t 0 IDensenlinq.nl Johanna Adriana Louws - Louws Jan Jumelet familieberichten I 31 Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Joop van de Merbel Joop was in de^periode van 1999 - 2007 lid van de CDA-fractie in de Provinciale Staten van Zeeland. Als Statenlid hield Joop zich met name bezig met de onderwerpen cultuur en welzijn. Na zijn werk als Statenlid heeft Joop nog veel betekend voor het CDA in Tholen. Wij denken met waardering terug aan zijn enorme inzet en betrokkenheid als CDA-politicus. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Namens de CDA-Statenfractie: Patricia de Milliano-van den Hemel Namens het Bestuur van CDA Zeeland: Victor Slenter Middelburg, 26 augustus 2013 Kracht Als de golven die beuken op het zand: De kracht ebt weg Het strand valt droog Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve vader en opa Abraham Jan Mesu Bram sinds 19 november 1991 weduwnaar van Maria Schoe Oostkapelle, 3 maart 1928 t Goes, 25 augustus 2013 Oostkapelle: Marianne en Aad Ronald en Carine Rosemarie Luuk Jord Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Simnia" voor de goede en liefdevolle verzorging van onze vader en opa. Correspondentieadres: Orionstraat 29 4356 BS Oostkapelle De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 30 augustus om 13.30 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er hier van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Hotel Restaurant "Anno Nu". Op zondagmorgen overleed onze dierbare broer en zwager Bram Abraham Jan Mesu Oostkapelle, 3 maart 1928 t Goes, 25 augustus 2013 Rust in vrede Bram Deventer: J.A. Mesu J.G. Mesu - Fieret t Soest: J.E. Antheunisse - Mesu D. Antheunisse Oostkapelle: P.W. Mesu M.J. Mesu - Kense Oostkapelle: W. Mesu t Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Kornelis Louws 15 december 2002 Serooskerke 19 september 1924 Oostkapelle 25 augustus 2013 Biggekerke: Ria en Jaap Verstraate Wilko en Ciska Anita en Jimmy Oostkapelle: Bram en Anja Louws Charlotte Rosanna Correspondentieadres: Vliedberg 33 4373 AZ Biggekerke Onze dank gaat uit naar de medewerkers van De Egelantier en Buurtzorg Veere voor de liefdevolle zorg en aandacht. Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 29 augustus van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 30 augustus om 11.00 uur in de Opstandingskerk aan de Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onverwacht is overleden onze schoonzus J.A. Louws-Louws We wensen de familie veel sterkte toe. C. Louws-Ianse F. Louws Wij zijn verdrietig om het gemis van onze lieve zus, schoonzus en tante Grijpskerke, 25 augustus 2013 Johanna Adriana Louws-Louws Kees en Bep Louws-Volmer Neven en nichten Hart onrustig, vol van zorgen, vleugellam geslagen ziel, hoop op God en wees geborgen. Psalm 42 vers 3 Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn iieve man, onze fijne zwager en oom echtgenoot van Janna Cornelia Padmos 9 juli 1925 t 25 augustus 2013 J.C. Jumelet-Padmos L. de Vos-Padmos M.J. de Vos neven en nichten Bruinisse, Noordstraat 15 Correspondentieadres: Marmerstraat 56, 8084 XD 't Harde De herdenkingsdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 29 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.45 uur plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar verder te ontmoeten in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Slechts korte tijd bij ons gewoond, maar nu reeds overleden Kees Openeer Veel sterkte gewenst voor Joke door Bewoners "Nimmerdor", Grijpskerke Plotseling is tijdens zijn vakantie in Zeeland overleden onze lieve zwager en oom op de leeftijd van 66 jaar... Hans Henner Friedrich Wij wensen Connie Friedrich-Kerkhove, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vrede Na een kortstondig ziekbed, gesterkt door de ziekenzalving, is in vrede overgegaan naar het eeuwig leven onze zus en tante Els Elisabeth Theresia Witkam 15-09-1925 Goes 23-08-2013 De familie: J. M. Th. Witkam Th. G. Th. Van Wieringen - Witkam C. Th. Van Wieringen t Kinderen en kleinkinderen G. Th. Witkam E. L. M. Witkam - Barrée Kinderen en kleinkinderen br. J. Witkam M. C. T. Verduit - Witkam t Ph. J. J. Verduit Kinderen en kleinkinderen De Eucharistieviering zal plaatsvinden op vrijdag 30 augustus om 11.00 uur in de RK Parochiekerk H. Maria Magdalena, Singelstraat 7 te Goes. Na de viering is er tot 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Magdalenazaal naast de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in besloten kring. Correspondentieadres: Opril Grote Markt 12,4461 AK GOES Lief rechtvaardig en toegewijd, onze liefste man, vader en opa. Met intense droefheid, willen wij u in kennis stellen van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader en opa Pieter Johannes Platteeuw Geboren, 27 april 1935 te Wolphaartsdijk Na een lange periode van hoop en vrees, gedurende zijn ernstige ziekte, is hij op 25 augustus 2013 moedig strijdend op 78-jarige leeftijd overleden in het UZA in Antwerpen. Heinkenszand: Mies Platteeuw-Openeer Bennau (Zwitserland): Peteren (eanine Irene, Carmen, Alex Nieuwlande: Annette en Rein Kervel 114451 TN Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 30 augustus om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoor- kenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Beppie Dunbar-Kerkhove Miert vd Akker-Kerkh Cobi Kees Davidse- Kerkhove, dinsdag 27 augustus 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31