I www.benikwinnaar.nl Ben jij winnaar? Big Five in Afrika Deze week verloten we iedere dag een razendsnelle 8 inch tablet PC t.w.v 189,99* Doe mee en je weet het meteen! a.€2995, Mondial Tours ^11 maandag 19 augustus 2013 Compacte en krachtige tablet met luxe lederen tablet hoes met Multi Core processor en 3D graphic engine. Daarnaast voorzien van gebruiksvriendelijke Android 4.1 soft ware. Geschikt voor alle video/foto/muziekbestanden en voor zien van de gebruikelijke extra tablet toepassingen waaronder 2 foto/videocamera's. Qua design een lust voor het oog: zeer licht en dun met een elegante witte behuizing en een achter zijde van geborsteld aluminium. ZO WERKT HET BENIKWINNAAR SPEL: bezoek onze speciale benikwinnaar actie website op www.benikwinnaar.nl Vul je e-mail adres in en klik op de benikwinnaar button. Met een druk op de knop weet je of je winnaar bent of niet. Niet gewonnen is niet getreurd, je kunt de hele week meespelen dus kans genoeg. Actie loopt tot 25/8/2013. Big Five in Afrika Reisperiode en prijs per prijs 2013 persoon 15-daagse verrassende rondreis Zuid-Afrika Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen DOE GRATIS MEE EN WIN!! Officiële verkoop adviesprijs. Winnaars ontvangen hun tablet binnen 15 werkdagen na afloop van de actie. Gewonnen prijzen zijn niet inwisselbaar voor geld en over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Woensdag 9 oktober v.a. 2995,- t/m woensdag 23 oktober Er bestaan al eeuwenlang banden tussen Zuid-Afrika en Nederland en ook nu nog oefent deze smeltkroes van culturen met zijn fascinerende landschappen en ongeëve naarde rijke natuur een onweer staanbare aantrekkingskracht op ons uit. Heeft u dit afwisselende land ook altijd al eens willen bezoeken? Laat deze kans dan ook niet voorbij gaan!! Wij bieden u een on vergetelijke rondreis langs de hoogtepunten van Zuid-Afrika, van Johannesburg in het noordoosten tot Kaap de Goede Hoop in het zuiden. Maak samen met uw krant deze on vergetelijke rondreis, geniet van de heer lijke temperaturen, de vriendelijke en gast vrije bevolking en sluit ZuidAfrika in uw hart! Reisprogramma Dagl: Heenreis Dag 2: Aankomst Johannesburg - Pretoria Dag 3: Johannesburg - Krüger National Park Dag 4: Safari in Krüger National Park - Hazyview Dag 5: Panorama Route Blyde River Canyon, Dag 6: Hazyview - Johannesburg - Port Elizabeth Dag 7: Stadsrondrit Port Elizabeth Dag 8: Port Elizabeth - Tsitsikamma National Park-Knysna Dag 9: Knysna - Oudtshoorn Dag 10: Oudtshoorn - Stellenbosch, DagU: Stellenbosch- Kaapstad Dag 12: Kaap de Goede Hoop Dag 13: Vrije dag of facultatieve ex cursie Robbeneiland (prijs 80,00 p,p.) Dag 14: Afscheid Dag IS: Aankomst Amsterdam Inclusief Vlucht Amsterdam-JohannesburgAm- sterdam Binnenlandse vlucht volgens program ma Rondreis per comfortabele touringcar 11 overnachtingen in prima 3- en Asterr- enhotels in tweepersoonskamer met bad/wc en 1 overnachting in een Rest camp in het Krüger Park in een "ronda- val" met douche/wc en airco 12 x Zuid-Afrikaans ontbijt, 11 x lunch en 12 x avondeten Safari In het Krüger Park Kabelbaan Tafelberg Alle entreegelden volgens programma Lokale reisleiding Nederlandse sprekende reisbegeleiding gedurende de hele reis Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagpro gramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel, (053) 484 25 26, maan dag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur of per email: lezersreizen@mondiaWours.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40