TELEVISIE 19
RTL 7///
yfeONICA
I CANVAS
De allerslechtste chauffeur
van Nederland
Kandidaten in de nieuwe reeks
zijn 'abominabel slecht'. Zoals Die-
go, die op weg naar het testterrein
al wordt aangehouden vanwege te
hoge snelheid en drugsbezit.
Nederland 1, 20.30 uur
Dockland: de revolutieroute
In de laatste aflevering peilt Rudi
Vranckx de stemming in enkele Li
bische Berberdorpen in een land
dat leeft tussen hoop en rancune.
En hij bezoekt brandhaard Syrië.
Canvas, 21.30 uur
Shock doe: seks met een
teddybeer
'Furries' zijn tekenfilmliefhebbers
die zich graag verkleden als donzi
ge fantasiefiguren. Een enkeling
houdt het pak ook graag aan tus
sen de lakens.
Ikon doc: Wiebo's war
Wiebo Ludwig, geboren Fries in
afgelegen deel Canada, vocht met
zijn religieuze volgelingen tegen
oprukkende olie- en gasindustrie.
Nederland 2, 23.50 uur
DINSDAG 20 AUGUSTUS 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 10:20 Watt Nu?!
10:40 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35
RTL Z Nieuws 15:50 RTL Z
Opening Wall Street 16:00 RTL
Z Nieuws 17:45 EK Hockey
2013: Ierland - België (dames)
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids 17:10
TV Makelaar
07:00 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshopping
14:05 Born2Cook 14:35 Mas-
terChef Australië: The profes
sionals 15:35 MasterChef Au
stralië 16:35 Every day gourmet
with Justine Schofield 17:05
MasterChef Australië: The pro
fessionals
06:01 Disney XD: Amazing
spiez, Jake en de Nooitgedacht-
land piraten, Pokémon, Phineas
Ferb, The suite life on deck,
Pair of kings, Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen, Lab Rats,
Phineas Ferb, Mr. Young, Si
dekick, Het hotelleven van Zack
Cody, Het Speelplein, Kic-
kin' it, Kick Buttowski, De Ver
vangers, Phineas Ferb, Zeke
Luther, The suite life on deck,
Lab Rats, Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen, Mr. Young,
Kickin' it, Inazuma Eleven, Si
dekick, Kick Buttowski, Phineas
Ferb, Het Speelplein, Dude,
that's my ghost!, The suite life
on deck, Lab Rats, Pair of kings,
Crash Bernstein
09:00 Zomerbeelden 12:35 De
premiejagers 13:00 Het jour
naal 13:25 Het Weer 13:30
1000 zonnen 13:50 Thuis
14:15 Baltic Coastlines 14:40
Inspector George Gently 16:10
Rick Stein's Spain 17:10 Clips
17:35 Buren
09:00 TerZake 09:35 Zomer
beelden 12:30 Zender uit de
ether 15:02 Desperate House
wives 15:45 100" 15:47 Extra
Time 16:37 100" 16:40 Land in
de kering 17:07 100" 17:10 Hill
Street Blues 17:57 100"
18:15 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:40 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
19:35 Dr. Phil, Talkshow
18:00 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
19:00 Beschuldigd, Scripted re
ality serie
18:00 Veronica's funniest com
mercials ever!
18:10 That 70'sShow
18:40 Mike Molly
19:05 Rules of engagement
19:35 According to Jim
18:00 Het journaal
18:10 Meesterchef
19:00 Het journaal
19:30 1000 zonnen
19:50 Het Weer
19:55 De premiejagers
18:00 Sporza: EK Hockey
19:30 Cheers
O
O
00
20:00 EK Hockey 2013: Neder
land - Wit-Rusland (da
mes), Verslag
21:30 The Arrival, Thriller
20:30 Nothing Is Private, Film
drama
20:00 The little couple, Reality
20:301 don't know how she
does it, Romantische ko
medie
20:00 The big bang theory, Co
medy
20:30 Green Zone, Thriller
20:20 F.C. De Kampioenen
20:55 Koppen XL
21:30 Vanthilt on Tour
20:00 TerZake
20:35 Land in de kering
21:00 De Canvascrack
21:30 Dockland
23:45 28 Days Later..., Horror-
film
22:45 Sex And The City, Komi
sche dramaserie
23:20 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
22:15 Say yes to the dress, Re
ality
22:50 Beschuldigd (h), Scripted
reality serie
23:45 Every day gourmet with
Justine Schofield (h), Cu
linair programma
22:40 Duck Dynasty, Reality
23:35 Wegpiraten betrapt!, Re-
alityprogramma
22:20 Het journaal laat
22:35 Rond de wereld in 80
tuinen
23:36 Keno
23:37 Euromillions
23:40 Het Weer (h)
23:45 Bleak House
22:25 Silent Witness
23:15 Pukkelpop 2013(h)
M
CM
02:01 Teleshop 7, Homéshop-
ping
02:02 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:15 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:41 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
