üysrJsilsn 'WiCCem Jrerferik Schenk Theo Verlaan 34 I familieberichten dinsdag 20 augustus 2013 O fT1ensenlinq.nl Hij had nog zoveel plannen, hij wilde nog zoveel doen. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen geven wij u kennis van het overlijden van mijn oop ~\Vim 11 juli 1940 t 19 augustus 2013 Hanneke Schenk in liefdevolle herinnering Maureen in liefdevolle herinnering Dominique en Wilco Joh Muyeweg 8 4306 AV Nieuwerkerk Wim is thuis. De herdenkingsplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 23 augustus om 13.00 uur in "Ons Dorpshuis" Poststraat 20 Nieuwerkerk. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te ontmoeten in bovengenoemd Dorpshuis. Onverwacht is in alle rust van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma Maria Elisabeth Klompe - Vogelaar Riet Steenbergen, 14 februari 1934 t Zierikzee, 16 augustus 2013 Jan Klompe Heleentje in herinnering - Heieen en Jan Dieneke en Peter Johan en Marika Peter in herinnering en kleinkinderen Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Plantage 21,4311 AC Bruinisse De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zaterdag 24 augustus is er van 12.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Mr. P. Moggestraat 5 te Dreischor. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "De Wieken" voor de liefdevolle zorg en aandacht in de afgelopen jaren. Erg verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij heden afscheid moeten nemen van onze lieve Nazma van Hee - Mohammed Zij is slechts 51 jaar geworden. Sint Maarten (N.A.): Rob van Heé Trinidad: Aruna en Bobby Mario Kamperland: M.J. van Hee - Oostdijk Kamperland: Marjo en Alex Alex en Angelique Anne, Lotte Kamperland: Kees Kamperland: Marcel en Miranda Nina, Chiel 17 augustus 2013 Trumpet Shell Road 4, Dawn Beach Estate, Sint Maarten (N.A.) Correspondentieadres: Postbus 39,4493 ZG Kamperland De afscheidsbijeenkomst zal op vrijdag 23 augustus in besloten kring plaatsvinden. Na de bijeenkomst is er vanaf 16:00 uur gelegenheid de familie te condoleren in De Jagklub, Haven 4 te Kamperland. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, toen ik alles nog kon. Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze broer 's-Gravenhage 5 september 1943 Middelburg 16 augustus 2013 Familie Verlaan en familie van Weelderen Gerbrandylaan 6d 4333 BJ Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Tot ons grote verdriet is overleden onze zorgzame mee levende zwager Kees van Iwaarden We wensen onze zus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Korrie, Koos en Lien Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Jan Deurloo Naast onze huisdrukker was Jan actief voor de bingo en bij de middagbiljart. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Nel, zijn dochter Jolanda, en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Het bestuur van de wijkvereniging Goes-Oost Het wijkcentrum ]an Ligthart zal op donderdagmiddag 22 augustus gesloten zijn. Sandra de Koning de echtgenote van onze collega Bas is vrijdag veel te vroeg overleden. Wij wensen Bas en Floris en hun familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en collega's Dethon Bedroefd zijn wij omdat ons lief nichtje Sandra de Koning-van Poecke op veel te jonge leeftijd is overleden. Ons hart gaat uit naar Bas en Floris, Reggie en Nathalie, Tigo, Kai en naar iedereen die haar nu moeten missen. Familie van Poecke Toch nog vrij plotseling is onze gewaardeerde collega Sandra de Koning-van Poecke overleden. Ondanks haar ziekte bleef Sandra altijd positief en zeer betrokken bij het werk en de collega's. Wij bedanken Sandra voor haar inzet. Wij wensen Bas, Floris en de familie heel veel sterkte met dit verlies. Namens directie en collega's van Nucleus Zorg Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. We zijn verdrietig en geschokt door het overlijden van Sandra de Koning Mama van Floris We wensen Bas, Floris en familie heel veel sterkte. Pedagogisch medewerkers en kinderen van bso de Heksenketel en kdv de Kabouterhut. Directie en Raad van Toezicht Kinderopvang Zeeuws-Vlaanderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34