€89 Rotterdam; Wereldstad aan de Maas! m DUTCH &MORE slechi slechts p.p. 4 sterren luxe in dé Architectuurhoofdstad van Nederland Adviesprijs 129 p.p. LEZERSPRIJS slechts 89 p.p.* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Bereik uw doelgroep vrijdag 9 augustus 2013 De prijs is per persoon, gebaseerd op 2 personen per tweepersoonskamer en op basis van beschikbaarheid. Exclusief 9,95 reserveringskosten en toeristenbelasting. Er geldt eenpersoonstoeslag van 35 per nacht. Geldig tot en met 31 december 2013. Extra bij te boeken: 3-gangendiner in het restaurant of op het terras 32,50 p.p. Upgrade: executive kamer 20 per nacht Verlengingsnacht incl. ontbijt 49,50 p.p. Late check out 25 per kamer, tot 17.00 uur De Maas stroomt midden door de stad en vormt met de Erasmusbrug hét symbool van Rotterdam. Aan de oevers van de rivier zijn talloze haventjes te vinden, elk met hun eigen karakter. Bekijk de dynamiek vanaf het water tijdens een bijzondere vaartocht met de Spido! Rotterdam is dé winkelstad bij uitstek. De winkels in het centrum zijn zeven dagen per week geopend! Van exclusief tot populair, van megastores tot kleine boetiekjes, overdekt of in een gezellige straat; Rotterdam heeft het allemaal! Ontdek het Museumpark: het kloppend, cultureel hart van Rotterdam of breng een bezoek aan De Kunsthal met haar wisselende exposities. Genieten op grote hoogte? Bestijg dan de Euromast en geniet van het fenomenale uitzicht over deze wereldstad. Uw Hotel: Bilderberg Parkhotel Rotterdam (zoover 8,3) U vindt ongekende service in dit perfecte gelegen hotel middenin het centrum van Rotterdam. U verblijft in een ruime en comfortabele kamer gelegen in de tuinvleugel. Vanuit uw hotel mist u niets van de levenslust in deze dynamische havenstad. Begin uw dag goed met Het Bilderberg ontbijt in de stadstuin met zonnig tuinterras. In de a vond beloont u uw smaakpapillen in het ongedwongen en sfeervolle Restaurant 70. Mediterraans en op en top Frans! Rotterdam dan: Ontvangst met een drankje 2 x overnachting 2 x Het Bilderberg Ontbijt Entree voor Spido rondvaart over de Maas in Rotterdam Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174725 202 (ma-vrij van 09:00u -17:00u) of per mail: reserveringen@dmha.nl HOTELARRANGEMENTEN Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Buiten een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van uw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 01 39995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR PZC Rotterdam is een echte metropool. Al van ver ziet u de indrukwekkende skyline die de stad een grootse aanblik geeft. Welkom in Rotterdam, wereldstad van formaat!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48