TELEVISIE 15
RTL 7///
vIronica
I CANVAS
(N
n
Love is in the air
Presentator Robert ten Brink start
het nieuwe seizoen in Mexico,
waar ene Wilco onverwacht be
zoek krijgt van pa en ma uit Ne
derland. Later doet Ten Brink ook
Canada, Costa Rica en de VS aan.
RTL 4, 20.30 uur
Waar is De Mol?
Johnny de Mol neemt Jan Smit
mee op reis naar Noorwegen, het
land van husky's, sneeuwscooters
en fjorden. Een mooie omgeving
voor een goed gesprek.
Fabulous baker brothers 2
Zin in een zacht ei, gewikkeld in
zalm en krab met een korst van ge
frituurde broodkruimels? Keuken
prinsen Tom en Henry Herbert la
ten zien hoe het moet, in een fon
kelnieuw bakseizoen.
De verandering
Piet begon zijn bestaan in een
atheïstische familie, maar via een
omweg langs het occultisme is hij
inmiddels in de Heer.
uitenlan
WOENSDAG 28 AUGUSTUS 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 11:20 Watt Nu?!
11:40 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35
RTL Z Nieuws 15:50 RTL Z
Opening Wall Street 16:00 RTL
Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids 17:10
TV Makelaar
06:55 Move that body 07:25
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11 :D0 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:10
Born2Cook 14:40 Master-
Chef Australië: The professio
nals 15:35 MasterChef Austra
lië 16:35 Poh's Kitchen 17:10
MasterChef Australië: The pro
fessionals
06:01 Disney XD: Amazing
spiez, Jake en de' Nooitgedacht-
land piraten, Pokémon, Phineas
Ferb, The suite life on deck.
Pair of kings, Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen, Lab Rats,
Phineas Ferb, Mr. Young, Si
dekick, Het hotelleven van Zack
Cody, Het Speelplein, Kic-
kin' it, Kick Buttowski, De Ver
vangers, Phineas Ferb, Ranger
dierenjournaal vanuit Emmen,
Zeke Luther, Lab Rats, Pair of
kings, Dude, that's my ghost!,
Lab Rats, Crash Bernstein,
Kick Buttowski, Phineas St Ferb,
Het Speelplein, Dude, that's my
ghost!, The suite life on deck,
Lab Rats, Pair of kings, Crash St
Bernstein
09:00 Zomerbeelden 12:20
Dagelijkse kust 12:35 De pre
miejagers 13:00 Het journaal
13:25 Het Weer 13:30 1000
zonnen 13:50 Thuis 14:15
Rond de wereld, rond de zee
14:40 Baantjer 15:25 De top
collectie van... 16:00 Sporza:
Ronde van Spanje
09:00 TerZake 09:35 Zomer
beelden 12:30 Zender uit de
ether 15:00 100" 15:02 Des
perate Housewives 15:43 100"
15:46 Publiek geheim 16:38
100" 16:41 We Drift 17:08
100" 17:11 Hill Street Blues
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Ice Road
Truckers, Reality
18:15 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:40 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
19:35 Dr. Phil, Talkshow
18:05 MasterChef Australië, 18:00 Veronica's funniest com- 18:00 Het journaal
Kookwedstrijd
19:00 Achter gesloten deuren.
Gedramatiseerde reality
mercials ever!