00:20 The little couple (h), Re- 00:30 Mike Molly (h), Co-
ality
00:50 Raising the bar, Drama
serie
01:45 Astro TV, Interactieve
show
02:15 Say yes to the dress (h),
Reality
medy
00:55 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:55 Hart van Nederland (late
editie)
00:151000 zonnen (h)
00:35 Journaallus (h)
00:45 Canvaslus (h)
TIPS
RTL 5, 22.35 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:15 Het Weer
07:17 Editie 2013 07:27 Verzeeu-
wigd 07:30 Herhaling programmering
07:00-07:27 08:00 Zeeland Nu 08:15
Het Weer 08:17 Editie 2013 08:27
Verzeeuwigd 08:30 Zeeland Nu
08:45 Herhaling programmering
08:15-08:27 09:00 Zeeland NU
09:15 Het Weer 09:17 Editie 2013
09:27 Verzeeuwigd 09:30 Herhaling
programmering 09:00-09:27 10:00
Zeeland NU 10:15 Het Weer 10:17
Editie 2013 10:27 Verzeeuwigd
10:30 Herhaling programmering
10:00-10:2 7 11:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU 18:18 Het
Weer 18:20 Regioned 18:30 Herhal
ing programmering 18:00-18:20
18:57 Verzeeuwigd 19:00 Zeeland
NU 19:18 Het Weer 19:20 Regioned
19:30 Zeeland NU 19:49 Het Weer
19:51 Regioned 19:57 Herhaling pro
grammering 18:57-19:51 20:57
Verzeeuwigd 21:00 Zeeland NU
21:18 Het Weer 21:20 Regioned
21:30 Zeeland NU 21:49 Het Weer
21:51 Regioned 21:57 Herhaling pro
grammering 20:57-21:51 22:57
Verzeeuwigd 23:00 Zeeland NU
23:18 Het Weer 23:20 Regioned
23:30 Zeeland NU 23:49 Het Weer
23:51 Regioned 23:57 Verzeeuwigd
00:00 Zeeland NU
uitenlan
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Countryside 999 12:45 Don't
Get Done, Get Dom 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather 14:45
Doctors 15:15 Perfection 16:00 Es
cape to the Country 16:45 Wanted
Down Under 17:30 Put Your Money
Where Your Mouth Is 18:15 Pointless
19:00 BBC News at Six 19:30 Region
al News and Weather 20:00 The One
Show 20:30 EastEnders 21:00 Holby
City 22:00 New Tricks 23:00 8BC
News at Ten 23:25 Regional News
and Weather 23:35 The Naked Ram
bler 00:25 Paul O'Grady's Working
Britain 01:25 Weatherview 01:30
BBC News
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 Countryside 999 08:50 Don't
Get Done, Get Dom 09:20 Saints and
Scroungers 10:05 You've Been
Scammed 10:35 The Fantastic Mr
Feynman 11:35 HARDtalk 12:00 BBC
News 12:30 BBC World News 13:00
Coast 13:15 The Super League Show
13:55 Classic Mastermind 14:25
Lucky Jim 16:00 The A to Z of TV Gar
dening 16:45 A Taste of My Life
17:15 Journeys from the Centre of
the Earth 18:15 Vintage Antiques
Roadshow 19:00 Eggheads 19:30
Flog It! Trade Secrets 20:30 Great
British Railway Journeys 21:00 The
Great British Bake Off 22:00 The Mid-
wives - Expect the Unexpected 23:00
Family Tree 23:30 Newsnight 00:20
The Hairy Bikers: Restoration Road
Trip 01:20 India's Supersize Kids
ARD
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Tagesschau 09:05 Rote Rosen 09:55
Sturm der Liebe 10:45 Brisant 11:00
Tagesschau 11:05 ARD-Buffet - Leben
Ei genieRen 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben genieRen
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Panda, Goril
la Co. 17:00 Tagesschau 17:15 Bri
sant 18:00 Verbotene Liebe 18:50
Heiter bis tödlich - Morden im Nor
den 19:45 Wissen vor 8 - Zukunft
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15 Hu
bert und Staller 21:00 In aller Freund-
schaft 21:45 Report Mainz 22:15 Ta-
gesthemen 22:45 Menschen bei
Maischberger 00:00 Nachtmagazin
00:20 Alfons und Gaste 00:50 Mean
Streets
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Köln 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 Wahl 2013 im ZDF 21:00
Frontal 21 21:45 heute-journal 22:15
37 Grad 22:45 Borgia 23:35 heute
nacht 23:50 Neu im Kino 23:55 Bri
desmaids 00:00 heute-journal 01:50
SOKO Köln
WDR
07:15 Planet Wissen 08:15 hier und
heute 08:30 frauTV Sommerspecial:
Ich wollte anders leben! 09:00 Haupt-
sache ans Wasser! 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10 Nas-
horn. Zebra Co. 12:00 Panda, Goril
la Co. 12:45 WDR aktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Mord ist ihr Hobby - 66.
