goed leven gehad. Het is genoeg geweest." Dat waren de woorden van onze pa, opa en oude opa nadat hij maandagavond van zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen afscheid had genomen. Verdrietig zijn we nu omdat hij gestorven is. weduwnaar van Maria Sophia van Weijnsbergen 31 januari 1929 - Oostburg - t 27 augustus 2013 Heinkenszand: Theo en Henny De Ridder-Allewijn Roel en Andrea Marleen Eline en Mare, Milo Tom Beek en Donk: Albertine en Kees van der Meij-De Ridder Maarten en Mary, Tijn Arnoud Correspondentieadres: Jacob Valckestraat 6 4451AX Heinkenszand Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 1 september van 17.00 tot 17.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 2 september om 10.30 uur in de parochiekerk van Heilige Maria Hemelvaart te Aardenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Gelegenheid om te condoleren op de begraafplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38