Colofon M O (llens0fllinq.nl Ldl Twitter HJ Facebook El Arij van Oostenbrugge Francien van Hove - Uijl BART ROOK Van der Hooft Uitvaartzorg amilieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio datum 2013 familieberichten I 39 Een hand, een kaart, een gebaar doet zo goed als je iemand die je liefhebt verliezen moet... Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Marja en Guus Fennet - van Hove Michel en Nicole Nick Jan Mark Richard en Hélène Maartje Sil Renesse, augustus 2013 De warme belangstelling die wij hebben gekregen in de vorm van kaartjes en bezoekjes na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa hebben ons goed gedaan. Bep Rook Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, augustus 2013 Plaats Naam Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande WTJ volg ons op HT3 like ons op Wij willen iedereen bedanken voor zijn/haar gebaar van medeleven bij het overlijden van onze (schoon)vader en opa Fam. Scheele - van Oostenbrugge C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen, iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39