42 (familieberichten O (llensenlinq.nl Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. In ziekenhuis ZorgSaam te Terneuzen is nog onverwacht overleden mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder en schoonmoeder Maria Alphonsina Vermeulen Tilly A Stoppeldijk, 30-8-1935 t Terneuzen, 22-8-2013 echtgenote van Emiel Maria Picavet Mie1 Hulst: Miel Hulst: Eric en Caroline Hulst: Ingrid en Peter 22 augustus 2013 Frans van Waesberghestraat 65,4561 AC Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 27 augustus 2013 om 10.30 uur in de St. Willibrordusbasiliek te Hulst, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats, op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg. Afscheid nemen van Tilly is mogelijk maandag 26 augus tus 2013 van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. In verband met familieomstandigheden zijn wij woensdagmiddag 28 augustus a.s. gesloten Melse tweewielers Oost-Souburg Fietswereld Melse Goes Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven. Edwin, we gaan je heel erg missen! Wij wensen Amber en de familie veel sterkte toe. Rob en Christien Guus, Bas en Noor Edwin Edwin Edwin Melse Anna Augusta Maria de Smet - Cornelis Annie Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en toewijding voor zijn gezin, geven wij kennis dat na een moeilijk levenseinde mijn zorgzame echtgenoot en onze lieve en betrokken (schoon)vader en opa is overleden. Hendrik Hermanus Vogel Henk Lieve Seib en vadertje V, we zullen je missen. Utrecht, 4 juli 1926 Middelburg, 21 augustus 2013 Middelburg: Amersfoort: Ineke Vogel-Wessels Boer Lydia en Wiebe Ben, Luuk Barendrecht: Elja en Dennis Tim, Amber", Bart, Emma 's-Hertogenbosch: Heika en Ad Bram, Thijs, Lotte, Femke, Eva Hammarskjöldlaan 41 4334 EM Middelburg De crematie zal plaatsvinden in besloten kring. sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetje die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, moeten wij afscheid nemen van mijn vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma en overgroot-oma Katrien van Overbeeke echtgenote van Daniël de Putter eerder weduwe van Johannes de Wolff *28 mei 1931 t 22 augusutus 2013 Jacqueline en Mario Nelisse-de Wolff Marianne en Bas van Roggen-de Putter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Boulevard 17, appartement 105, 4511 AA Breskens Maandag, 26 augustus is er gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Sint Antonius Ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6, Oostburg, van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, zal worden gehouden op woensdag, 28 augustus om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, wilt u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd moeten wij afscheid nemen van Nemi de Vin echtgenoot van onze clubvriendin Nel. Onze gedachten zijn bij Nel, Astrid. Auda en Sabra en wensen hen heel veel sterkte toe. Scaldiana; Hanny, Tini, Barbara, Ria C., Jantine, Ria R., Sarina, Lucy Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerrit Navest Vrijwilliger bij voetbalvereniging AZVV. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe de komende tijd. Klusploeg FC Axel Johan Le Clercq echtgenoot van onze vrijwilligster Truus Le Clercq-de Swart is overleden. Wij wensen Truus en haar familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bewoners, Raad van Toezicht, Diréctie en Medewerkers Stichting Warmande, Locatie Rozenoord zaterdag 24 augustus 2013 r Nevenreünie zal nooit meer zijn zoals het was! Luuc Ronald Rudi Remco Wij wensen Amber en familie heel veel kracht en sterkte toe. Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Vincent, Heieen, Zoë en Senna Edwin is jarenlang een enorm gewaardeerde, actieve vrijwilliger van onze vereniging geweest. Wij wensen Amber, alle overige familieleden en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden W Zeelandia Middelburg Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van In mijn droom vlieg ik hoger dan de hoogste berg In de vroege ochtend van donderdag 22 augustus 2013 is onze sterke, lieve moeder, oma en overgrootmoeder in alle rust overleden weduwe van Peet de Smet geboren en overleden in IJzendijke 5 april 1925 - 22 augustus 2013 Lau de Smet en Tonnie de Smet-Damen Saskia en Edwin; Robin, Otis en Romy Peet en Janneke; Laurens Ciel de Smet en Aart te Velde Freya en Wouter Gerben en Almut Joop de Smet en Joke Brouwer Marion de Smet en Robbie van Hecke Mischa en Ricardo; Collin Hylke en Gianni; Nicky Wien de Smet en Ineke van den Berg Lisa Keri Annemie de Smet en Jan Jacobs Mark de Smet Ben de Smet en Dominique de Smet-Stekelinck Claire Sophie IJzendijke, 22 augustus 2013 J.J. Benteijnstraat 1-008, 4515 EC IJzendijke We bedanken het personeel van woonzorgcentrum Emmaus/extramuraal voor de liefdevolle verzorging. Wij nodigen u van harte uit voor de afscheidsdienst op woensdag 28 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Aansluitend brengen we Annie samen naar de begraafplaats. Daarna is er gelegenheid om de familie te condoleren in restaurant Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 106