üysrJsdai) Adrie van der Kuijl Adrie van der Kuijl 30 Ifamilieberichten fnenseniinq.nl mijn broer, onze oom van ons heengegaan. Willy de Koster-van der Kuijl Erwin, Emmy, Ilse, Vera Ingrid Wij wensen Ada en de kinderen veel sterkte toe. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend Adrie van der Kuijl Wim en Corry kinderen en kleinkinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat na een lang ziekbed is komen te overlijden onze collega Adrie van der Kuijl Wij missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt en wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit tragisch verlies. Goes, 26 augustus 2013 Raad van Commissarissen, directie en personeel van DELTA Netwerkbedrijf B.V. en DELTA N.V. Adrie v.d. Kuijl Lieve oma, Tannie Hollestelle-Korstanje Tannetje Hendrika Hollestelle-Korstanje Lieve mama, rust zacht Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Adrie van der Kuijl echtgenoot van onze collega Ada. Wij wensen Ada, kinderen en alle andere dierbaren heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten van Zorggroep Ter Weel, locatie Gasthuis Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder J.G. de Looff, voorzitter Raad van Toezicht Leen van Koeveringe Tot onze diepe droefheid is, na een periode van ziekte, door de HEERE uit ons midden weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader en opa LEENDERT MAARTEN VAN KOEVERINGE echtgenoot van Adriana van Koeveringe-de Bat in de leeftijd van 88 jaar. Goes: A. van Koeveringe-de Bat Kampen: )ozien en Kees Boone-van Koeveringe Harm en Maryna Martin Inge en Cor, Dave, Ferre Ardjan en Mirjam Erik en Nelisa Nieuw en St. /oosland: Pieten Conny van Koeveringe-Moeleker Leonard en Nicole Marije Judith en Mark. joël Esther Kirsten <in liefdevolle herinnering) Goes: Wilna en Ad Eggebeen-van Koeveringe Sander Niels Mariëlla 's-Gravenpolder: Hans en Gerrie van Koeveringe-den Boer Joanne Bart Martijn Tom Daan 25 augustus 2013 Bergweg 3a, 4461 LX Goes Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 29 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in de Sionkerk (ingang Louise de Colignylaan) te Goes. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 30 augustus om 13.00 uur in de Sionkerk te Goes (ingang Graaf Adolfstraat), waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de Sionkerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Geschokt en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adrie Tramper Wij wensen Anja, Andrea, Naomi, Benjamin, Peter, Kasia, Nathan, Judith en Joeri veel sterkte met dit grote verlies. Adriana en Wim Marjolein Arjuna, Sanne en Sander Marjolein en Julian Auke Marnix, Eva en Yara Erwin en Karina Martin Erik en Mirjam Martijn, Janine en Esmee Ewout en Charlotte Michiel en Dominyka Gyala Richard Janneke en Marco Ronald Jesse en Anneke Rutgeren Cindy Laurens en Petra Sander Leon Sjoerd Manfred Stefan Sven Wouter dinsdag 27 augustus 2013 Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad nog zoveel te doen, zoveel te geven nog lang niet klaar in dit leven. Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die hij ons heeft geschonken, delen wij u verdrietig mede dat, na een ernstige ziekte, veel te vroeg is overleden mijn lieve man, fantastische vader en trotse opa Goes, 26 december 1951 Goes, 24 augustus 2013 Ada van der Kuijl - Blok Eric, in liefdevolle herinnering Remco en Suzanne Wouter, Casper Marja^ en Harmen Johan, Chris Correspondentieadres: Johnsonlaan 48 4463 GW Goes Adrie is thuis. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op donderdag 29 augustus om 14.00 uur in aula 'De Schelde' van crematorium 'Zoomstede', Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Voorafgaand is er in deze aula van 13.00 tot 13.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Adrie. Nadien is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Twaalf dagen na het overlijden van zijn moeder is Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Onze gedachten gaan uit naar Ada, Remco, Marja en verdere familie. Afdeling Bedrijfsvoering DELTA Netwerkbedrijf B.V. Middelburg, 26 augustus 2013 Zo moe en zo verslagen Zijn wij nu, Nu de stilte bij ons is In plaats van u. We gaan u missen, De meiden Nina en Yana. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde schoonzuster en meelevende tante Yerseke: Jo en Izaak van Wallenburg-Hollestelle Lex en Elke Alma en René Jolein en Frank kleinkinderen en achterkleinkind Met veel verdriet delen wij u mede dat, na een langdurig lijden, is overleden mijn zeer geliefde vrouw, onze geliefde moeder en oma Wemeldinge Vlissingen 31-05-1935 25-08-2013 Vlissingen: B.P. Hollestelle Kats: Peter en Joyce Steven en Quinto Vlissingen: Jan en Yolanda Vlissingen: Aletta (in liefdevolle herinnering) Vlissingen: Janineen Bias Nina en Maarten Yana en Jochem Correspondentieadres: Vredehoflaan 524, 4382 G Vlissingen. De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 30 augustus om 11:00 uur in de Protestante kerk, Dorpsstraat 1 te Ritthem. Aansluitend is de teraardebestelling op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de voornoemde kerk te Ritthem. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorgcentrum "Ter Reede" en verpleeghuis "Weyevliet" voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Flink was u Uw hele leven, Flink bent u Tot het laatst gebleven. Janine Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Kruiningen: J. de Bat (in herinnering) M. de Bat - van Burg Yerseke: M. de Keijzer - de Bat P. de Keijzer (in herinnering) Kloetinge: M. de Bat Neven en nichten 25 augustus 2013 En nu, wat verwacht ik o HEERE, mijn hoop die is op U. (Psalm 39:8)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30