Een Hastens bed Winterzon op Madeira FZC Dit is de laatste doe mee win actie van de Zonnige Zomerweken. Mis het niet en meld u aan! 8 dagen volpension met: 114 korting -i- gratis 2 excursies Bioemeneiiand Madeira Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties ABONNEE j Abonnees van de PZC hebben altijd een streepje voor. Ook tijdens de zomer organiseren we diverse activiteiten waar aiiéén abonnees aan kunnen deelnemen. Kijk op www.pzc.nl/abonneevoordeei voor de meest actuele acties. Week 33: Maak kans op een Hastens bed t.w.v. 5.000,- Hoe werkt het: Ga naar www.pzc.nl/abonneevoordeel Selecteer de actie 'meid aan win HASTENS BED Vul het inschrijfformulier volledig in (minimaal de velden met een www.pzc.nl/abonneevoordeel zaterdag 17 augustus 2013 Luxe 8-daagse volpension vliegreis vanaf slechts 669,- p. p. Uitstekend 4-sterren hotel Winterzon volpension 114 korting per persoon! Gratis: water wijn tijdens de maaltijd Gratis: 2 uitstapjes V madeira inlands ZZovtkiet... Voorwaarden: De Doe mee Win actie is ALLEEN bestemd voor onze abonnees. Inschrijvingen van niet abonnees worden niet meegenomen in de trekking De winnaar wordt via ons computersysteem at random geselecteerd. Aanmelden voor de weekprijs van week 33 kan tot en met dinsdag 20 augustus 2013. De winnaar ontvangt bericht. Ei vindt geen andere correspondentie over deze actie plaats. Aan deze actie kunnen geen rechten worden ontleend Hoge bergen, watervallen, mooie baaien met ruige rotskusten, gemoedelijke dorpjes en geurende bloemenzeeën. Dat is Madeira! Door het milde klimaat en prachtige 'levada' paden is Madeira ook in de winter een waar wandeiparadijs! Boek nu deze unieke lezersreis voor een senioren vroegboekprijs en maak kennis met de ongerepte natuur, de vriendelijke bevolking en de levendige hoofdstad Funchal. Samen met de reisleidingontdekt u de mooiste plekjes van de stad. U wordt per bus naar het Park Santa Catarina gebracht en maakt een wandeling door het sfeervolle oude centrum, langs de kathedraal en de populaire markt. Halverwege is er tijd voor een kopje koffie. U gaat per bus terug of blijft in de stad om te win kelen, een terrasje te pakken, of met de kabel baan de berg op te gaan. Het tweede uitstapje bestaat uit een 2-daags hop on-off bus ticket. U stapt in wanneer het u het beste uitkomt en maakt een prachtige ritincl.audiotournaaro.a. het pittoreske visserdorp Camara de Lobos. Inclusief: RetourvluchtAmsterdam - Funchal met Transavia (Economy) Luchthavenbelastingen brandstofheffing Retourtransfer luchthaven - accommodatie 7 overnachtingen in hotel Savoy Gardens 7 x ontbijt, lunch diner buffet water en wijn tijdens de maaltijden •Nederlandse hostess Vi dag excursie Funchal 2 daags 'Hop on hop offbus ticket Hotel Savoy Gardens Funchal Beleef bioemeneiiand Madeira in stijl, met een verblijf in het luxe adults only hotel Savoy Gardens, op een heuvel, ca. 2 km van het centrum en 500 m van de winkels. Vanuit het bubbelbad op het dakterras heeft u een over weldigend panorama uitzicht over zee. Geniet na een intensieve wandeling van de sauna of massage in het spacentrum, gevarieerde gerechten en show cooking in het restaurant, muziek en dans in de bar en een goede nachtrust in uw ruime, comfortabele kamer. 'Prijs: vanaf €669,-p.p. Prijs is o.b.v. 2 personen in een tweepersoons kamer. Prijs is exclusief eventuele vluchttoe- slagen, 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. De genoemde prijs is een 'vanafprijs' en beperkt beschikbaar op o.a. 23 januari. De overige actuele vroegboekprijzen per vertrek datum vindt u in de webwinkel. Boek snel en voor 31 augustus, want op=op Vertrek op donderdag van 4 november 2013 t/m 24 februari 2014 Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. '50+ Wegener Winter zonpakker Madeira'. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 58