O ni0nsenlinq.nl Adriana Johanna Teyn - Lahr Edwin Melse a. t wkI Ww Edwin Melse Dag lieve Edwin ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve moeder Maria Elizabeth Markusse-de Ligny Marie Weduwe van Markus Markusse A Oostkapelle 28 juni 1925 t Middelburg 21 augustus 2013 Middelburg: Piet en Matty Schoutstraat 47 4336 HP Middelburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Swerf Rustvoor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 26 augustus in de lohanneskcrk te Serooskerke (W). Deze dienst zal beginnen om 13.30 uur. Vooraf is er gelegenheid tot condoleren van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Serooskerke. Maria Elisabet Smit Mieke Jos Nehemia de Vin - Nemi - 38 Ifamilieberichten vrijdag 23 augustus 2013 'Don't give up the fight for no reason' (Racoon) "Ik had redenen genoeg om te vechten, maar ik heb het gevecht helaas verloren" (Edwin) Op zijn geboortedag is onze levensgenieter, mijn lieve man, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom op 45-jarige leeftijd overleden 21-08-1968 Middelburg +.31-08-2013 Amber Maddie (zaak (t) Anneke Louis Gerrie Cobi, b Bea Richard, Jessica Refer, Ms Wij zijn dankbaar en blij voor de liefde Edwin ons in zijn leven hééft hem missen. - Voor a Mezenhof 4, 4332 DW M' Wanneer je nog even bij Edwin wilt zijn is er gelegenheid op zaterdag 24 augustus van 15.00 - 16.00 uur in het rouwcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg. Op woensdag 28 augustus om 13.00 uur willen wij zijn leven herdenken in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er van 15.00 - 17.C0 uur een informeel we wat zuil samenzijn in het clubhuis van Sportpark Veerse Poort, Boas Edwin had de wens in plaats van jïïoemén te 1 een gift aan het K.W.F. te schenken cr zijn jlandia Middelburg, Nisje, we gaan je ontzettend missen... Michelle, Jasper, Quinten Jessica, Peter, Mark en Sabine Middelburg, 21-08-2013 Het is zo stil in mij Ik heb nergens woorden voor Het is zo stil in mij en de wereld draait maar door Het is zo stil in mij Zo stil in mij Van Dik Hout Amber we zijn er voor je Sandra Marco Daisy, Carlo Henk Addy Joyce, Justin Een Merel Er is iets in de zang van een merel het is voorjaar, je wordt wakker je ligt te denken in de nacht het raam staat open - er is iets waarvan die vogel zingt en je denkt aan wat je moet opgeven er is iets in je dat leeg is en het stroomt vol met het zingen van die merel Rutger Kopland (uit: "Toen ik dit zag" 2008) Na een kortstondige ziekte is overleden onze zus, schoonzus, tante en oud-tante Goes 9 november 1940 Middelburg 20 augustus 2013 J.M. Smit M. Smit J. Smit C. Smit-van den Boogaard Wassenaar: Mark Smit Judith Smit-Jansens van Gellicum en kinderen Groningen: Marije Smit Joep Droogh en kinderen Voorschoten: Maartje Huizinga-Smit Willem Jan Huizinga en kinderen Correspondentieadres: Mariët Smit, Kergorentin 29750, Loctudy Frankrijk De plechtigheid waarin we Mieke herdenken, zal worden gehouden op zaterdag 24 augustus om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaatsvinden. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve sinds 1997 weduwe van Hendrikus Jacobus Teyn 2 oktober 1917 Middelburg t 22 augustus 2013 Alkmaar: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Marion en Rob Joke en Johan Helen Conny en Ronny Eva Patrick Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Watertoren voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Grevelingenstraat 63 4335 XD Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 28 augustus om 14.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 15,30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nehemia betekent: de Here troost. Toch nog onverwacht hebben wij, na een kort ziekbed, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, onze opa en broer echtgenoot van Nel van den Tol 24 april 1938 t 21 augustus 2013 Terneuzen N.A. de Vin-van den Tol Breskens Astrid de Vin Auda Sa bra Terneuzen Annie en Ben Cok-de Vin Kinderen en kleinkinderen Jan de Vin t Breskens Martje en Cor de Vin Kinderen en kleinkinderen Basaltpromenade 21 4533 CB Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op 27 augustus om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystaat 74 te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.15 uur gelegenheid de familie te condoleren. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystaat. Na afloop van de begrafenis nodigen wij u uit in de koffie kamer van het crematorium op de Zuiderbegraafplaats. Nemi hield van witte bloemen. Geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38