anjomwj Colofon Try 'oor betaalbar Adrie Clarisse Uitvaartverzorqi amilieberichten fTlens9nlinq.nl zaterdag 17 augustus 2013 familieberichten I 39 Ivonne de Kok - Pieters Truus Janse-Moerdijk Piet Hoondert Wim de Reiger Richard Trompert Nel de Visser-Coppoolse Maria Wilhelmina Mannaart - de Reus Ko van de Weele en Jannie van de Weele-Verschrage Florimond Francis van Meir Adriaan Antoine van Zwieten De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde we Dillenburglaan 63, Goes-0113-216815 www.uitvaart.vg Janneke den Besten Ditsy den Besten -J Langs deze weg willen wij u bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere hartelijke en warme blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en partner Wij zullen haar in onze herinnering houden als iemand die bij velen geliefd was. Familie de Kok Familie Stockman Terneuzen, augustus 2013 Voor de vele blijken van medeleven tijdens ziekte en overlijden van mijn innig lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk bedanken. Uw belangstelling was en is een grote steun. Piet (anse Peter en Thérése Jesse en Sanne )ohn en Marjolijn Tibo Rilland, augustus 2013 Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Voor uw blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa betuigen wij u onze welgemeende dank. J. Hoondert-Simonse Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Lewedorp, juli 2013 Uw medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat mijn innig geliefde man, onze zorgzame pa en lieve opa niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. Corrie de Reiger - Deurloo Kinderen en kleinkinderen Kapelle, augustus 2013. Heel veel dank voor de warme aandacht die wij kregen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Deze steun heeft ons goed gedaan! Ineke, Amanda Mark, Patricia Michel, Marloes Sjoerd Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa betuigen wij u onze oprechte dank. K.l. Clarisse-Caljé Kinderen en kleinkinderen Biggekerke, augustus 2013 In plaats van kaarten Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Wij kijken als familie terug op een mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat zij in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Noord gouwe, André en Ellen de Visser, Sam Serooskerke, Eric en Eline Quartel, Rick 12 augustus 2013 were hanged on the highest hill. Mother o'mine, O mother mine! I know whose love would follow me still. Mother o'mine, O mother mine! Rudyard Kipling Onze harten zijn zwaar na het verscheiden van onze geliefde moeder, oma en schoonmoeder. Echter, de overweldigende belangstelling en hartverwarmende bewijzen van medeleven, die wij hebben ondervonden na haar overlijden, doen ons beseffen dat we niet alleen staan in ons gemis en verdriet om Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost die we daaruit hebben geput. Uw betrokkenheid hebben we zeer gewaardeerd. Jacques Mannaart en Baris Cantimur Elian Moshos-Mannaart en Panagiotis Moshos Linda Mannaart Lisa de Nijs en Mischa Dehing Esther de Nijs en Bastiaan Cuijpers Terneuzen, 17 augustus 2013 Zoveel bloemen, kaarten, brieven... Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele steunbetuigingen die wij ontvingen na het plotseling heengaan van onze lieve pa en ma, opa en oma Wij danken u allen hartelijk. Blenheim (Nieuw-Zeeland): Jolande van de Weele en Gerard van Antwerpen Dagmar Niels Nieuwdorp: Margriet en Peter Baert-van de Weele Geoffrey Thomas Milan Nieuwkoop: Erik en Marieke van de Weele-Houdijk Isabelle Robbert Angelique Nieuwdorp, augustus 2013 Ik dank u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn broer - Floor - Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn mij tot steun bij het verwerken van dit verlies. L. van Meir Terneuzen, augustus 2013. Voor de vele blijken van medeleven zowel tijdens zijn ziekte, als na het overlijden van mijn zorgzame man en mijn lieve vader willen wij u hartelijk bedanken. Uw belangstelling is ons tot grote steun geweest en hebben wij als hartverwarmend ervaren. Marianne en Francis van Zwieten IJzendijke, augustus 2013 7-08-2003 17-08-2013 UITVAARTVERZORGING V-/ Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39