Ovsrladafi 0 fOens9nlinq.nl maandag 12 augustus 2013 familieberichten I 37 Adriana Hamelink-Overdulve -Addy- Addy Addy Hamelink-Overdulve Addy Hamelink-Overdulve Addy Addy Jan Levinus Klaassen Jan Klaassen JAN KLAASSEN Ludwig Dhondt Marc Gabrielle Johannes Tacq Mark Tacq Petrus Josephus Everaert Piet echtgenoot van Rosa Gerarda Everaert-Baart nooit klagend haar lasten stil dragend het laatste beetje is nu op weduwe van Adriaan Hamelink is overleden na een kort ziekbed op 9 augustus 2013 te Terneuzen. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen We nemen afscheid in besloten kring. Correspondentieadres: H. Heerkens-Hamelink Orthen 83 5231 XP 's Hertogenbosch Nog geen 10 maanden is het geleden dat ik afscheid moest nemen van mijn broer Jack. Ik heb nu afscheid moeten nemen van mijn zorgzame moeder Het valt me zwaar, maar ik ben dankbaar voor de intense weken die we nog samen hebben doorgebracht. In de overtuiging dat je Jack en Pa terug zou zien ben je rustig ingeslapen. Het is goed zo. Tot later! 0 Leny Na vorig jaar oktober jou het bericht te moeten geven van het plotseling overlijden van je zoon Jack, hebben we nu, na een kort ziekbed, afscheid moeten nemen van mijn lieve schoonmoeder, onze oma en overoma 'Flat' Anita Hamelink-Kay Astrid en Ronald - Thijs, Siem Eline en Bart-Sam Dikke knuffel! Met verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante AxelH. Goossen-Overdulve M.Goossen AxelE. Maljaars-Overdulve A. Maljaars in herinnering AxelG. Mahu-Overdulve F. Mahu in herinnering Neven en nichten Toch nog plotseling is overleden onze lieve schoonzus Jaan en Krijn Marie en Rini Daan en Rita Jan en Ina Heieen en Henk Mart en Cor Bedankt voor een mooie en fijne vriendschap Rust zacht Henny en Suzan Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen, na een ziekbed van enkele maanden, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en mijn zoon echtgenoot van Johanna van de Wege Terneuzen, 4 juni 1953 Terneuzen, 9 augustus 2013 Terneuzen Hanneke Klaassen-van de Wege Willem Carolina Gert-Jan Terneuzen M.P.L. Klaassen-van Wijck Ferlemanstraat 45 4535 JB Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 15 augustus om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Jan is thuis opgebaard. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd namen wij kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Hanneke van de Wege De Heere trooste Hanneke met baar kinderen Willem, Carolina en Gert-Jan A.E. Bliek-van de Wege J.M. Bliek Bram Arjan en Joska Jolanda en Dick Cees en Mariëlle Evert en Andrea René Peter en Amv Verdrietig zijn we dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom Terneuzen: Wim en Els Eline Patrick Maaike, Marlies, André Jeroen van de Wege Met alle dierbaren om je heen was het gevecht toch voor jou alleen. Ondanks je ongelijke strijd raakte jij je humor niet kwijt. Je nam afscheid zoals je was, trots, intelligent en moedig. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons te vroeg en toch nog onverwacht,, is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Zuidzande, 19-1-1940 t Terneuzen, 9-8-2013 Sas van GentAnnie Dhondt-Verstraeten Westdorpe William en Sandra Sas van GentJohny Mike en Shauni Thymo Poelstraat 28 4551 BP Sas van Gent De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het team van 'Ter Schorre', unit A27/R15, voor hun inzet en goede zorgen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden onze zoon, broer, zwager en oom Hij overleed in de leeftijd van 53 jaar. Papa en Mama t Tacq Anny Marie-Jeanne t Paul Ashwin Peter en Roos Luc en Yvanna Cynthia Stanny en Saskia loey Clinge, 10 augustus 2013 Correspondentieadres: Schipholstraat 6 4554 BN Westdorpe U kunt afscheid nemen van Marc in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 14 augustus van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 15 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar Tragel Zorg, locatie De Sterre, voor de liefdevolle verzorging. De storm is gaan liggen het kolkende water strijkt glad zonder enige rimpeling het mag, eindelijk het mag Bewoners en personeel van Sterredreef 29 T ragel Zorg Met tranen in ons hart moeten wij hem laten gaan Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, harte lijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn man, onze pa en opa Ridder in de Orde van Oranje Nassau A Hontenisse, 24 maart 1932 Walsoorden. 9 augustus 2013 Roos Levien en Linda Veerle en Bas Niels en Elise Pierreen Rita Didier en Stephanie Gino en Janine Ricardo Mandy Correspondentieadres: Walsoordensestraat 52, NL 4588 KD Walsoorden U kunt afscheid nemen van Piet. op woensdag 14 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 15 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk Ter Duinen, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna aansluitend de crematieplechtig heid in besloten kring zal volgen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37