Wat blijft is Q familieberichten UR Francina van Gelderen fa milieberi chtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Jan Maas 38 I familieberichten Hlensenlinq.nl Dankbetuiging Jullie belangstelling bij het overlijden van onze Jan heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze dank. Familie de Doelder Voor de wijze van medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Wilhelmina Elisabeth de Klerk - Vader Mina willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. Fam. de Klerk Arnemuiden, augustus 2013 Dankbetuiging Anna de Krijger - Rammeloo Gerard Vleeskens De vele belangstelling en het warme medeleven dat wij hebben mogen ervaren tijdens het ziekteproces en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en mijn lieve, zorgzame moeder Leuntje Eckhardt-Otte - Lenie - is door ons erg gewaardeerd. Omdat het niet mogelijk is u allen persoonlijk te benaderen, willen wij u op deze manier daarvoor hartelijk danken. Gerard Eckhardt lantine Kruiningen, augustus 2013 DANKBETUIGING Het gemis zal altijd blijven, de lege plek doet erg veel pijn, maar in gedachten zal zij altijd bij ons zijn. Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame ma en (super-)oma Jobina Rijk-de Winter Dit heeft ons veel troost gegeven en daarvoor willen wij u oprecht bedanken. Kinderen en (achter)kleinkinderen familie Rijk Kloosterzande, augustus 2013 Jak Flemm De belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk en het hartelijk medeleven dat wij van u ontvangen hebben tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en overoma Maria van der Maas-Clement heeft ons heel goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. Kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen Goes, augustus 2013 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Maas M.B.R.D. Colsen Terneuzen, augustus 2013 zaterdag 17 augustus 2013 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Ook uw aanwezigheid bij haar afscheidsdienst en begrafenis heeft ons erg gesteund. Namens de familieA.M. Beute-van Gelderen Terneuzen, augustus 2013 weduwe van Johan de Krijger 20-8-1928 16-7-2013 Aan één ieder die op enigerlei wijze tijdens haar leven wat voor haar betekend heeft. Aan allen die betrokken waren tijdens haar ziek zijn. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden betuigen wij u onze oprechte dank. Philippine, augustus 2013 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Speciaal dank aan de verzorgers van Blauwe Hofke in Hulst en van Hospice Zeeuws Vlaanderen in Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Jos Vleeskens-Schelstraete Kinderen en kleinkinderen. Terneuzen, augustus 2013 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. Gerda Flemm - de Lijser Kinderen en kleinkinderen. Zuidzande, augustus 2013 de emotie...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38