Der zwielichtige Monsieur Maxim
14:58 WDR aktuell 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05
hier und heute 18:20 Servicezeit
18:50 Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15 Aben-
teuer Erde 21:00 Quarks Co: Wenn
gedanken krank machen - Der Noce-
bo-Effekt 21:45 WDR aktuell 22:00
Die Heimkehrer: Gisela wagt Afrika
22:30 West ART 23:10 West ART
Meisterwerke: Siedlung Meerbeek,
Moers 23:15 Tagesschaum 23:25 Rob
Roy 01:35 Erlebnisreisen-Tipp
Discovery
07:20 Alaska: Surviving the last fron
tier 08:10 Salvage hunters 09:00
Desert Car Kings 09:50 Extreme en
gineering 10:40 Auction hunters
11:30 Rattlesnake Republic 12:20
Moonshiners 13:10 Really big things
14:00 How it's made 14:50 Baggage
battles 15:15 Inside West Coast Cus
toms 16:05 Dual survival 16:55 Cafe
racer 17:20 Wheeler dealers 18:10
Auction hunters 19:05 Mega world
20:00 Dirty jobs 21:00 Dangerous
Flights 22:00 Deadliest catch 23:00
Top hooker 00:00 Surviving the cut
01:00 Sons of guns 01:55 Dangerous
Flights
National Geographic
07:00 Scam city 08:00 The dog whis
perer 09:00 Snow leopard of Afghani
stan 10:00 Locked up abroad 11:00
Drugs Inc 12:00 The dog whisperer
13:00 The phantom cat 14:00 Mega-
factories 15:00 Scam city 16:00
Locked up abroad 17:00 Drugs Inc
18:00 Bid destroy 18:30 Aban
doned 19:00 Strippers: Cars for cash
20:00 Scam city 21:00 Wicked tuna
22:00 To catch a smuggler 23:00 Car
S.O.S 00:00 Wicked tuna 01:00 To
catch a smuggler
Animal Planet TLC
07:40 Four weddings US 08:30 LA
Ink: Criiefest 09:25 Miami Ink 10:20
LA Ink 11:10 NY Ink 12:00 Animal
cops Houston 12:50 Vets in the sun
13:15 Meerkat manor 13:40 Monkey
life 14:05 Ned Bruha: skunk whisper
er 15:00 Four weddings 15:50 Jon
Kate plus 8 16:15 Little people, big
world 16:45 Brides of Beverly Hills
17:10 My teen is pregnant and so am
118:00 Cake boss 19:00 LA Ink 20:00
Four weddings US 21:00 Here comes
Honey Boo Boo 22:00 Jo Frost's fami
ly SOS 22:55 Worst tattoos in Ameri
ca 23:45 Disappeared 00:35 Mystery
diagnosis 01:25 Here comes Honey
Boo Boo
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Atout 5 08:55 Nini Patalo 09:00 Ltle
Lili 09:15 Magic 09:30 Echo-logis
10:00 Flash 10:05 Télétourisme
10:30 Nec plus ultra 11:00 Flash
11:05 Roxy 11:35 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 Les escapades de
Petitrenaud 12:30 La vallée des uto-
pies 13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Cain 16:00 TV5Monde, le jour
nal 16:30 Questions pour un cham
pion 17:00 Flash 17:05 Ports d'at-
tache 17:55 Vestiaires 18:00
TV5Monde, le journal 18:20 L'invité
18:35 La petite chartreuse 20:05 Mu-
sique de Chambre 20:30 Journal de
France 2 21:00 Quand les poules au-
ront des dents... 22:30 Acoustic
23:00 TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 00:00 Les rescapés
01:30 Ports d'attache
Comedy Central
07:05 Heidi 07:25 Dommel 07:50
Hey Arnold! 08:15 Boes 08:35 My lit
tle pony 09:00 Seinfeld 09:50 Frasier
10:35 Community 12:30 Seinfeld
13:20 Frasier 14:05 Community
15:35 Psych 16:25 Anger manage
ment 16:50 Dharma Greg 17:35
Futurama 17:55 South Park 18:25
American Dad! 18:50 Psych 19:40 Fu
turama 20:00 South Park 20:25 Fami
ly guy 20:50 Workaholics 21:10 An
ger management 21:35 Dharma Si
Greg 22:25 Seinfeld 23:20 Frasier
00:10 South Park 00:35 Workaholics
00:55 Anger management 01:20
Seinfeld
Eurosport
08:30 Wielrennen:-Pro Cycling Chal
lenge USA 09:30 Tennis: US Open
13:00 Wielrennen: Pro Cycling Chal
lenge USA 14:00 Hockey: Europees
kampioenschap 21:30 Wielrennen:
Pro Cycling Challenge USA 00:00 At
letiek: WK 01:30 Zender uit de ether
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 Talk Asia 10:00 World
Business Today 11:00 CNN News
room 11:30 News Special 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 18:00 World Sport
18:30 News Special 19:00 Interna
tional Desk 20:00 Quest Means Busi
ness 21:00 Amanpour 21:30 CNN
NewsCenter 22:00 Connect the
World with Becky Anderson 23:00
Amanpour 23:30 World Sport 00:00
Piers Morgan Tonight 01:00 CNN
Newsroom Live from Hong Kong