18:15 That 70's Show
18:45 Mike Molly
19:10 Rules of engagement
19:35 According to Jim
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kust
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:30 1000 zonnen
19:50 Joker+ en Lotto
19:55 Het Weer
18:00100"
18:02 Cheers
18:27100"
18:30 De Canvascrack (h)
19:00100"
19:02 Rusland voor beginners
O
00
20:30 Hellboy II: The Golden
Army, Actie-fantasyfilm
20:30 Renée Zellweger Week:
Cold Mountain, Drama
film
20:00 The little couple, Reality
20:30 Absolute power, Thriller
20:00 The big bang theory, Co
medy
20:30 Criminal minds, Misdaad
serie
21:25 Chase, Misdaadserie
20:00 De premiejagers
20:25 F.C. De Kampioenen
21:05 Zoo of Love
21:35 Vanthilt on Tour
20:00 TerZake
20:35 We Drift
21:05 De Canvascrack
21:35 De weg naar het avond
land
22:45 Doomsday, Actiefilm
23:50 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:00 The astronaut's wife, Sf-
film
22:20 Flashpoint, Misdaadserie
23:10 Las Vegas, Dramaserie
22:25 Het journaal laat
22:40 De zaak Alzheimer
23:27 Winst Joker+ en Lotto
23:28 Keno
23:29 Euromillions
23:30 Het Weer (h)
23:35 Bleak House
22:25 The Killing II
23:25 The Killing II
00:50 Caught On Camera, Re
ality
01:40 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:41 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:25 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
01:15 Judge Maria Lopez, Re
ality
01:36 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
01:10 Raising the bar, Drama
serie
02:05 Astro TV, Interactieve
show
02:35 Raising the bar (h). Dra
maserie
03:20 Hart van Nederland
Shownieuws (h)
00:05 Nitro circus live, Reality-
programma
00:30 The Dudesons in Ameri
ca, Realityprogramma
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
00:05 Dagelijkse kust (h)
00:15 1000 zonnen (h)
00:40 Journaallus (h)
00:25 Canvaslus (h)
EVISIE
i" i' i nim i11 iin f'inii»iiiwT>iiiiiiiïi>m'Ui
SBS 6, 21.30 uur
TLC, 22.00 uur
Nederland 2, 00.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:15 Het Weer
07:17 Regioned 07:27 Verzeeuwigd
07:30 Herhaling programmering
07:00-07:27 08:00 Zeeland NU
08:15 Het Weer 08:17 Regioned
08:27 Verzeeuwigd 08:30 Herhaling
programmering 08:00-08:27 09:00
Zeeland NU 09:15 Het Weer 09:17
Regioned 09:27 Verzeeuwigd 09:30
Herhaling programmering 09:00-
09:27 10:00 Zeeland NU 10:15 Het
Weer 10:17 Regioned 10:27
Verzeeuwigd 10:30 Herhaling pro
grammering 10:00-10:27 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:18 Het Weer 18:20 Zeeuwse
Top 40 clips 18:30 Zeeland NU 18:49
Het Weer 18:51 Regioned 18:57
Verzeeuwigd 19:00 Zeeland NU
19:18 Herhaling programmering
18:18-19:00 20:18 Het Weer 20:20
Zeeuwse Top 40 clips 20:30 Zeeland
NU 20:49 Het Weer 20:51 Regioned
20:57 Verzeeuwigd 21:00 Zeeland
NU 21:18 Herhaling programmering
20:18-21:00 22:18 Het Weer 22:20
Zeeuwse Top 40 clips 22:30 Zeeland
NU 22:49 Het Weer 22:51 Regioned
22:57 Verzeeuwigd 23:00 Zeeland
NU 23:18 Het Weer 23:20 Zeeuwse
Top 40 clips 23:30 Zeeland NU 23:49
Het Weer 23:51 Regioned 23:57
Verzeeuwigd 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Countryside 999 12:45 Don't
Get Done, Get Dom 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather 14:45
Doctors 15:15 Perfection 16:00 Es
cape to the Country 16:45 Wanted
Down Under 17:30 Put Your Money
Where Your Mouth Is 18:15 Pointless
19:00 BBC News at Six 19:30 Region
al News and Weather 20:00 The One
Show 21:00 Celebrity MasterChef
22:00 Who do you think you are?
