O fTlensenl1nq.nl 30 I familieberichten En nu, wat verwacht ik o HEERE, mijn hoop die is op U. (Psalm 39:8) Tot onze diepe droefheid is, na een periode van ziekte, door de HEERE uit ons midden weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vaderen opa LEENDERT MAARTEN VAN KOEVERINGE echtgenoot van Adriana van Koeveringe-de Bat in de leeftijd van 88 jaar. Goes: A. van Koeveringe-de Bat Kampen: (ozien en Kees Boone-van Koeveringe Harm en Maryna Martin Inge en Cor. Dave, Ferre Ardjan en Mirjam Erik en Nelisa Nieuw en St. loosland: Piet en Conny van Kocveringe-Moeleker Leonard en Nicole Marije ludithen Mark, Joël Esther Kirsten tin liefdei ulle herinnering) Goes: Wilna en Ad Eggebeen-van Koeveringe Sander Niels Mariëlla 's-Gravenpolder: Hansen Gerrievan Koeveringe-den Boer Joanne Bart Martijn Tom Daan 25 augustus 2013 Bergweg 3a. 4461 LX Goes Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 29 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in de Sionkerk (ingang Louise de Colignylaan) te Goes. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 30 augustus om 13.00 uur in de Sionkerk te Goes (ingang Graaf Adolfstraat), waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de Sionkerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame ma en oma Anita Irma Maria van Poele-Ringoot sinds 25 januari 2013 weduwe van Albert Florent van Poele Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Terneuzen: Peter en Jacqueline Angelo en Merel Lorenzo en Hanne Romana Silvana en Tim Axel: Mare en Marlies Maxime en Mitchel Mitchell 25 augustus 2013 Correspondentieadres: Beethovenhof 58,4536 AB Terneuzen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donder dag 29 augustus van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 30 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen. Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wilhelmina Wille-van de Walle Mientje 7 mei 1931 te Cadzand 25 augustus 2013 te Terneuzen Voorstraat 1 je was een rots in de branding en koerste recht door zee. je trotseerde storm en golven alleen... je had nu de stroom niet mee. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve man, onze lieve papa en opa Roland Francis Maurice Bruyndoncx echtgenoot van Maria Elisabeth Albertha Claessens Hij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Sluiskil: Riet Heinkenszand: Rita en John Alycia, Dani, Ryan Goes: Elisa en Peter Roland 25 augustus 2013 Middenstraat 22,4541 AD Sluiskil Roland is thuis. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 30 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen. Bellamystraat 28c, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats te Sluiskil. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Restaurant Dallinga te Sluiskil. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei... Heden overleed na een leven vol hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, omringd door hen die haar lief waren onze lieve ma, oma en zus Gonny Prijs-Verbeke weduwe van John Prijs Zij overleed na een kortstondig ziekbed in de leeftijd van 67 jaar. Hoek: Marc en Peggy Prijs-Claus Maxime 's-Gravenhage: Rob en Judith Prijs-Hoeing Bram en Loes Roden: HenkVerbeke 24 augustus 2013 Correspondentieadres: Seringenlaan 2.4542 CH Hoek Zoals Gonny het zelf heeft gewild, nemen we afscheid van haar in besloten kring. Een woord van dank aan het personeel van afdeling A2 van ziekenhuis ZorgSaam in Terneuzen. Joop van de Merbel NEMI DE VIN Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat na een lang ziekbed is komen te overlijden onze collega Adrie van der Kuijl Wij missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt en wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit tragisch verlies. Goes, 26 augustus 2013 Raad van Commissarissen, directie en personeel van DELTA Netwerkbedrijf B.V. en DELTA N.V. Ons bereikte de droevige mededeling dat is overleden Leen de Vos Leen is 36 jaar bij ons werkzaam geweest en wij herinneren hem als een betrokken medewerker. Wij wensen zijn vrouw en familie sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers De Jager-Tolhoek Lief, rechtvaardigen toegewijd, onze liefste man, vader en opa. Met intense droefheid, willen wij u in kennis stellen van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader en opa Pieter Johannes Platteeuw Geboren, 27 april 1935 te Wolphaartsdijk Na een lange periode van hoop en vrees, gedurende zijn ernstige ziekte, is hij op 25 augustus 2013 moedig strijdend op 78-jarige leeftijd overleden in het UZA in Antwerpen. Heinkenszand: Mies Platteeuw-Openeer Bennau (Zwitserland): Peteren Jcanine Irene, Carmen, Alex Nieuwlande: Annette en Rein Kervel 114451 TN Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 30 augustus om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoor- kenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. dinsdag 27 augustus 2013 Het verlies was er al voor het einde, het verdriet voordat het afscheid kwam. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig dat men zeggen kan. Wij hebben haar mogen begeleiden in haar laatste levensdagen. Met veel verdriet, maar dankbaar dat zij niet langer hoeft te lijden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en mijn vriendin vriendin van Jan Sonnevijlle weduwe van Arjoan Wille Aardenburg: Sonja en Johny Pijcke-Wille Jimmy en Anouk, ElisO Ruben Oostburg: Adri en Janet Wille-Goedegebuur Jeroen Philippine: Willy en Elly Wille-Neuféglise Matthijs Breskens: Jan Sonnevijlle Correspondentieadres: 4527 GM Aardenburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. i Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Joop was in de periode van 1999 - 2007 lid van de CDA-fractie in de Provinciale Staten van Zeeland. Als Statenlid hield Joop zich met name bezig met de onderwerpen cultuur en welzijn. Na zijn werk als Statenlid heeft Joop nog veel betekend voor het CDA in Tholen. Wij denken met waardering terug aan zijn enorme inzet en betrokkenheid als CDA-politicus. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Namens de CDA-Statenfractie: Patricia de Milliano-van den Hemel Namens het Bestuur van CDA Zeeland: Victor Slenter Middelburg, 26 augustus 2013 Vandaag begraven wij een vriend. Ons trouw lid is na een kort zoekbed overleden. Nel, kinderen en familie wensen wij veel sterkte in dit verlies. Bestuur en leden Sociëteit TLED Terneuzen, 27 augustus 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62