'D olt Colofon O fllensenlinq.nl Jan de Groote Rudie Samijn Maria Jacoba Bareman-Maas antiffhTiil DE VLIEGER amiiieberichten zaterdag 24 augustus 2013 familieberichten I 43 André Morcus Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ondervinden na het overlijden en bij de crematie van onze zorgzame vader en opa (oseph Jacobus Maria Boeijkens )o zijn wij u zeer erkentelijk. Kinderen en kleinkinderen Bei Cok Harold d'Hont Uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Jan Dieleman is door ons erg gewaardeerd. Uw aanwezigheid op de dag van de uitvaart en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. L.J. Dieleman-Faas Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, augustus 2013 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Familie de Groote Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Nic Huybrecht Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser-Picavet van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Maria Huybrecht-de Bock Kinderen en kleinkinderen Nieuw Namen, augustus 2013 Wij willen hartelijk dank zeggen voor de overweldigende belangstelling na het overlijden van onze broer, schoon broer en oom Peet de Koster Rita en Ria de Koster Paal, augustus 2013 Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na een welbesteed leven. De bijzondere uitvaartdienst in aanwezigheid van zo velen, de brieven, bloemen en persoonlijke woorden na het overlijden en bij de uitvaart van onze pa, opa en opa-opa Han De Letter hebben ons diep getroffen. Uw medeleven is voor ons een grote steun geweest. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Johan van Pamelen Dankbetuiging Door de overweldigende hoeveelheid warme reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en opa is het ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Uw troost heeft ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Riet Samijn-Franken Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, augustus 2013. Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van meeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Iman de Waal Het is ons tot steun en troost geweest. Hendriek en |an Labruyère Marjan en Iman lmanse Tonny en Mieke de Waal Klein- en achterkleinkinderen Goes, augustus 2013 Lieve mensen. Bedankt voor de steun die u ons heeft gegeven, groot is de leegte die hij achterlaat, waardevol zijn de herinneringen. Henk de Weers Diny - kinderen en kleinkinderen Ghistelkerke 5 Breskens In plaats van kaartjes Voor de vele blijken van meeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve moeder en onze lieve, altijd zorgzame oma zeggen wij u hartelijk dank. Het gemis is groot, toch is alle warme belangstelling ons tot steun geweest. Anneke Bareman Melina, Angelina, Maris ha, A Ida Terneuzen, augustus 2013. 25-08-2008 25-08-2013 Moedertje Er is zoveel gebeurd in de laatste vijf jaar, ik wou dat je daar bij had kunnen zijn. Ik mis je De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websi U ityaa rtverzorqinq Dillenburglaan 63, Goes -0113-216815 www.uitvaart.vg UITVAARTZORG 'Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient Sluittijden overige familieberichten Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling en vele kaarten, telefoontjes en e-mails die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Met trots kijken afscheidsdienst. Het is voor ons zijn leven voor velen Miriam en Jeile erneuzen, aug Na het overlijden van hebben we veel persoonlijke reacties ontvangen, hiervoor willen we iedereen hartelijk bedanken. Het deed ons goed te merken dat hij voor veel mensen iets betekend heeft. Zijn liedjes, verhalen en gedichten houden de herinnering aan hem levend. Els Cok Anneke Lammers-Cok De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling bij de uitvaart van zijn een grote steun voor mij geweest. Het doet goed te beseffen hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Langs deze weg wil ik u daarvoor oprecht danken. Nilda d'Hont-de Maat Hulst, augustus 2013 Terneuzen, augustus 2013 Hartelijk dank voor uw steun en medeleven in woord en gebaar na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en grootopa Alie van Pamelen-Wesselius kinderen en kleinkinderen Terneuzen, augustus 2013 c Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) MAREA UITVAART Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4574 CA Zoutetande - 06-40796515 - www.marea-uitvaart nt Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 107