ft: «m 1r SmmumJ.k> x- I 'Rilland doet het' voor hulpvragen inwoners Fietstocht langs hotspots in Borsele Alleen bij Schoonenberg: unieke Vijfvoudige Garantie BEVELANDEN en THOLEN 23 Tekencursussen Auditie dansers voor jong en oud bij MOVES Meezoeken naar wat de Oosterschelde allemaal biedt Schoonenberg tr-4 ï't O W Ï'TMÏÏ V w.* 1 GOES - Kunstenares Lucy de Graaf begint 9 september weer met te- ken- en schildercursussen voor kinderen en volwassenen. Volwas senen kunnen kennismaken met verschillende materialen, vorm en kleurprincipes. Kinderen leren tekenen vanuit hun eigen fanta sie. De lessen worden gegeven in de Evertsenstraat 15 in Goes. Meer informatie: www.lucyde.nl. GOES - Dansschool MOVES houdt vrijdag 30 augustus audities voor demoteams in de school in Goes. Demoteams dansen wedstrijden in drie categorieën: 11 tot 14 jaar, 14 tot 18 jaar en 18 jaar en ouder. Wie graag en goed danst, kan tus sen 17.00 en 20.00 uur auditie ko men doen. Kandidaten hoeven geen lid te zijn van MOVES. Aan melden via www.moves.nl. 'Rilland doet het' is een gezamen lijk initiatief van de gemeente Rei- merswaal en een groot aantal or ganisaties en verenigingen dat ac tief is in de zorg/hulpverlenings sector. Er zijn volgens de gemeente veel organisaties die diensten aanbie den met behulp van vrijwilligers of beroepskrachten maar lang niet iedereen is hiervan op de hoogte. Het gaat bijvoorbeeld om kleine klusjes in en om het huis, zoals een schilderijtje ophangen, de tuintjes winter- en/of zomer klaar maken, het instellen van te levisiezenders, hulp bij het bood schappen halen en hulp bij het in vullen van formulieren van aller lei instanties. De bedoeling van de folder is be woners van Rilland inzicht te ge ven in de mogelijkheden die er zijn op het gebied van hulpvra gen. Het project wordt half november geëvalueerd. Fractie-woordvoerder Ad Schenk benadrukt dat het geen politiek gekleurde fietstocht is. „Wat we ermee nastreven, is te laten zien welke mooie zaken er in Borsele zijn en worden gerealiseerd. Niet via een vaak ongelezèn folder maar er gewoon langsfietsen en ter plaatse bekijken." Wie de routebeschrijving ge bruikt, kan wel lezen dat een aan tal bezienswaardigen door de in zet van de CDA-fractie gereali seerd zijn. Zoals de supermarkt in Kwadendamme en het strandje bij Baarland. De route gaat onder meer ook langs de Zwaakse Weel en een ha- gelkanon aan de Lageweg (het CDA heeft al vele malen geageerd tegen de onduidelijke regelgeving voor deze apparaten). De fietser fietst ook over de Bor selse zorgboulevard met de agrari sche kinderopvang Windekind en dagbesteding Akkerwinde, door Nisse, langs de Schaapskooi, door Heinkenszand, langs het bevrij dingsmuseum in Nieuwdorp, langs bedrijventerrein Sloepoort, langs Fort Ellewoutsdijk, langs dijkpaviljoen De Landing in Baar land en door Hoedekenskerke. Strandtennistoernooi op strand De Banjaard Zaterdag 31 augustus 2013 wordt op het Banjaardstrand van Kamperland voor de tien de keer het Eindeloos Eiland Beachtennistoernooi gespeeld. Iedereen kan inschrijven, als speler of enkel voor de barbe cue na afloop, via de WV's en www.beachtennistoernooi.nl. Er wordt gespeeld in mul zand, op kleine velden, over hoge net ten en met speciale strandten- nisballen. Handbalvereniging houdt rommelmarkt Handbalvereniging SV Orion houdt zaterdag 31 augustus een grote rommelmarkt op het Van der Biltplein in Heinkenszand. Het evenement duurt van 9.00 tot 12.30 uur. Vanaf 10.00 uur is er een verkoop bij opbod. Aan het einde van de rommelmarkt worden de