0 (Tlensenlinq.nl Hel was alsof wij afscheid namen maar liefde is oneindig groot we ble\'en en we blijven samen liefde is sterker dan de dood. Mijn man, mijn maatje, mijn lief, mijn alles, ons vader en opa lohannes Smits Hans is overleden in de leeftijd van 72 jaar. Middelburg: Anneke Willemse Oost-Souburg: Nicole en Erik Natasja, Laura Middelburg: Carlo en Petra Wendy, Judith Middelburg: Antoinette en Taco Hanna Perra A Heerlen, t Middelburg, 30 april 1941 8 augustus 2013 Corr.-adres: DELA, T.a.v. Familie Smits, De Wijper 8,4726 TG Heerle De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 15 augustus om 12.30 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar voor de dienst uitsluitend gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Geen bezoek aan huis. Bedroefd geven wij u kennis dat na een moeizame levens avond is weggenomen onze onvergetelijke broer, zwager en oom Jacob Houtekamer in de leeftijd van 86 jaar. zoon van Leendert Houtekamer en Wilhelmina Schrier Goes: S. Houtekamer J. Houtekamer-Sinke Weesp: J. Houtekamer J. Houtekamer-Tamboer Neven en nichten Krabbendijke, 11 augustus 2013 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Van Dusseldorpstraat 43 4461 LT Goes De rouwdienst wordt op D.V. donderdag 15 augustus om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Nieulande en Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Abraham Brasser Gerrie Suur Op verzoek van Gerrie geen stemmige kleding. Gerrie houdt van veldbloemen. Ronny Koreman Maria Kerstens Cisko Osmanovski Halit Kadric Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze vriend en oud werknemer Marcel Eggermont Wij wensen de familie veel sterkte toe. Paul en Lizan van Esbroek en kinderen Halit Kadric Met al zijn levenslust en wilskracht, heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij nu met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Joseph Ronny van Dam echtgenoot van Carla Anna Maria Geilleit Geboren te Westdorpe op 24 juni 1939 Overleden te Middelburg op 9 augustus 2013 Middelburg: Carla Middelburg: Caroline en Michael Sören en Soraya Carmen en Erwin Miguel en Sharon Middelburg: Josephine en Esmeé Liam Brian Bovenkarspel: Joris en Irene Desirée Frank Rick Oude Vlissingseweg 69 4336 AB, Middelburg De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op donderdag 15 augustus om 10.00 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 3, Middelburg. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er van 09.30 uur tot 09.45 uur gelegenheid om afscheid van onze man, vader en opa te nemen. Indien u door omstandigheden geen kaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 38 I familieberichten maandag 12 augustus 2013 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer en zwager weduwnaar van Tini Joziasse J. Brasser C. Brasser - Hollebrandse H. Minderhoud C. Minderhoud - Brasser B. Brasser W. Brasser - Kluijfhoud Middelburg, 8 augustus 2013 Al wat rest zijn zeer goede herinneringen. Tot het laatst toe moedig en meelevend, hebben we met verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve Gerrie, moeder, oma, zus en tante 'Ik hou van jou' dat waren haar laatste woorden Schore: Jacqueline Dingemanse Schoonhoven: Schoonhoven: Schoonhoven: Kamerik: Hoogstraten (B): Bas Steuns en Niek van Rooij Lize en André van Kats Gerrit en Nel Suur Cobie Suur Corrie en Ton Blok Ko Schep Neven en nichten 10 augustus 2013. Correspondentieadres: Steenweg 12, 4423 AM Schore Er is gelegenheid om van Gerrie afscheid te nemen op donderdag 15 augustus van 13.15 tot 14.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze sponsor, de heer Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden w Terneuzense Boys Stichting Sponsoring Terneuzense Boys Totaal onverwachts is onze geliefde medewerkster overleden. Zij zal gemist worden. Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe. Directie en alle collega's Hotel Restaurant Piccard Vlissingen Vlissingen, 11 augustus 2013 Cisko heeft zich als scheidsrechter vele jaren ingezet voor het soccertoernooi. Sinds 2005 reikte hij de prijs voor de beste speler uit, vernoemd naar zijn in 2004 overleden zoon Esad, waar hij zo trots op was. Cisko, we zullen je missen. Wij wensen zijn vrouw en dochter veel sterkte met met dit grote verlies. Bestuur Stichting Soccer Zeeuws-Vlaanderen We zijn getroffen door het overlijden van Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Halit stond altijd voor alles en iedereen klaar en was voornamelijk leider en grensrechter van onze C-junioren en vader van C1 speler Tarik. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden V.V. Cadzand Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Onze leider, grensrechter en vader van onze teamgenoot Tarik. Wij wensen Fatima, Emina en Tarik heel veel sterkte toe. Trainers, spelers en ouders Cadzand C1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38