üi/srlailsn Johannes Bernaróus Bosch ~Joop~ Cathrien Brouwer-Marits fTlens0nlinq.nl familieberichten I 33 Toen God zag, dat de weg te lang was, de berg te hoog en 't ademen te zwaar werd. Legde Hij zijn arm om hem heen, en zei: Het is goed zo Laat mij hier nog even staan, om naar jullie allen te kijken die ik zo lief had. Pa Heden werd plotseling uit ons midden weggerukt, mijn innig geliefde echtgenoot en maatje, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter Burgs A 6 mei 1936 t 26 augustus 2013 Goes: J.j. Burgs-Hengsdijk Goes: Peter Burgs en Manuela Burgs Wyonna Kapelle: Rianda van Zuilekom-Burgs en Bart van Zuilekom Manuela Angelo en Bernardien Frambozestraat 56 4462 EM Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 30 augustus om 17.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Hendrik Hermanus Vogel De heer Vogel is in de periode van februari 1957 tot juli 1988 werkzaam geweest bij Provincie Zeeland, laatstelijk in de functie van hoofd afdeling Maatschappelijke Planvorming en tevens plaatsvervangend directeur van de toenmalige Provinciale Planologische Dienst in Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn verschillende functies bij Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland. drs. j.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 27 augustus 2013 God heb ik lief Psalm 116 De Heer nam tot zich onze lieve moeder, oma en omi Catharina Brouwer-Marits sinds 2005 weduwe van Jacobus Brouwer 28 september 1919 t 26 augustus 2013 Tot op het laatst getuigde zij van haar Heer en Heiland. Aagtekerke Rini de Kam-Brouwer Peter de Kam in liefdevolle herinnering - Stevo en Marcel Liesbeth en Jaco Linda (je kwettertje) Zwijndrecht: Nel Noël-Brouwer Roy Noël Sylvio en Wendy Damian, Marlon, Indy Martin en Kathy Chiara Rene en Deborah V Quinten Vlissingen Bram Brouwer Adri Wagemakers Raoul in liefdevolle herinnering - Michelle en Corné Jara, Mees Leiden Andrien Brouwer Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 68 flat 604, 4381 WE Vlissingen De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op zaterdag 31 augustus om 10.00 uur in de "Eben Haëzerkerk", Kasteelstraat 109/111 te Vlissingen. De begrafenis vindt plaats omstreeks 11.00 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Aansluitend kunt u de familie condoleren in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. In plaats van bloemen stellen wij een gift aan het KWF-fonds op prijs. Hiervoor zijn collectebussen aanwezig. olt Zonder jou tikt de klok even snel, maar de tijden veranderen wel. Dus ik neem afscheid, jij moet nu gaan, weet dat jij in m'n hart altijd blijft voortbestaan. Slaap zacht, je hebt het verdiend. Intens bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons altijd gegeven heeft, is op veel te jonge leeftijd na een moedig gedragen ziekte overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze onvergetelijke dochter, mijn Jieve zusje en onze schoonzus Joke de Gelder-Vermeer -Johanna Suzanna- *27 juni 1962 f 25 augustus 2013 André Pa en Ma Vermeer Gerda en Rob Ron Correspondentieadres: Fagotweg 2a 4337 RC Middelburg Joke is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid waarin wij Joke gedenken met woorden en muziek, zal plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke oude Havendijk 3 te Middelburg, zaterdag 31 augustus om 12.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn aldaar. Joke de Gelder Veilig in Jezus 'armen Heden overleed onze lieve schoonzus en tante in de gezegende leeftijd van 93 jaar Terneuzen J. Brouwer-Klaassen Vlissingen E.J. de Bart-Brouwer Vlissingen M. de Mul J.C.J. de Mui-Brouwer neven en nichten Vlissingen, 26 augustus 2013 Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat is overleden )an Jumelet Wij wensen )annakee en verdere familie veel sterkte toe. )an was jarenlang zeer betrokken als bestuurslid, later als erelid, waar we veel aan te danken hebben. Bestuur en suppoosten Brusea Bruinisse Met veel verdriet en ongeloof hebben wij vernomen dat onze lieve collega Joke na kort ziek te zijn geweest is overleden. Wij zullen haar hartelijkheid en collegialiteit erg missen. Onze gedachten zijn bij haar man André en haar familie. Collega's HEMA Middelburg Ko Raas Piet Platteeuw woensdag 28 augustus 2013 Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Amsterdam, 28 december 1932 Goes, 26 augustus 2013 An Bosch - van Baardwijk Ron en Anita Sander Mark Dennis en Sandra Mathijs Stan, in herinnering Er is gelegenheid om afscheid van Joop te nemen op vrijdag 30 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 31 -augustus om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Correspondentieadres: Stikkerstraat 38, 4463 CM Goes Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve nicht Wij wensen André en de familie heel veel sterkte toe. Middelburg: Ome Willem en Tante Ella Anneke en André Wilko en Rosalinde Dennis en Milou A y Als het leven niet meer gaat zoals je hoopt, als je zoveel wordt ontnomen. Als jouw leven niet meer "jouw leven" is. Dan komt de tijd dat wij er in moeten berusten, dat ook voor jou het einde is gekomen. Heinkenszand: L. Vermue C. Vermue-Geus Jan Monique Pascal Cecile Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Mies Openeer, in de leeftijd van 78 jaar. Wolphaartsdijk: Suus en Jan Tramper Oosthuizen: Kees en Marian Platteeuw Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33