SKNWK haalt dubbele cijfers Bruse Boys waant zich weer in schiettent SPORT 3T MIDDELBURG - SKNWK haalde dinsdag de dubbele cijfers in het bekerduel met Vosmeer. Het werd 10-3. Jong Ambon won in de ze poule voor de tweede keer. Poule 203. Vlissingen (zat)-Nw. Borgvliet 3-0: Vlissingen startte sterk en dat resulteerde in de 1-0 van Abdi Yousefachmed. In de zes tigste minuut mikte Imad Azzana- qui de 2-0 in het doel en na een foutje bij Nieuw Borgvliet zorgde hij ook voor de 3-0. Vlissingen kan zich zaterdag tegen Groede plaatsen voor de volgende ronde. Groede-IJzendijke 0-4 (0-2). Dwight van Hulle 0-1 en 0-2 en Bas Wiersum 0-3 en 0-4. Poule 204. SKNWK-Vosmeer 10-3: De thuisploeg kwam voor treffelijk uit de startblokken. Car lo van der Maas maakte 1-0 en Ro- bert Padmos 2-0 en 3-0. Vanaf elf meter verkleinde Jeffrey Kruf de achterstand. Padmos zorgde voor 4-1 en Hossein Almahmoudi voor 4-2. Meteen na rust prikte Jeremy Stolwijk de 4-3 in het doel. Rem- co van de Berge maakte de 5-3 en Padmos poeierde de 6-3 tegen het net. Van de Berge zorgde voor 7-3 en Padmos voor 8-3. Martijn Rent ier tekende voor 9-3 en Van de Berge kopte de eindstand op het scorebord. Vosmeer eindigde met negen man na twee rode kaarten. Volharding-Jong Ambon 1-6: In een eenzijdig duel kwam Jong Ambon op 0-1 dankzij Daniel Pat- - tinama. Ricardo Telussa maakte er 0-2 van en Pattinama 0-3. Ricar do Telussa zorgde voor 0-4 en Ke vin van Iersel deed iets terug voor de thuisploeg. Leroy Telussa maakte 1-5 en Björn Langeveld maakte het half dozijn treffers vol. Door twee zeges is Jong Am- bon bijna zeker van de volgende ronde. Poule 205. Oostburg-Kwaden- damme 0-1: Na vijf minuten pro-» duceerde Adrie de Korte een zwabberbal die in het doel van Oostburg belandde. Kwadendam- me groef zich in en won. Poule 119. Duiveland-Veere 7-2: Ronald Zwager zette Duiveland op 1-0, maar via Boban Martino- vic kwam Veere langszij. Dennie le Comte bezorgde Duiveland een 2-1-voorsprong bij rust. In het eer ste kwartier na de pauze maakte Duiveland door goals van Zwager en Le Comte (2x) korte metten met de bezoekers. Via Tabesh Os- manie liepen de Oosterlanders uit naar 6-1. Robin de Rijke bracht Veere nog wel terug tot 6-2, maar met zijn derde goal maakte Zwager er nog 7-2 van. WHS-Rood Wit W. 1-3: Tom Vroegop hielp WHS na een half uur aan een i-o-voorsprong, maar tien minuten later maakte Angelo Kense de gelijkmaker. Vlak voor rust schoot Marvin Leenders de Brabanders uit een strafschop naar een 2-1-voorsprong. Twee minuten na de hervatting gooide Boy van Steen de wedstrijd met de derde Willebrordse treffer in het slot. Poule 206. Stavenisse-Lewedorp- se Boys 1-5: De eerste helft had Stavenisse meer verdiend dan de 2-1-achterstand. Bart Rentmeester en Olde Raas scoorden voor Lebo. Daan Pontsteen maakte tussen door gelijk. Na rust liep Lewe- dorpse Boys al snel uit naar 1-4 via een eigen doelpunt van Henry de Rijke en een treffer van Marcel Rooze. Raas bepaalde de eind stand op 1-5. Poule 207. Grenswachters-Waar de 1-0: De ploegen waren aan el kaar gewaagd. Er waren niet veel kansen. Uiteindelijk bleek het doelpunt van Mark Leenaerts, ge scoord voor de rust, voldoende voor de winst. Poule 121. Luctor'88-Walcheren 4-1: Walcheren kwam in een ster ke fase via Daryl Hollander op voorsprong, maar bij rust leidde Luctor'88 door treffers van Stefan Boonman en Roy van Leeuwen al met 2-1. Van Leeuwen voerde in de tweede helft de score op naar 3-1 en Jannick Rentmeester maak te er ook nog 4-1 van. Doelman Ron Tempelaars voorkwam met enkele fraaie reddingen dat Wal cheren nog dichterbij kwam. Bruse Boys-Noad'67 7-1: Lars Ste- ijn bracht Noad'67 uit een straf schop in de openingsfase, na een handsbal van Rudi van der Bijl op 0-1. Thomas Groeneveld en Rudo van den Berge zorgden ervoor dat Bruse Boys met een voorsprong ging