O (Hensenlinq.nl Colofon Wat blijft is de emotie •q qp familieberichten eisiim r De Uitvaart Informatie Hulplijn amilieberichten familieberichten I 39 Francina de Witte - Arendse Ciska Francina de Witte-Arendse We zijn verdrietig vanwege het overlijden van onze lieve schoonzus Ciska de Witte-Arendse Uit aller naam Familie loziasse p.a. Paul Krugerstraat 371 4382 MK Vlissingen Ciska Voor uw blijk van medeleven en deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Cornelis Willem Boot Kees betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Wij missen Kees in onze familiekring. Familie Boot Scharendijke, augustus 2013 Joost Kik Van der Hooft Uitvaartzorg Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Sluittijden overige familieberichten fa miliebe rich te nonl ine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant vrijdag 23 augustus 2013 Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis Weyevliet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve sinds 8 maart 2009 weduwe van Jos de Witte 18 januari 1925 t 21 augustus 2013 Lenie Lampers-de Witte Cees Lampers Christian Elsbeth en Johan, Pepijn Piet de Witte Els de Witte-Vreeke Evelien en Niels Marijn Dick Beekman Petra en Henk, Bas, Max Heidi en Ed, Sanne, Jeroen Joost en Linda Correspondentieadres: Langevielesingel 60, 4335 AB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 26 augustus van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is het mogelijk de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame zus en onze fijne, meelevende tante en oudtante Wij zijn dankbaar voor wie zij voor ons is geweest. Wieringerwerf: Bastiaan Arendse Wieringerwerf Middenmeer: Medemblik: Slootdorp: Westkapelle: Middelburg: Middelburg: 21 augustus 2013 Anneke en Martien Hoornsman-Arendse Jannie en Henk Voerman-Arendse André en Riemke Arendse-de Boer Tjeerd en Nel Arendse-Zuidema Janny en Adrie Lous-Arendse Lennie en Willem Dekker-Arendse Ciska en Floor Pattenier-Arendse en kinderen Toch nog plotseling overleden onze Schoonzus Sjaan Jo en Henk Hillebrand-de Witte neven en nichten Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven en belangstelling na het plotselinge overlijden van mijn man, onze vader en schoonvader willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Ina Kik - van Gilst Johan en Willemieke Jos Bruinisse, augustus 2013 JS C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Ciravenpolder T: 0113 311517 E: infcKo vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding scu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39