niet verkochte speelgoed en kleding gedo neerd aan de speelgoed- en kle- dingbank Zeeland. Opnamen programma rustdagwijding EO De EO maakt woensdag 11 sep tember in de hervormde kerk in Sint-Annaland opnamen voor het radioprogramma Laat ons de Rustdag wijden. Op het programma staan liederen door het mannenkoor Door Eendracht Verbonden, orgel spel van Leen Heyboer en sa menzang. Ds E. Versluis en Ds D. Diepenbroek verzorgen over denkingen. Aanvang 19.00 uur, uitzending 21 en 28 september. Caecilia concerteert in de pastorietuin Fanfare Sint Caecilia uit 's-Hee- renhoek geeft maandag 2 sep tember een concert in de tuin van de pastorie naast de Sint Willibrorduskerk. Dirigente Ju dith van Boven leidt het optre den. Het concert is gratis. Bij slecht weer wordt er uitgewe ken naar de kerk zelf. Zondag 15 september heeft de fanfare een concert in de man- huistuin te Goes. GOESE SAS - IVN, MEC De Bevelan- den en de Nederlandse Onderwa tersportbond houden zondag 8 september een Goese Sasdag op de dijk. De leden van de NOB zet ten grote aquaria neer, waarin de verschillende leefgemeenschap pen van de Oosterschelde worden ingericht Duikers geven uitleg aan voorbijgangers. Wie een em mertje meeneemt, kan zelf op zoek naar krabbetjes, garnalen, schelpdieren en wieren. Schepnet ten, loeppotjes en zoekkaarten zijn aanwezig. Natuurgidsen van IVN en Mee De Bevelanden geven uitleg. De aquaria worden tussen 12 en 14 uur opgebouwd. Aan het eind van de middag gaan wieren en dieren terug in het water. Een hoortoestel kiest u niet zomaar. Om echt weer goed te kunnen horen moet alles kloppen. Het toestel moet helemaal bij u passen. De prijs moet goed zijn. En aan de nazorg mag niets ontbreken. Daarom krijgt u bij Schoonenberg een unieke Vijfvoudige Garantie. 1 Beste prijs garantie 4 Vijfjaar service garantie 2 Breedste keuze garantie 5 Deskundigheid garantie DINSDAG 27 AUGUSTUS 2013 voor de wind Luc Smid: „Ik zag meteen de mogelijkheden en toen het spul tien jaar later te koop was, zijn we erin gesprongen." foto Marcelle Davidse door Frank van Cooten RILLAND - Het nieuwe project 'Ril land doet het' wordt begin septem ber gelanceerd met een speciale folder die woensdag 4 september huis-aan-huis wordt bezorgd in Ril land. door Frank van Cooten HEINKENSZAND - Het CDA in Borse le biedt zaterdag voor de vierde keer een fietstocht aan langs de grote en kleine Borselse hotspots. www.cdaborsele.nl KAMPERLAND HEINKENSZAND SINT-ANNALAND 'S-HEERENHOEK U betaalt voor een gelijk product niet meer Op alle toestellen van Schoonenberg krijgt u dan elders. U kunt er altijd op rekenen dat u ten- 5 jaar lang garantie. Inclusief reparaties. Tijdens minste 75% van de kosten vergoed krijgt, ook als ons speciale service-uur bent u welkom met al uw verzekeraar geen contract met ons heeft, uw vragen. Bij Schoonenberg vindt u het breedste assorti- Alle audiciens bij Schoonenberg zijn StAr gecerti- ment: naast alle hoortoestellen die uw basis- ficeerd en zijn dus op de hoogte van de laatste verzekering vergoedt, ook altijd de nieuwste technieken. Uw gehoor is bij ons dan ook altijd in technische innovaties. de beste handen! 3 Test garantie Heeft u nog vragen over deze Vijfvoudige Al bij de eerste afspraak kunt u een toestel Garantie? Of wilt u een keer vrijblijvend een meekrijgen om zelf te ontdekken of het u helpt, toestel testen? Aarzel niet bel (0900) 0626 iscpm). Bevalt het niet, dan levert u het gewoon weer in. Onze medewerkers informeren u graag! HOORCOMFORT P"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 51