rusten. In de tweede helft voerde Bruse Boys de score gelei delijk op. Domenique van den Berge maakte 3-1, Mats Willemse scoorde uit een vrije trap én met een kopbal en daarna trof Dennis Hoep twee keer doel. Poule 122: Tholense Boys-Kapel- le 2-1: Matthijs van Stee schoot Tholense Boys al na vier minuten naar een i-o-voorsprong, maar het antwoord van Kapelle liet via Jordy Matondo slechts twee minu ten op zich wachten. Voor rust kreeg de thuisploeg de nodige kansen, maar de bal wilde er maar niet in. In de zeventigste mi nuut viel de beslissing toen Kapel - le-doelman Janko van Iwaarden de bal uit een Thoolse corner in zijn eigen doel sloeg. Poule 123. Yerseke-VCK 0-4: VCK was Yerseke in alle opzich ten de baas en won dan ook meer dan verdiend met 0-4. De doel punten werden over beide helften verdeeld. In de eerste helft scoor den Richard Dek en Stefan Wiele- maker. Na de hervatting trof Luc Martens tweemaal doel. Poule 124. Kruiningen-MZCYi 1-2: Qua voetbal deden de ploe gen niet veel voor elkaar onder, maar een laat doelpunt besliste de wedstrijd in het voordeel van MZC'11. Vijf minuten voor tijd zorgde Martijn van Grunsven voor 1-2. Voor de rust had Kruinin- gen via Thomas Paauwe de score geopend, maar nadien werd het 1-1 door Ramon Janson. Poule 201. Cadzand-Biervliet 0-7: Biervliet besliste het ongelij ke duel met Cadzand al in de eer ste helft. Nadat Tim Bogaart twee maal had gescoord, voerden Ben Ongenae en Erik Adam (2x) de score op naar 0-5. In de mindere tweede helft vonden alleen Tim Bogaart en Erik Adam nog de weg naar het doel. Apollo'69-Graauw 2-0: Voor de rust was de wedstrijd nog enigs zins om aan te zien, maar na de rust zakte het spelpeil naar een be denkelijk niveau. Apollo'69 won verdiend met 2-0. Beide doelpun ten werden voor rust gemaakt. In de 32e minuut schoot Dennis van Burg van afstand raak en in de 38e minuut was het Chait Arsam- lar die voor 2-0 zorgde. Poule 202. Hoofdplaat-Breskens 0-5: Tot aan de rust kon Hoofd plaat Breskens aardig tegenstand bieden, maar twee treffers van Wesley Steijaert in de slotfase van de eerste helft bepaalden het verdere wedstrijdbeel. In de twee de helft scoorde Steijaert nog eens, waarna het 0-4 en 0-5 werd door Jan van de Broecke en Tim van Hasselt. Hoedekenskerke-Rillandia 6-0: Hoedekenskerke was een stuk be ter dan Rillandia, dat maar weinig tegenstand bood. Al na twintig minuten spelen was het 3-0 door- doelpunten van Emiel Almekin- ders (2x) en Sebastian La Grand. Onmiddellijk na de hervatting zorgden La Grand en Aswin Sew- nath voor 4-0 en 5-0 en was de wedstrijd definitief beslist. Vijf minuten voor tijd bepaalde Sebas tian La Grand de eindstand op 6-0. Poule 214. Clinge-Odio 1-1: Bij» Clinge ontbraken zes spelers, maar Rojan Zeghers zorgde wel voor een voorsprong. Na rust bracht Nick Melson voor Odio de stand in evenwicht. WOENSDAG 28 AUGUSTUS 2013 1EBR- I Duivelands aanvoerder Ronald Zwager (midden) was als vanouds op dreef tegen Veere. Zaterdag scoorde hij twee keer tegen Rood Wit, dinsdag maakte hij er drie tegen Veere. Zaterdag kan Duiveland tegen WHS de volgende bekerronde bereiken, foto Dirk-Jan Gjeltema Terhole-Schoondijke 0-9 (0-4). Nor- bin Zaha 0-1, Andrew Wesbeek 0-2, 0-3 en 0-4, Zaha 0-5, Wesbeek 0-6, 0-7 en 0-8, Zaha 0-9. Hulsterloo-Vogelwaarde 7-1 (5-1). Michael Hamelink 0-1, Christoph Praet 1-1 en 2-1, Remy van Iteghem 3-1 en 4-1, Jelle van Damme 5-1 (strafschop), Christoph Praet 6-1 en 7-1. MIDDELBURG - Bruse Boys scoort er vrolijk op los in de districtsbeker. Zaterdag maakte de Bruse zater dag-tweedeklasser er acht tegen Walcheren, dinsdagavond volgde een zevenklapper tegen Noad'67. Een plaats in de volgende ronde kan zaterdag tegen Luctor'88 zeker gesteld worden. De keeper van Ka- pelle bezorgde Tholense Boys de overwinning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31