anwriiui) üi/s/Jadan Johan Oele 34 I familieberichten woensdag 28 augustus 2013 O (Hens0nlinq.nl Agnes Maria Hildegard Casteleijn-Herrebout -Ag nes echtgenote van Jannis Casteleijn ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw Nel Freijser-Wijnen Petronella Louisa echtgenote van Leon August Freijser Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Hulst: Leon Freijser Familie Wijnen Familie Freijser 27 augustus 2013 Walmolenstraat 19,4561 BE Hulst U kunt afscheid nemen van Nel in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zaterdag 31 augustus van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend vind de crematieplechtigheid plaats om 13.30 uur in de aula van het crematorium teTerneuzen, Bellamy- straat 28c. Na de plechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Enige en algemene kennisgeving. Psalm 121. Op het aller onverwachts heeft de HEERE tot Zich genomen onze lieve en zorgzame vader, opa, zoon en broer Johannes Adriaan Jan Jasperse sinds 19 februari 2008 weduwnaar van Cornelia Hendrika (asperse - Teer A 1 mei 1954 t 26 augustus 2013 Breda: David-|an en Marisca, Noa-Lynn Den Helder: René en Juliet, farno, Alex HansweertJon en Sarina OostdijkJohan ColijnsplaatMevr. J. Jasperse-Geldof ColijnsplaatDhr. J.C.A. Jasperse Bolwerk 3 4415 AA Oostdijk Correspondentieadres :Roompot 4,4417 CJ Hansweert. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. donderdag 29 augustus om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in één der zalen van de Geref. Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke gelegenheid tot condoleren. zijn stoel is leeg zijn stem is stil wie hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil Omringd door de mensen die hem het meest nabij waren, is in alle rust overleden mijn broer, onze zwager en oom in de leeftijd van 74 jaar. Kees Oele t en Riet Oele-van Persijn John en Linda - Bram, Eva Marcel - Ivo Jan Oele t en Dity Oele-de Jager Sandra en Alexander - Jesper, Yanick Erwin en Debby Marjon en Rutger - Ties Peter Oele en Meta Oele-Willemsen Dany en Debby - Justin, Lars, Boaz Nicky en Linda Freddy en Manon Angela en Jelle Chantal Zaamslag, 26 augustus 2013 correspondentieadres Prins Hendrikstraat 4 4571 HE Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 30 augustus om 14.00 uur in 't Stropievat, Molenstraat 14 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 't Stropievat. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Molenhofen 'Huisartsenpraktijk Zaamslag' voor alle goede zorgen. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Frieda Maria Zwier-de Wandel Ko Raas Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Hendrik Hermanus Vogel De heer Vogel is in de periode van februari 1957 tot juli 1988 werkzaam geweest bij Provincie Zeeland, laatstelijk in de functie van hoofd afdeling Maatschappelijke Planvorming en tevens plaatsvervangend directeur van de toenmalige Provinciale Planologische Dienst in Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn verschillende functies bij Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 27 augustus 2013 25 augustus 2011 - 20 augustus 2013 Kan ik vluchten naar de verten, plaatsen waar ik jou niet vind? Kan ik schuilen in de bossen, waar ik niet denk aan mijn kind? Kan ik reizen over zeeën, weg van waar verdriet mij plaagt? Kan ik zwerven tussen vreemden, niemand die dan naar jou vraagt? Kan ik vrij zijn van verlangen in gebieden ver van hier? Zou ik jou kunnen vergeten in een ongeremd plezier? Overal waar ik naar toe ga, naar de bergen of naar zee, of ik thuis ben of ga reizen, lieve Lisa, steeds ga jij mee. We houden van je, kanjer! Papa, mama, E5as. Wij geven u kennis van hel overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en trotse oma in de leeftijd van 72 jaar. Jannis Casteleijn Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 27 augustus 2013 Beethovenstraat 40 4536 AH Terneuzen Volgens haar persoonlijke wens zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. t Goodbye my love goodbye Goodbye and au revoir As long as you remember me I'll never be too far We hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Intens verdrietig hebben wij vandaag afscheid genomen van mijn lief, onze geweldige mama en onze super oma echtgenote van Harm Zwier Aardenburg, 5 februari 1939 Oostburg, 26 augustus 2013 Oostburg: Harm Walter en Ingeborg Siebren, Jelte, Imre Harm-Jelle en Dominique •i» Enya, Unique, Lilli Arne en Anita Bouke, Jesse, Liza, Esmée Correspondentieadres: Schuttebochtlaan 41 4501AB Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 30 augustus om 11.00 uur in de hervormde kerk in Retranchement. Aansluitend kunt u de familie condoleren. Mama hield van veldboeketten. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bergen op Zoom: Scherpenisse: Middelburg: Als het leven niet meer gaat zoals je hoopt, als je zoveel wordt ontnomen. Als jouw leven niet meer "jouw leven" is. Dan komt de tijd dat wij er in moeten berusten, dat ook voor jou het einde is gekomen. Heinkenszand: L. Vermue C. Vermue-Geus Jan Monique Pascal Cecile

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70