Alghero Carcassonne Egyptische politie schiet met scherp BUITENLAND 9 3 dagen luxe in het mooie Twente Vluchten vanaf Ciampino SPECIALE LEZERSAANBIEDING Ook op aanvallen op henzelf zul len agenten en militairen met vuurwapens reageren. Eerder op de dag meldde de staatszender dat honderden aanhangers van de Moslimbroederschap in Egypte een overheidsgebouw in de hoofd stad Cairo hadden bestormd. Het gebouw was verlaten. Het aantal doden na de geweldda dige confrontaties tussen aanhan- Kinderporno-koning De Ier Eric Marques (28) is de grootste verspreider van kin derporno wereldwijd. Hij biedt toegang tot meer dan 1 miljoen foto's van kinderen die worden verkracht of gemar teld. Dit stelden de VS gisteren voor een rechtbank in Ierland. Transplantatie stopt China zegt geleidelijk te gaan stoppen met het transplante ren van organen van geëxecu teerde gevangenen. Chinezen zien de gedwongen orgaando natie als een kans voor de mis dadigers om in het reine te ko men. gers van de afgezette president Mursi en de veiligheidsdiensten is sinds woensdag gestegen tot bo ven de vijfhonderd. Nederlandse bedrijven hebben wegens het oplopende geweld in Egypte hun kantoren voorlopig gesloten of hun activiteiten aange past. Dat geldt voor onder meer Shell en Heineken. Luchtvaart maatschappij KLM liet weten zijn vluchten van en naar de Egypti sche hoofdstad Cairo aan te pas sen in verband met de onrust. KLM vliegt vijf keer per week op en neer van Schiphol naar Cairo. Vrouw optillen: ontslag Het optillen van zijn zwangere echtgenote heeft een Duitse maga zijnmedewerker (21) zijn baan ge kost. De man zette de vrolijke fo to op Facebook, terwijl hij thuis zat wegens rugklachten. De rech ter in Krefeld stelde hem gisteren in het ongelijk in een rechtszaak. Metro stil voor film Praag legt een belangrijke metro lijn drie dagen plat voor opnames van de Hollywoodfilm Child 44, Een woordvoerder liet gisteren weten dat de treinen van metro lijn B in het centrum van 23 tot 25 augustus in de ochtend- en avondspits niet zullen rijden. Touroperators hebben excursies zoals jeepsafari's en boottochten afgezegd. Van Thomas Cook (Neckermann) zijn gisteren nog wel twee volle vliegtuigen naar Marsa Alam en Hurghada vertrok ken. In de laatstgenoemde bad plaats kwam woensdagnacht nog een demonstrant om. De Tweede Kamer praat maandag met de Egyptische gemeenschap in Nederland. ChristenUnie-Ka- merlid Joël Voordewind maakt zich grote zorgen over het geweld tegen christelijke minderheden als de kopten in Egypte. 33 doden bij bommen Zeven bomaanslagen hebben gisteren in de Iraakse hoofd stad Bagdad aan zeker 33 men sen het leven gekost. Meer dan 100 mensen raakten gewond. Dat heeft een bron binnen de politie gezegd. Een bom ging af vlakbij een ministerie. Mariniers nog vermist Duikers zijn nog steeds op zoek naar 18 bemanningsleden van de Indiase onderzeëer die woensdag explodeerde. Ge vreesd wordt dat allen om het leven zijn gekomen. Een paar bemanningsleden wisten tijdig van de boot af te springen. Höt'èl Sallandse Heuvelrug VRIJDAG 16 AUGUSTUS 2013 Boeken? Ga naar www.hotelsallandseheuvelrug.nl/actie of bel: +31(0)548 - 516 900 naar de afgrond Twee jonge mannen tussen de puinhopen van het tentenkamp op de Rabaa Adawiya-plein in Cairo. Dat werd woensdag ontruimd door de politie, foto Khaled Elfiqi/EPA CAÏRO - Als overheidsgebouwen in Egypte worden aangevallen, zullen leger en politie met scherp schie ten, meldde de staats-tv gisteren. DUBLIN PEKING KREFELD PRAAG BAGDAD MUMBAI Kijk op Ryanair.com voor-meer informatie. Vluchten vanaf Eindhoven. Vanuit het 4-sterren Fletcher Hotel-Resfaurant Sallandse Heuvelrug ontdekt u de prachtige natuur van natuurgebieden De Borkeld en Hollandse Schwarzwald. Het hotel beschikt over vele faciliteiten, zoals binnenzwembad, sauna, restaurant, bar, terras en bowlingbanen. Rijssen Overijssel Prijs is o.b.v. een standaard 2-persoonskamer. etckiaief toeristenbelasting (€2 p.p. p.n.) en reserveringskosten f€S per boeking). Geldig Um 30-11-2013. Welkomstdrankje 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2-gangen keuzemenu op de dag van aankomst (hoofdgerecht en keuze uit een voor- of nagerecht) Informatiepakketje van de 'omgeving inclusief fiets- en wandelroutes Gratis parkeren Gratis draadloos internet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 9