23:00 BBC News at Ten 23:25 Re
gional News and Weather 23:35 The
call centre 00:35 The League Cup
Show 01:40 Weatherview 01:45 BBC
News
BBC2
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 Countryside 999 08:45 Don't
Get Done, Get Dom 09:15 The A to Z
of TV Gardening 10:00 Rick Stein's In
dia 11:00 Helicopter Heroes Down
Under 11:30 Robbed, Raided, Reunit
ed 12:00 BBC News 12:30 BBC World
News 13:00 Tall in the Saddle 14:25
Fort Apache 16:30 Talking Pictures
17:15 A Picture of Britain 18:15 Vin
tage Antiques Roadshow 19:00 Egg
heads 19:30 Flog It! Trade Secrets
20:30 Only Connect 21:00 Restora
tion Home 22:00 Martin Luther King
and the March on Washington 23:00
The Culture Show at Edinburgh: Hap
py Birthday Traverse 23:30 News-
night 00:20 The Midwives - Expect
the Unexpected 01:20 Dara O Briain's
Science Club
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet -
Leben genieRen 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet - Leben genie-
Ren 13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 Panda,
Gorilla Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 17:58 Die Parteien zur Bun-
destagswahl 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich: München 7
19:45 Wissen vor 8 Werkstatt 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Du bist dran
21:43 Die Parteien zur Bundestags-
wahl 21:45 Plusminus 22:13 Die Par
teien zur Bundestagswahl 22:15 Ta-
gesthemen 22:43 Die Parteien zur
Bundestagswahl 22:45 Anne Will
00:00 Nachtmagazin 00:20 Du bist
dran 01:53 Tagesschau 01:55 Spun
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heutê 15:05 Topf-
geldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:09 Die Parteien zur Bundestags
wahl 17:10 Hallo Deutschland 17:45
Leute, heute 18:00 Die Parteien zur
Bundestagswahl 18:05 SOKO Wismar
18:54 Lotto Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Wetter 19:21 Die
Parteien zur Bundestagswahl 19:25
Kiistenwache 20:15 Nord Nord Mord
21:45 heute-journal 22:15 auslands-
journal 22:45 Wahl 2013 im ZDF
23:15 Borgia 00:05 heute nacht
00:20 Wahl 2013 im ZDF 01:05 Nord
Nord Mord
WDR
07:15 Planet Wissen 08:15 hier und
heute 08:30 Die Heimkehrer: Alexej
wagt Kasachstan 09:00 Die zehn be-
liebtesten Urlaubsziele Deutschlands
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Nashorn, Zebra Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45 WDR aktu-
ell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by - 72. Der Ladykiller 14:58 WDR ak-
tuell 15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuefi 16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Alles auf einen Deckel -
Das Sommerquiz 21:00 21 Dinge, die
aus Nordrhein-Westfalen verschwun-
den sind 21:45 WDR aktuell 22:00
Mord mit Aussicht 22:50 Der Fahnder
00:30 Das Leben vor meinen Augen
01:50 Erlebnisreisen-Tipp
Discovery
07:20 One car too far 08:10 Salvage
hunters 09:00 Wheeler dealers 09:50
Mega world 10:40 Auction hunters
11:30 Dangerous Flights 12:20 Dead
liest catch 13:10 Really big things
14:00 How it's made 14:50 Baggage
battles 15:15 Really big things 16:05
Dual survival 16:55 Cafe racer 17:20
Ultimate car build-off 18:10 Auction
hunters 19:05 Mega world 20:00
Dirty jobs 21:00 The devils ride 22:00
Yukon men 23:00 Nothing personal
00:00 Bomb patrol 01:00 Sons of
guns 01:55 The devils ride
National Geographic
