O (Densenlinq.nl Pieternella Helena Berrevoets Cjert Jan Tongers Pieternella Loose - Witte vrijdag 23 augustus 2013 familieberichten I 37 Adriaan Weststrate en Pieternella Weststrate - de Zwarte Zij is gestorven zoals ze heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen. Nooit iets vragen. Alle pijn wilde zij zelf dragen. Rust nu maar uit. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al haar liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en trotse oma - Nel - in de leeftijd van 66 jaar John en Janneke Roel Tim Nienke Louis en Miranda Mandy Remon Correspondentieadres: Middenbank 15 4301 ZZ Zierikzee Ma is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 24 augustus van 19.00 uur tot 20.00 uur op het huisadres, Schouwenbank 4 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 27 augustus om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havcndijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. The journey is the destination In liefdevolle herinnering onze 43 jaar. In een daad van wanhoop laat je ons achter. Je fjeine meissie Morgan (Pa en 'Ma Tongers Kjaas en Manfred Marjan (Braam Chamnam, Pati Jan en <Rpsa (Braam (Peteren 'Yvonne (Braam Raout(in Gefdevoüe Herinnering) Megan (Btanhenèerge, 19 augustus 2013 Corresponden t ie-adres: g. C Tongers Zeestraat 1 4424 (EX WemeHinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 24 augustus tussen 19.00 en 20.00 uur, (De 'Klinker 40 te (Bieze- Cinge. De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 26 augustus om 13.00 uur in de kyrkyan de Vrij Evangelische gemeente, iNoordelijke JAchterweg 67 te WemeHinge. Na de dienst zalde 6egrafenis plaatshe66en op de (Algemene (Begraafplaats, Wemetdingse Zandweg te "Wemeldinge. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in "'Kfein Stelle", Stelhoekweg 1 te "Wemeldinge. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Nel weduwe van Frans Loose Noordwelle, 21 april 1923 Oostburg, 20 augustus 2013 Terneuzen: Liesbeth en Dick Kuijpens - Loose Rotterdam: Floor en Robbert Duijndam - Kuijpens Thijs en Noud Vogelenzang: Maartje en Ronald van Sclm - Kuijpens Duuk en Jools Dublin: Rik Loose en Jean Quigley Frederik en Annelies Correspondentieadres: Scheldekade 45 4531EH Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 26 augustus om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel L' Escaut, Scheldekade 65 te Terneuzen. Met droefheid hebben wij vernomen dat de papa van Morgan is overleden. Wij leven mee met Morgan en verdere familie. Kinderen, team en Locatie Ouderraad Kibeo Dorpsplein, Wemeldinge Kibeo Marcelus Goud ~Celus~ Marcelus Goud Mijn tranen zijn zout De Zee is blauw Opa, iedereen houdt van jou Intens verdrietig hebben wij na een kort en heftig ziekbed afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en geliefde en trotse opa Martin Huls -Sjef- 20 maart 1945 - 121 augustus 2015 Oudelande: Riek Huls-Coerver Groningen: Peter en Fokkelien Oudelande: Brigitte en Erik Bart en Anna Daan Mees Stijn Vanderbijlparkstraat 29 4436 AC Oudelande De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 28 augustus om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Alzo nam Boaz Ruth, en zij werd hem ter vrouwe' Ruth 4 13a Met deze tekst zijn onze ouders, opa en oma 50 jaar geleden in het huwelijk bevestigd. We wensen dat de Heere hen nog voor elkaar en ons wil sparen. Jaco en Elize Arjan, Ellianne en Harm, Monica, Christine, Rhodé, Iman, Ewout, David Iman Kees en Ria Adrian, Mariëlla en Jaap, Carola, Henriëtte en Klaasjan, Jeroen, Carlo Dirk-Jan Martin en Sandra Arno, Willyze, Annelly, Tom 23 augustus 2013 Ring 6, 4455 AE Nieuwdorp 'Komt tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en ik zal u rust geven.' Met verdriet in ons hart, delen wij u mede dat we, kort na het overlijden van onze moeder en oma, vrij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van Nellie Goud - Coppoolse 15-6-2013 Biezelinge Goes, 13 juli 1926 21 augustus 2013 Kapelle: Carla en Kees Hoogesteger - Goud Rinus, Ellen, Marco, Inge, Anne Bennekom: Jan-Kees en Judith Goud - Hassink Hanneke, Christianne Correspondentieadres: Jachthoek 4, 4421 PR Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 24 augustus van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dankdienst voor zijn leven, waarin voorgaat ds. M. Helderman - Janse de Jonge, wordt gehouden op maandag 26 augustus om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Schore. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Schore. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis te Schore. Onze dank gaat uit naar de thuiszorg van 'Cederhof' voor de liefdevolle verzorging. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Nog maar 9 weken geleden dat zijn vrouw Nellie (onze geliefde schoonzuster) is overleden, moeten we nu tot ons groot verdriet afscheid nemen van onze geliefde broer en zwager Wat hebben we veel in hem verloren, nu wij z'n stem ook nooit meer zullen horen. Schore: E.A.Joossen - Goud Den Haag: J. Rijfkogel - Goud J.F.P. Rijfkogel Schore: M. Goud

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37