Ü!/3/J2flün lannie Janse - Meeuzuse Dannie Janse - Meeuiuse 40 Ifamilieberichten fDensenilnq.nl Fam. Rottier-de Feijter GOUDEN BRUILOFT HENK EN JEANNE DE ROOIJ Heden behaagde het de Heere, tot onze grote droefheid, na een smartelijke ziekte van onze zijde weg te nemen mijn zeer geliefde man, onze zorgzame vader en opa Albert Sinke - Ab - in de leeftijd van 65 jaar. De Heere sterke ons in dit zware verlies. Yerseke: W.M. Sinke-van Overbeeke Yerseke: Christian en Marja Kruiningen: KeesenAstrid Kruiningen: Rik en Marleen Yerseke: Jacco en Marianne Nieuwerkerk: Inge en Leo Yerseke: Luuk Yerseke: Petra Yerseke: Maddie en Reinier en kleinkinderen 22 augustus 2013 Azalealaan 72 4401 GV Yerseke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 24 augustus van 19.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt D.V. maandag 26 augustus om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn erg verdrietig omdat onze lieve, onvergetelijke opa, die altijd voor ons klaar stond, is overleden. Opa Sinke Emma, Nienke, foelie, Britte, Esra Mieke, Berdine Robbert, Iris, Amber Jordy, Levi Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen.... Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van fob de Boo Wij wensen Ans en de kinderen heel veel sterkte toe. Polikliniek en functieafdeling cardiologie ADRZ Goes Goes, 23 augustus 2013 cardioloog Goes, 21 augustus 2013 Dr. de Boo Verdrietig nemen we afscheid van een van onze cardiologen |ob de Boo We wensen de familie veel sterkte toe. Medewerkers Cardio Centrum Goes, Mieke, [anneke, Jolanda, Ilse H. Elly K, Lianne, Simone. Ilse v. M, Els, Elly B Met verlies was er al voor het einde. Met verdriet voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring Bezit van jouw gedachten nam. Maar als we je bezochten, dan was er vaak_die glimlach weer. Toch nog onverwacht is na een ongelijke strijd uit het leven weggegleden onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Jacobus Janse in de leeftijd van 84 jaar. Wij zijn dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven. Steenbergen: Jan Janse Jranca Janse-Stok. Moury Tlmar Middelburg: Uilen Kjdjt-Janse Dirk.'Kuijt 22 augustus 2013 Correspondentieadres: !A. Touwerstraat 3, 4333 MC Middelburg De uitvaartdienst zalgehouden worden op maandag 26 augustus om 14:00 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Mg afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Jacobus Janse zaterdag 24 augustus 2013 Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de felicitaties en attenties die wij bij ons 65-jarig huwelijk mochten ontvangen. Van der Peijlstraat 10 4547 PLTerneuzen PROFICIAT Angélique Plumeau, Roderick Linda, Scott -1 50 jaar getrouwd Wim van As en Miep Gaertner Gefeliciteerd! Kinderen en kleinkinderen van As Wij zijn bedroefd door het overlijden van Job A.J. de Boo Bijna 25 jaar hebben wij op vriendschappelijke basis in maatschapsverband de cardiologie in Goes uit geoefend. Voor Job stond altijd de patiënt centraal. Wij wensen Ans en de kinderen veel sterkte toe. Voormalige Maatschap voor Cardiologie te Goes Erik Bruijns Anho Liem Henk Roeters van Lennep Christian Schellemans Guy Vermeiren Wij zijn stil en verdrietig door het overlijden van Wij wensen zijn vrouw,kinderen en familie veel sterkte toe met dit verlies. Personeel verpleegafdeling cardiologie, ADRZ Goes Na een ziekbed is op 21 augustus 2013 overleden Job de Boo cardioloog Job de Boo is 25 jaar lid van de medische staf geweest. De laatste periode, waarin hij zich niet meer voor zijn patiënten kon inzetten, is voor hem niet gemakkelijk geweest. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en de verdere familie veel sterkte toe. Namens het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Raad van Bestuur Vereniging Medische Staf "Ik heb genoten van het leven. Ik zou het zo weer overdoen" Met veel verdriet in ons hart geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve Job, onze lieve papa Job Apollonius Josephus de Boo Cardioloog A 12 mei 1952 t 21 augustus 2013 Kwadendamme: Ans de Boo-Acda Rotterdam: Roosmarijnen Diederik Delft: Job jr. Zwaaksedijk4 4434 RD Kwadendamme Op dinsdag 27 augustus wordt om 13.00 uur een afscheidsbijeenkomst gehouden in de Parochiekerk H. Bonifatius te Kwadendamme waarna we zijn lichaam te ruste leggen in de schoot van moeder Aarde. Job is thuis alwaar geen bezoek. Job hield van rozen. Condoleren alleen schriftelijk. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze bijzondere Lion Job de Boo Wij leven mee met Ans, Roos en Job jr. We wensen hen sterkte toe in deze verdrietige tijd. Namens Lionsclub Goes, Gerard Kasbergen, president Helaas moeten we afscheid nemen van Job de Boo zeer gewaardeerd lid van onze 40+ club Ans, Roos en Job jr. zullen we blijven steunen bij dit grote verlies. Namens Round Table Club 40+, Simon de Witte, president Wij zijn verdrietig vanwege het oi'erlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante weduwe van in de leeftijd van 84 jaar. Amemuiden: •Piet Meeuwse Tannie Meeuwse Dingemanse Middelburg: Cor Meeuwse Jo Meeuwse Z/wigtman Loet Meeuwse •Els Meeuwse - Zwemer Mcven en Mjchten Middelburg, 22 augustus 2013 V J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 104