07:00 Car S.O.S 08:00 The dog whis
perer 09:00 Secrets Of Wild India
10:00 Undercover USA 11:00 To
catch a smuggler 12:00 Cesar Millan's
leader of the pack 13:00 Secrets Of
Wild India 14:00 Breaking up the big
gest 15:00 Car S.O.S 16:00 Under
cover USA 17:00 To catch a smuggler
18:00 Bid destroy 18:30 Aban
doned 19:00 Strippers: Cars for cash
20:00 Car S.O.S 21:00 Made in NL
22:00 Nazi Underworld 23:00
Churchill's German army 00:00 Made
in NL 01:00 Nazi Underworld
Animal Planet /TLC
07:40 Four weddings US 08:30 LA
Ink: Hannah and Corey jam session
09:25 High school mums 10:20 A
baby story 10:45 Kitchen boss 11:10
While you were out 12:00 Animal
cops Houston 12:50 Vets in the sun
13:15 Meerkat manor 13:40 Monkey
life 14:05 Michaela's animal road trip
15:00 Four weddings 15:50 Jon Si
Kate plus 8 16:15 Little people, big
world 16:45 Brides of Beverly Hills
17:10 Here comes Honey Boo Boo
18:00 Cake boss 19:00 LA Ink 20:00
Four weddings US 21:00 Ultimate
shopper 22:00 The fabulous baker
brothers 22:55 Fatal encounters
23:45 Disappeared 00:35 Mystery di
agnosis 01:25 Ultimate shopper
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Atout 5 08:55 Nini Patalo 09:00 LUe a
Lili 09:15 Magic 09:35 Une brique
dans le ventre 10:00 Flash 10:05 Les
plus belles Ties du littoral francais
10:20 Les villages de France 10:35
Nec plus ultra 11:00 Flash 11:05 Roxy
11:30 Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Voyage dans le potage 12:30
La route des oliviers 13:30 Journal té
lévisé de la RTBF 14:00 Merci pour le
chocolat 15:40 Musique de Chambre
16:05 TV5Monde, le journal 16:25
Questions pour un champion 17:00
Flash 17:05 Diambars, les guerriers
du foot africain 18:00 TVSMonde, le
journal 18:20 L'invité 18:35 Médecin-
chef a la Santé 20:00 Flash 20:05 Es
capade, le magazine des patrimoines
20:30 Journal de France 2 21:00 De
voir d'enquête 22:30 Epicerie fine
23:00 TVSMonde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TVSMonde,
le journal Afrique 00:00 Cain 01:55
Diambars, les guerriers du foot afri
cain
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Seinfeld 09:50 Frasier
10:35 Dharma Greg 12:30 Seinfeld
13:20 Frasier 14:05 Dharma Greg
15:35 Psych 16:25 Anger manage
ment 16:50 Friends 17:35 Futurama
17:55 South Park 18:25 Family guy
18:50 Psych 19:40 Futurama 20:00
South Park 20:25 Family guy 20:50
Workaholics 21:10 Anger manage-
ment 21:35 Friends 22:25 Seinfeld
23:20 Frasier 00:10 The bum with
Jeff Ross 00:30 South Park 00:55
Workaholics 01:20 Anger manage
ment 01:45 Seinfeld
Eurosport
07:00 Tennis: US Open 09:30 FIA
WTCC: Inside WTCC 10:00 Tennis:
US Open 13:15 Voetbal 15:30 Wiel
rennen: Ronde van Spanje 17:45 Ten
nis: US Open 21:00 Game, Set
Mats 21:05 Tennis: US Open
CNN
09:30 Inside Africa 10:00 World Busi
ness Today 11:00 CNN Newsroom
11:30 Leading Women 11:45 Fusion
Journeys 12:00 Amanpour 12:30
CNN NewsCenter 13:00 Piers Mor
gan Tonight 14:00 News Stream
15:00 World Business Today 16:00
International Desk 17:00 Global Ex
change 18:00 World Sport 18:30
Leading Women 18:45 Fusion Jour
neys 19:00 International Desk 20:00
Quest Means Business 21:00 Aman
pour 21:30 CNN NewsCenter 22:00 m
Connect the World with Becky An
derson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport 00:00 Piers Morgan To
night 01:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong