O fllensenlinq.nl üvs/Jedan 38 Ifamilieberichten maandag 19 augustus 2013 Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat na een werkzaam leven, doch moeilijke laatste levensperiode is overleden mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Cornelis Paauwe 15 februari 1929 16 augustus 2013 Yerseke: S.C. Paauwe-Blok Nisse: Leo Paauwe Ada Steketee-Paauwe Linet en William, Stefan, Lizzy Leonie en Gert, jo-ann Zeewolde: Jan Paauwe Janny Paauwe-van den Berge Linda en Kees, fenny, Kris Jan-Kees en Anneke, Remco, Danny Wilco en Jo-ann Yerseke: Ida de Braal-Paauwe Jan de Braai Willem en Corina Christiaan en Monique, fan Adriaan Moerplein 73, kamer 2059 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt woensdag 21 augustus om 13.50 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum De Haven, Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Moerzicht, woning 79, voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als Zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager en oom Kees Paauwe Kruiningen: C.S. Goedegebuure-Blok Paul en Cathelijn en kinderen Onverwacht is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Lena Stoel - van Felius echtgenote van Anthonie Stoel 11987 in de leeftijd van 92 jaar. Zierikzee, Adri en Leen Angel ique f en Frank Carola Mirelle en Mariko Brouwershaven, Hannie en Dick f Marcel en Sylvia Arnold en Sylvia Zierikzee, Mario en Laura Mika en achterkleinkinderen Zierikzee, 16 augustus 2013 Allévo "Cornelia", afdeling "Hoge Duin" Correspondentieadres: Familie A.J. van der Have - Stoel Deurloostraat 9,4301 VV Zierikzee Woensdag 21 augustus zal er om 13.15 uur een samenkomst worden gehouden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo "Cornelia" voor de liefdevolle zorg en aandacht. Nooit klagend, nooit vragend Je lasten in stilte gedragen. Je wilde niet weg, je wilde bij ons zijn en leven door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht, maar over het lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven blijft voor altijd in ons voortleven. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij ons achterlaat, geven wij u kennis dat te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, mama, schoondochter, zus, schoonzus en tante Sandra Martha Pierre de Koning-van Poecke echtgenote van Bas de Koning Oostburg 14 december 1969 t Sluis, 16 augustus 2013 Sluis: Bas Joost f en Floris Maasdam: Leen en Adrie de Koning Retranchement: Reggy en Nathalie Tigo en Kai 's Gravendeel: Diana en Leo Lisanne en Lennaert Correspondentieadres: Kloosterstraat 12 4524 BL Sluis De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 22 augustus 2013 om 11.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend bent u in de gelegenheid om te condoleren. We zullen Sandra in besloten kring naar het crematorium begeleiden. Geen bezoek aan huis Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je naam staat in ons hart geschreven, het eind kwam veel te gauw. Maar in onze gedachten blijft steeds leven, je liefde, vriendschap, zorgzaamheid en trouw. Lieve Sandra, we gaan je zo vreselijk missen. Haarlem: Eric en Els Laura Romy Deborah Wij zijn verdrietig vanwege het overlijden van Sandra de Koning Sandra was in onze praktijk werkzaam als praktijkondersteunster. Zij was een gedreven vrouw met wie het fijn was samen te werken. Zij was prettig in de omgang en was erg begaan met haar patiënten. Haar doorzettingsvermogen was bijzonder. Wij zullen haar missen- Wij wensen Bas, Floris en familie en haar vrienden veel sterkte toe. Anja, Hanneke, Joyce, Linda, Nelke, Suzie en Paul Huisartsenpraktijk de Bruijckere We zijn er stil en verdrietig van; Sandra de Koning de dappere mama van ons klasgenootje Floris, is overleden. We wensen Floris en zijn papa heel veel kracht toe om dit verdriet te dragen. Bas, Kay, Maurits, Minouche, Saartje, Tibo, Toni, Xu en ouders. Heel bijzonder, heel gewoon; gewoon een heel bijzonder persoon Sandra de Koning mama van Floris, leerling in groep 4, is veel te vroeg overleden. We wensen Bas, Floris en familie veel sterkte toe. Namens alle leerkrachten, kinderen en ouders van basisschool Sintjan. Lieve Sandra Bedankt voor je warme vriendschap. Wat zullen we jou en je optimisme missen. Wij wensen Bas, Floris en familie heel veel kracht en sterkte toe. Peter en Cindy, Tom en Jelle Werner en Janca, Y/se en Sanne Wat kan ik anders doen voor haar van wie ik zoveel heb gehouden dan droef van geest te bidden dat Heiligen en Engelen haar eeuwig zullen behoeden. Kees Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Cornelis van Iwaarden - Kees - in de leeftijd van 88 jaar. Kapelle: Dina van Iwaarden-van Es Hoek: Koen Ina Marina en Pepijn, Jasmijn Nick en Cathelijne, Anne-Lynn, llyse Rens en Valeska, Esmee Leonard en Rozemarijn John Kapelle: Kees en Donny Vince en Anne Sven Hulst: Albèren Chantal Ralph Rick 18 augustus 2013 Bruëlisstraat 82 4421 CS Kapelle De dankdienst voor zijn leven, geleid door Ds. L.C.P. Deventer, wordt donderdag 22 augustus om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condo leren. En nu, wat verwacht ik, 0 Heer! Mijn hoop, die is op U. psalm 39:8 Dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend en beseffend dat het een voorrecht was hem zo lang in ons midden te mogen hebben, geven wij met droefheid kennis dat zacht en kalm is overleden, onze lieve vader, opa en overgrootvader Pieter Komejan echtgenoot van Jozina Komejan - de Bel 115-10-2012 in de leeftijd van ruim 95 jaar Kruiningen, 1-11-1917 Krabbendijke, 17-8-2013 Veldhoven: Jopie en Jo Karelse - Komejan Kruiningen: Anton Komejan (in liefdevolle herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 'Nieulande' voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Nieulande' Correspondentieadres: Koepel 6, 5502 VK Veldhoven Persoonlijk afscheid nemen is mogelijk op woensdag 21 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van 'Nieulande' ingang Nieulandestraat te Krabbendijke. De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. W. Quak, wordt gehouden op donderdag 22 augustus om 13.00 uur in het verenigingsgebouw aan de Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38