Colofon h (Iiensenlinq.nl familieberichten amiiieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio f ami lieberich tenon li ne. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant (0111) 45 07 17 32 I familieberichten fDens9nlinq.nl Wij zijn getroffen door het droevige bericht van het overlijden van onze franchisenemer Edwin Melse Edwin is in 1992 bij Halfords in dienst getreden. Na een aantal jaren gewerkt te hebben als Filiaalmanager van Bergen op Zoom en Vlissingen is Edwin in 2003 franchise nemer geworden van ortze winkel in Terneuzen. Edwin had zijn zaken goed op orde en was goed voor zijn klanten. Een man van weinig woorden, die hield van gezel ligheid en sfeer. We bedanken Edwin voor wat hij betekend heeft voor Halfords en wensen Amber veel sterkte toe. Veenendaal, Directie en collega's Halfords Nederland B.V. Franchisevereniging Halfords Nederland B.V. In verband met familieomstandigheden is onze winkel in Terneuzen, Noordstraat 58 op woensdag 28 augustus a.s. gesloten. Halfords Nederland B. V. Ons bereikte de droevige mededeling dat is overleden Leen de Vos Leen is 36 jaar bij ons werkzaam geweest en wij herinneren hem als een betrokken medewerker. Wij wensen zijn vrouw en familie sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers De jager-Tolhoek /C" Uitvaartverzorging Vr-,Schouwen-Duiveland M. de Bruijne Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Twitter Facebook dinsdag 27 augustus 2013 Vooreen zorgzame begeleiding rondom de uitvaart J Dag en nacht bereikbaar op: www. uitvaartschouwenduiveland. nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl volg ons op like ons op g-qp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32