34 Ifamilieberichten (D9nsenlinq.nl Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat en dankbaar voor de liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere heeft Thuis gehaald onze lieve zorgzame moeder en lieve oma Martina de Bil - Flikweert sinds 14 april 1994 weduwe van Willem de Bil Geboren Overleden 24 augustus 1925 20 augustus 2013 Dreischor: Lenie en Sikke Postma - de Bil Oosterland: Jan en Sara de Bil - Wesdorp Schellinkhout: Janny en Eric Wooninck - de Bil Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Bogerdweg 60 4315 CD Dreischor De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden D.V. zaterdag 24 augustus in de Chr. Ger. Kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Kerkplein", Zevengetij straat 6 te Zierikzee. Geen bloemen Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont\'angen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bertha Hoiting - Commee Die al uw ongerechtigheid vergeeft, Die al uw krankheden geneest. Psalm 1033 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Dina Pieternella Hoekman-Bom echtgenote van Adriaan Hoekman in de leeftijd van 91 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Goes: A. Hoekman Goes: J.J. Verschuure-Hoekman A. Verschuure Noordwelle: J.J. Hoekman Goes: J.J. Hoekman M.N. Hoekman-Dekker Middelburg: N.M. de Visser-de Witte A. de Visser Klein- en achterkleinkinderen Goes, 19 augustus 2013 Bergweg 5c, 4461 LX Goes De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. zaterdag 24 augustus in de zaal van de Sionkerk, ingang van de zaal via de Graaf Adolfstraat te Goes, en vangt aan om 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag van 19.45 tot 20.30 uur en na de begrafenis in bovengenoemde zaal Geen bloemen. Bedroefd zijn wij nu onze zeer geliefde en meelevende oma en overoma door de Heere is weggenomen Dina Pieternella Hoekman-Bom in de leeftijd van 91 jaar. De Heere sterke en vertrooste onze opa Hoekman in dit grote verlies Adri en Elsbeth Johan en Annelies Ineke en Guido Lianne en Henk Marieke en Simon Coby en Jaco Andre en Geerarda Cornelie en Joost Dianne en Roeland Mirjam Gerdine en Adjan Anne en Ronnie Maartje en Aard-Jan Janine en Antonie Aardjan en Tessa Lise en Achterkleinkinderen Goes, 19 augustus 2013 Tot onze droefheid nam de Heere heden tot Zich onze geliefde en zorgzame zuster, schoonzuster en tante Dina Pieternella Hoekman-Bom in de leeftijd van 91 jaar. Yerseke, 19 augustus 2013. Uit aller naam: P.W. Paauwe-Bom Zeeburg 12A 4401 DA Yerseke Lea Jeanne van der Kuijl-Schroevers Lea van der Kuijl-Schroevers Lea van der Kuijl-Schroevers Tanneke de Nooijer-Slabbekoorn woensdag 21 augustus 2013 Bij U, Here, schuil ik Psalm 31:2 Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootoma Goes Vlissingen 21 juni 1920 16 augustus 2013 B. Hoiting Riet en Sjaak Bianca en Floor Kevin Sjaak en Patricia Demi, Kelly Betsie en Ton (in herinnering) Jaimie en Martin Nina Katja en Fabian Sev Jan van Goyenlaan 18, 4383 XD Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. I Aficheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is. Dankbaar dat zij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, laten wij u weten dat, voorzien van het Heilig Sacrament der zieken, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Rotterdam, 5 juli 1937 Goes, 18 augustus 2013 Vlissingen: Piet van der Kuijl Voorhout: Monique van der Kuijl en Jan Terstegen Thomas Aiki Middelburg: Pascale van der Kuijl en Tjeerd Platje Ruben Laurens Lisanne Jeroen Goeman Borgesiusstraat 93 4384 JN Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 23 augustus om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lea hield van witte bloemen. Wij zijn verdrietig vanwege het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Vlissingen: Frans (in herinnering) en Jo Schroevers Arnemuiden: Willy en Nel Schroevers Robert en Isabel Kenji Yerseke: Yvonne en Rene Myron Op 18 augustus overleed onze lieve schoonzus dierbare echtgenote van onze broer Piet en trotse moeder van Monique en Pascale Wij wensen Piet, Monique en Jan, Pascale en Tjeerd en de kleinkinderen veel sterkte toe. Familie van der Kuijl Evert (in herinnering) en Ans Jenny en Jim Lia en Gerard Theo en Ria en neven en nichten Je bent weg, maar dichterbij dan ooit Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve vrouw, mama, onze zus, schoonzus en tante 16 augustus 1947 t 18 augustus 2013 Middelburg: Johan de Nooijer Chantal Middelburg: Leo en Nel Slabbekoorn Kortgene: Bram en Annet Slabbekoorn Ko en Helma van Maldegem Neven en nichten Correspondentieadres: Plein 1940 nr. 17 4331 LG Middelburg Tanneke wordt in besloten kring gecremeerd.- Geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34