Supersnel 4G met een gratis 4G toestel Drukte op N61 valt nu pas echt op H45 47.50 ZEEUWS-VLAANDEREN 21 kpn ITB»! Sad* kpn winkel kpn.com 0800 0H5 Honden sluiten zwemseizoen af AARDENBURG Op zondag 1 september sluit Recreatiebad Elderschans het het zwemseizoen af met het intussen traditionele 'Hondzwemmen'. Van 16.00 tot 17.00 uur mogen honden en hun baasjes gratis het zwembad in duiken voor het bad 'winterklaar' wordt gemaakt. Zwemmers zonder hond kunnen zondag van 13.00 tot 16.00 uur hun laat ste baantjes trekken. Zeehond Sam op muur ziekenhuis Kinderen die in ziekenhuis Zorgsaam in Terneuzen een EEG (testje van de herse nen) moeten laten maken, kunnen vanaf nu tegelijker tijd naar een muurschilde ring van Zorgsaam-mascot- te Zeehond Sam kijken. Sam is sinds dit jaar de troost- knuffel van het ziekenhuis. Een medewerkster van de af deling kind en kraam heeft het kunstwerk gemaakt. Nog plek op markt in Den Dullaert Voor de eerste rommel markt van het nieuwe sei zoen in cultureel centrum Den Dullaert in Hulst op za terdag 14 september zijn nog plaatsen vrij. Grond- plaatsen kosten tien euro. Wie er een tafel bij wil, be taalt 2,5 euro meer. Reserve ren kan via info@dendullaert.nl. De rom melmarkt is van 9.00 tot 15.00 uur. Amateurs showen foto's bij De Honte Tot eind september zijn in ziekenhuis De Honte foto's te zien van amateurfotogra fen van Toonbeeld. Het is werk van Mientje de Fouw-Severijnen, Elly Doeleman, Theo van Houdt, Kinga Scieranka en Rudolf Demesmaecker, Freddy de Ruyter, Giel de Rooij, Addy Loof, Ineke Buijsse, Els van Leeuwen en Janny Dekker. HOEK - Hij komt alvast op de fiets poolshoogte nemen bij de nieuwe rotonde, Piet de Blaey (66) uit Hoek. Vanuit de berm monstert hij als een veldheer op veilige af stand de permanente stroom au to's op de nieuwe rotonde tussen Hoek en Mauritsfort. „Dat wordt straks goed op de bor den letten." Straks, dat is later op de middag. „Dan moet ik hier met de auto overheen." Henny van Steenberge uit Philip pine herkent ook weinig terug van het oude kruispunt. Als een Formule-i-coureur op het straten- circuit van Monaco stuurt hij zijn stalen ros ongeschonden over het meanderende tweezijdige fiets pad. „Ach, dat went gauw ge noeg", weet hij als ervaren vrije- tijdsfietser. Elke nieuwe verkeerssituatie maakt dat weggebruikers zich moeten aanpassen. Jack Ocke haalt er zijn schouders over op. „Dat zal hier niet anders zijn." Hoekenaar Meivin Francke uit Hoek bekijkt vanaf de fiets hoe hij als chauffeur in opleiding de brandweerwagen over de rotonde kan rijden. „Het valt me nu pas op hoeveel verkeer hier over de N61 komt." Daarom juicht De Blaey de geplande verkeerstunnel toe. „Dat is wel zo veilig voor de moeders en kinderen uit Maurits fort die in Hoek moeten zijn." Alles-in-één Mobiel Instap Onbeperkt bellen/sms, Toestel is van jou DINSDAG 27 AUGUSTUS 2013 /mnd* /mnd' lg optimus Fs Gratis Sainsung Gaiaxy S4 Alles-in-één Mobiel Instap Onbeperkt betlen/sms, 500MB Toestel is van jou Gratis HTC One SV Alles-in-één Mobiel Instap Onbeperkt bellen/sms, 500MB Toestel is van jou •Prijs gebaseerd op een 2-jarig contract i.c.m. het getoonde toestel. Onbeperkt betlen is exclusief gebruikskosten voor servicenummers. Aansluitkosten eenmalig 29,95, exclusief 6..05 thuiskopieheffing. Kijk voor de voorwaarden op kpn.com TERNEUZEN HULST TERNEUZEN geblazen bij Hoek door Henk Boot doet 't gewoon Gratis LG Optimus F5 a Komend vanuit Mauritsfort is het even wennen; het verkeer op de rotonde gaat voor. En eenmaal op de rotonde is het meteen over het fiets- en voetpad rechtsaf naar Terneuzen of met een boog rechtdoor naar Hoek of verderop naar links, richting Biervliet, foto Mark Neelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 57