Martinus Urbanus Neele Tinus Dee Naerebout Abraham Vermaire Henriëtte Charlotte de Regt - Lintvelt Jet 38 1 familieberichten vrijdag 16 augustus 2013 0 dlensenlinq.nl Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. a Tot op het laatste moment, het wilde niet. meer..... Onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze dierbare man, vader en opa Kerkwerve 14-08-1943 - Goes 15-08-2013 In de leeftijd van 70 jaar. Middelburg: Cora Neele - Seits Jolanda en Ronald Verburg Robbin, Kim, Bart Maurice en Ilona Neele Tanja, Wesley Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 238, 4337 KZ Middelburg De crematieplechtigheid zal dinsdag 20 augustus plaatsvinden om 13.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 12.15 - 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Tinus in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we met het overlijden van mijn geliefde zoon en onze broer Tinus Neele op 70-jarige leeftijd. N.E. Manni-Hart Koos en Cor Banus (essie (in herinnering) Cora Bas (in herinnering) nichtjes en neefjes Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Wij hebben afscheid moeten nemen van onze broer en zwager Rotterdam 4 maart 1944 Vlissingen 14 augustus 2013 Heelsum: Frans en Mans Vlissingen: Hein en Patricia Vlissingen: Hanny Boulevard Bankert 152 4382 AC Vlissingen De crematie vindt plaats op dinsdag 20 augustus om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij vanaf 14.00 uur samenkomen in Hotel-Brasserie De Leugenaar, Boulevard Bankert 132, 4382 AC Vlissingen. Dee hield veel van bloemen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve ma en oma Emmy Marie |oseph Apers-de Smet echtgenote van Alex Apers t Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Koewacht: Diana en Carlos van Regenmortel-Apers |immy en Suzanne Debby Oost-Souburg: Roderic en Miranda Apers-Vaal Noa Esra 14 augustus 2013 Verzorgingshuis De Lange Akkers, Beukenlaan 2. Koewacht Correspondentieadres: Zwingelstraat 4,4576 DA Koewacht U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst,- op zondag 18 augustus van 12.00 tot 12.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 20 augustus om 10.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Hemelvaart te Zuiddorpe, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Will u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. VeelJijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart Na een periode van afnemende gezondheid is, toch nog onverwacht, overledenmijn lieve man, onze vader, onze schoonvader, geweldige opa en ouwe-opa - Bram - 6 juni 1925 t 14 augustus 2013 het is goed zo" Terneuzen Annie Vermaire-van Hijfte MiddelburgTonny en Illy Vermaire Middelburg Rudi en Marjo Vermaire Veerle en Marcel - No mi Tessa en Allard Diepenbrockstraat 55 4536 GJ Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd wordt gehouden op dinsdag 20 augustus om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, wilt u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Enkele weken na het overlijden van zijn vrouw is na een kortstondig ziekbed overleden onze broer en zwager Andries Geertse Vlissingen: Jaap en Rie Bep 's-Gravenpolder: Adri en Matti Overleden op 53-jarige leeftijd onze schoonzus en tante Corrie Zonnevijlle - Goeman Wij wensen haar man Jan en zoon Rens veel sterkte. Adrie en Elda Nico Annie en Jan neven en nichten Lieve Corrie, Na een moedige en dappere strijd is van ons heengegaan onze lieve vriendin Corrie Zonnevijlle-Goeman We zullen je missen. fos en Anja Simonse en kinderen lohan en Betsie Zuidhof en kinderen Tot ons verdriet moeten wij afscheid nemen van onze geliefde zus,schoonzus en tante Marie de Jonge-Grim Nellie en Leen Yo en |an (in herrinnering) Wim en Rini fan en Koos Piet en Greta Neven en nichten Wij wensen onze zwager en oom Jan en zijn (klein) kinderen veel sterkte toe. Bedroefd heben wij kennis genomen van het overlijden van de echtgenote van onze biljartvriend Jan en de moeder van onze vrienden Sjaak en Bert Marie de Jonge-Grim Wij leven mee met Jan, Sjaak en Bert en de overige familie en wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Biljartclub 'De Poedel' Heinkenszand Verdrietig hebben wij afscheid genomen van weduwe van Johannes Marcus de Regt Amsterdam, 4 februari 1925 t Goes, 14 augustus 2013 Wij herinneren ons haar liefde, kracht en humor. Kinderen en kleinkinderen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 19 augustus om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Correspondentieadres: Schippcrswcgeling 24, 4461 RR Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38