üyarJadüii -ti 34 Ifamilieberichten dinsdag 13 augustus 2013 fll0nsenlinq.nl Zo lang bij ons geweest niet willen vertrekken en toch los moeten laten het lichaam kon niet meer. Aan het einde van een veelzijdig en gelukkig leven, waarin het haar zwaar viel de beperkingen van de laatste periode te aanvaarden, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma ara arting uzanna djoone - d)uus - weduwe van Leenden Adrianus Boone en levenspartner van Antoon van Gent in de leeftijd van bijna 95 jaar. Doetinchem.- Anneke en Jan Bastiaanse-Boone Saskia en Hans, Mant, Britt Guido en Ingeborg, Luca, Noa Vlissingen: Suzy en Rinus Sinke-Boone Martin en Petra, Dagmar, Inger Evelyn en Erik, Vera, Iris Vlissingen, 7 augustus 2013 Correspondentieadres: S.H. Sinke-Boone Singel 169 4381 VG Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Verpleeghuis Ter Reede, woning 3 aan de Vondellaan, voor de liefdevolle zorg en aandacht. Job 12:9 en 10 Op het aller-onverwachts is door de Heere uit dit leven weggerukt onze zeer gewaardeerde medewerker Kees Bouwense Zijn trouw, interesse en spontaniteit zullen wij niet vergeten. Sterke de Heere het gezin, zijn familie, vrienden en ook ons in dit grote verdriet. Leo en Annie Joosse Bram Wisse Adriaan Sturm Andrea Matthijsse In verband met dit overlijden zal onze winkel donderdag 15 augustus de gehele dag gesloten zijn. Bike Totaal Leo Joosse Dorpsplein 14 4363 AC Aagtekerke Anna Jacoba Kieboom - Sarneel - An Bedroefd geven wij kennis dat na een moeilijke periode van ons is heen gegaan, mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en over-opa Wilhelmus de Bruijn Wim Vrouwenpolder, 19 februari 1935 Lewedorp, 10 augustus 2013 Vrouwenpolder: Bets de Bruijn - de Visser Simon en Wilma de Bruijn Simone en Peter, Sem Melanie en Rico Jaco en Sandra de Bruijn Mar ij e Schoolstraat 27 4354 AJ Vrouwenpolder Wim is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 15 augustus van 19.30 - 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 16 augustus om 13.00 uur in de Protestantse Kerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de Algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te. condoleren in "de ontmoeting", Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wim de Bruijn Wim de Bruijn Wim de Bruijn Wim de Bruijn Dini Dieleman-Oppeneer Marinus Marcus Does ~Rinus~ 27-4-1936 - Goes - 11-8-2013 Want God had de wereld zo lief dat hij zijn enige 'Zoon heeft gegeven, opdat iedereen die in hem gelooft niet verloren gaat, maar eeuwig leven heeft. Johannes 3:16 Na een laatste moeizame periode, hebben wij afscheid genomen van onze medebewoonster Elly Rausch Middelburg, 9 augustus 2013 Namens woongemeenschap van ouderen 't Hof Popkensburg Hof Popkensburg Kasteelstraat 8 4333 RK Middelburg Elly is thuis, aan de Kasteelstraat 8, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag- en woensdagavond van 18.30 tot 19.30 uur. De dankdienst voor het leven van Elly zal worden gehouden op donderdag 15 augustus om 14.30 uur in de Hervormde Kerk aan de Kerklaan te Sint Laurens, waarin zal voorgaan ds. A. Hagoort. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. correspondentieadres: Kasteelstraat 7,4333 RK Middelburg Zoals ze was, stil en bescheiden, is overleden mijn zus en onze tante weduwe van Huib Kieboom 23 februari 1926 9 augustus 2013 Rie de Wijze-Sarneel Kitty Hans Jilles en Mara Anke en Jan-Leendert Ad en Wilma Peter Correspondentieadres: Van Tilburghstraat 314438 AJ Driewegen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 15 augustus om 10.30 uur In de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten In de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Tom i.v.m. het overlijden van onze oprichter IsV.O.F. S de gehele Simon en Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 78 jaar. Familie de Bruijn Vrouwenpolder, 10 augustus 2013 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn zwager en onze oom J. de Bruijn - van de Putte C. de Bruijn t en kinderen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Zuidlaren: P. de Visser H.E. de Visser - Kuiper Oostkapelle: A. de Visser L. de Visser - de Visser Neven en nichten Zuidlaren, 11 augustus 2013. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen Bas, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Axel Martin en Lenie Oppeneer -de Pooter Terneuzen Jaap Oppeneer en Coby (in liefdevolle herinnering) Clinge Bram Oppen eer (in liefdevolle herinnering) Middelburg Suzan en Peter Tevel- Oppeneer Neven en nichten Axel, 12 augustus 2013 Met alle dierbaren om je heen, was het gevecht toch voor jou alleen. Ondanks je ongelijke strijd, raakte jij je humor niet kwijt. Na een arbeidzaam leven, hebben wij met verdriet in ons hart toch nog snel afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en schoonvader, opa, overopa en baasje Wemeldinge: C. J. Does - Maat Goes: Els Does Ramona Ronny Does (in liefdevolle herinnering) Wilhelminadorp: Lia en Wim Hoogendoorn - Does Leonard Christien en Tim, Jaro, Lenn Goes: Henny en Ton Bos - Does Marina, Maikel Mariska, Raven Jessica, Dylano Samantha en Armand Angela Goes: Marcel Does JackyHr, Romy Correspondentieadres: Wilhelminastraat 64 4424 BD Wemeldinge De crematie zal in familiekring plaatsvinden. A Amsterdam, 6 november 1930

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34