Oya/Jsilsn O IHensenlinq.nl Veronika Maria Koulen-Van den Bruele Vera zaterdag 17 augustus 2013 familieberichten I 37 Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, bloemen, geschenken en attenties, die wij bij ons 65-jarig huwelijk mochten ontvangen. C.H. Meijaard en N. Meijaard-Hoogesteger Wemeldingse Zandweg 32 4424 CP Wemeldinge augustus 2013 Op woensdag 28 augustus 2013 zijn Jo en Annie de Bakker 50 jaar getrouwd. U bent welkom om op deze dag onze ouders te feliciteren in "Brasserie Truffino" (Blauwe Hoeve) in Hulst tussen 16:30 en 18:00 uur. Tot dan. Kinderen en kleinkinderen. Steensedijk 53 4561 GL HULST Vreedzaam is van ons heengegaan, onze lieve en zeer beminde moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Franklin Alwin Koulen (1922-1985) Lemgo (Duitsland) Amersfoort 23 mei 1921 13 augustus 2013 Albert, Paul, Barbara f, Patrick, Ingrid, Mark, Katja, Patricia Joan, Klaus, Francis, Gert, Margo Natascha, Marcel, Milou, Corinne, Sarah-Jane, Felix, Patrick, Julia, Jason, Sophia, Maxwell Floris, Jo, Steve, Stefan, Christian Rosa, Seelan, Theo Familie, vrienden en kennissen kunnen afscheid nemen van Vera op dinsdag 20 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wij gedenken het leven van Vera op woensdag 21 augustus om 13.30 uur tijdens een bijeenkomst in de aula van uitvaartcentrum Monuta Terneuzen, aansluitend begraven wij Vera bij haar echtgenoot Frank omstreeks 15.00 uur op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in grand café 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen, alwaar u ook gebruik kunt maken van de koffietafel. Wij willen de medewerkers van Birkhoven Zorggoed hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging van Vera. Correspondentie: Paul Koulen Van de Lagemaathof 51, 3833 HW Leusden. Als u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze annonce als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij vernomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid Tinus Neele Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van a.v. "Barbus conchonius"| Middelburg 15-08-2013 Het herstel leek zo voorspoedig, maar toch is plotseling overleden onze dierbare zwager en oom Tinus Neele Wij wensen Cora, Jolanda, Ronald, Maurice, Nona en de kleinkinderen veel sterkte toe. Peter en Tiny René Ronald en Ineke Neven en nichten Voor ons veel te vroeg, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dappere schoondochter, lieve schoonzus en tante Ine Kaland-de Groene Wij wensen |an en de kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Domburg: Vrouwenpolder: Goes: Goes: Vrouwenpolder: Marie Kaland-Minderhoud Lou en Marjan Vermeulen Rens en Sandra tan Willem en Agathe Michel en Marieke Neven en nichten Vrouwenpolder, 16 augustus 2013 Verdrietig moeten we afscheid nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante. Ine de Groene echtgenote van Jan Kaland in de leeftijd van 62 jaar. Kapelle: Ary de Groene Jitske de Groene-v.d. Meulen Bosma Janet Peeters-de Groene Goes: Carel Peeters Aico de Groene Goes: Karin den Heijer neefjes en nichtjes Maurik, 14 augustus 2013 V Een leven nog zo klein en pril een leven nog zonder eigen wil. Nog veilig geborgen in moeders schoot vond jij in rust een stille dood. Negen maanden had je bijna volbracht, maar we hebben tevergeefs gewacht, je was zo mooi, zo zacht, zo fijn, heel even mochten we bij je zijn. Hoe we van je houden zul je nooit weten, maar wij zullen je nooit vergeten. Verwachting en vreugde en uitzien naar een blije toekomst zijn plotseling geworden tot diep verdriet. Dylan Noah Stroo 12 augustus 2013 t 23.20 uur 480 gram 28 cm Sander en Esmiralda Nieuw Bonedijkelaan 135,4382 HD Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ons bereikte het droevige bericht dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze mede- bewoner en ex- bestuurs lid van de vereniging. Dee Naerebout Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. Bewoners Residentie Strandveste Vandaag bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Jet de Regt-Lintvelt Zij was gedurende bepaalde periodes van haar leven betrokken bij Ter Valcke, als administratief medewerkster, als lid van de cliëntenraad en als vrijwilligster. Wij zullen haar warme persoonlijkheid en humor missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers en cliëntenraad Ter Valcke SVRZ Ter Valcke, Centrum voor Zorg en Revalidatie Ruud de Groot, locatiemanager Bedroefd zijn we door het verlies van mijn broer, vriend en onze oom Dingenis Huibrecht van de Velde -Dies- P.M. Daniëlse-van de Velde Ds. H. Boersmastraat 9 4481 CC Kloetinge Verdrietig zijn wij i.v.m. het onverwacht overlijden van ome Bram Lya, Peter en Christien Vermaire en kinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster en collega Corrie Zonnevijlle-Goeman Na een dapper gedragen ziektebed heeft zij uiteindelijk deze strijd niet kunnen winnen. Ons medeleven gaat dan ook uit naar haar man |an en zoon Rens. wij wensen ze veel sterkte toe met het dragen van dit zware verlies. Met innige deelneming personeel en directie J.C. Dekker B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37